Ból prącia podczas wzwodu u chłopaka. Wcześniej wyciek ropny z odrobiną krwi i częstomocz. Kupiliśmy

1 odpowiedzi
Ból prącia podczas wzwodu u chłopaka. Wcześniej wyciek ropny z odrobiną krwi i częstomocz. Kupiliśmy urofuraginum i po jednym opakowaniu wyciek ropny z krwią ustąpił. Został tylko ból przy wzwodzie, chłopak mi mówił że gdzieś tam niżej go boli i częstomocz. W poniedziałek wyganiam go do lekarza, ale chciałam zapytać czy jest coś dostępne w aptece bez recepty na ten ból, podobno jest to kłujący ból i właśnie zazwyczaj przy wzwodzie. Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję :)
Szanowna Pani, nie ma na to leków bez recepty. Chłopak powinien pilnie skonsultować się z urologiem. Pani również ! Wygląda to na chorobę przenoszoną drogą płciową.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.