blizna na głowie

9 odpowiedzi
witam,
chciałbym usunąć bliznę na głowie - tzn. miałem rozciętą głowę (10cm linia prosta) i nie byłem na szyciu - było to z 15 lat temu blizna się zrosła ale jest dość widoczna - chciał bym ją usunąć (ew. naciągnąć delikatnie skórę z włosami w tym miejscu aby ukryć ją) - pytanie : jaka cena takiego zabiegu ? i ile czasu trzeba czekać na zabieg ?

pozdrawiam,
Szymon
Bliznę tej okolicy można skorygować. Proszę o przesłanie zdjęć abym mógł dokładnie ocenić rodzaj, zakres operacji i koszt. Pozdrawiam

Dzień dobry Panu,

Operacje korekcji blizn są wykonywane w znieczuleniu miejscowym i tego samego dnia Pacjent zostaje skierowany do domu po okresie obserwacji. Cena jest więc uzależniona wyłącznie od rozległości zabiegu. Podczas konsultacji zostanie Panu zaproponowany zakres korekcji blizny wraz z rodzajem operacji, koszt zabiegu oraz dogodny dla Pana termin leczenia. Zapraszam serdecznie na wizytę,

Paweł Szychta
Niestety odpowiedź na to pytanie mozliwa jest tylko i wyłącznie w gabinecie podczas konsutltacji po dokładnym zbadaniu.
M. Ciesiński
Dzień dobry. Oczywiście bez kontaktu osobistego i badania nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć na powyższe pytanie. Istnieje wiele sposobów poprawy wyglądu blizny, tym właśnie między innymi zajmuje się chirurgia plastyczna. Cena zależy od rodzaju leczenia, operacji wycięcia, przeszczepu, przesunięcia, przeszczepu włosów itd. Ile trzeba czekać? Im szybciej będzie Pan zakwalifikowany do operacji tym wcześniej będzie zabieg.
Z pozdrowieniami GK
Witam,
Trochę mało danych, np. Jaka największa szerokość blizny, czy ma Pan długie czy krótkie włosy. Najlepszą porą na usunięcie byłby wrzesień, szczegóły co do kosztów zabiegu możliwe niestety dopiero po oglądnięciu blizny i kwalifikacji Pana do konkretnego zabiegu. Zakładam, że będzie Pan do jednoetapowego leczenia, ale pewność będę mieć dopiero po oglądnięciu Pana.
Pozdrawiam
Agnieszka Budzyńska
Dzień dobry,
zabieg plastyki takiej blizny to koszt około 1000 zł. Czas oczekiwania to około 2 tyg., w zależności od tego, w którym gabinecie będzie Pan miał wykonany zabieg.

Pozdrawiam serdecznie

Lek. Piotr Drozdowski
Specjalista chirurgii plastycznej
FEBOPRAS
Witam, celem kwalifikacji do zabiegu oraz wyboru optymalnej metody (+ wyceny), niezbędna jest osobista konsultacja ze specjalistą. Pozdrawiam, T.Witwicki
Serdecznie zapraszam na konsultację. Po zbadaniu będę mogła zaplanować zakres zabiegu plastyki blizny pourazowej i podać Panu dokładną cenę. Termin konsultacji może Pan ustalić telefonicznie lub przez rejestrację na portalu znanylekarz. chirurgplastyczny-krakow.pl
dr n.med. Joanna Jędrys
Zapraszam na konsultację. Najbliższy termin konsultacji ostatni poniedziałek sierpnia w Legnicy. Pozdrawiam