Bicie serca słyszane po otwarciu ust przez osoby 3 , co to moze byc?

7 odpowiedzi
Witam, dzisiaj zamarzyłam dziwna rzecz.Po otwarciu ust wydobywa sie glos , dzwiek ( jak by bicia serca ) taki piszczacy dzwiek jak by ( kreda po tablicy ktos robil tylko ze w rytm serca . Słychać to tylko jak otworze szeroko usta . w uszach tego nie slysze . Slysza to rowniez inni z otoczenia . Co to moze byc? czy to problem kardiologiczny z cienieniem? ponieważ czesto mam rowniez zawroty glowy zawsze jak szybko wstane czy z sofy czy z lozka. Zastanawiam sie z kad ten dzwiek i dlaczego wczesniej nigdy nie mialam takich objawowo jak dzwieki . Zawrty glowy towarzysza mi od jakis 10 lat mam 27 .
Dzień dobry,
Proszę udać się na badanie do lekarza. Nie jest to często opisywany przez pacjentów objaw.
Pozdrawiam
Marta Serwańska-Świętek

Objawy są rzeczywiscie dziwne. Zapraszam na wizytę, spróbujemy ustalić przyczynę lub ukierunkować dalszą diagnostykę. Pozdrawiam. Jacek Kądziela
Zapraszam na wizytę, do odpowiedzi na takie pytanie konieczne jest badanie lekarskie
Wskazana kontrola ciśnienia tętniczego i planowa wizyta w poradni Lekarza Rodzinnego.
Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie,pozdrawiam Czesław Drozd
Objawy niecharakterystyczne dla jakiejkolwiek choroby. Proszę pokazać na ocznie lekarzowi lub nagrać film
Witam. Podawane obiawy są trudne do interpretacji i mogą być przyczyną różnych schorzeń, w tym np: chorób płuc. Należy wykonać kosultację u lekarza rodzinnego oraz wstępną diagnostykę w POZ np: prześwietlanie płuc, EKG, badania labolatorryjne.