Bardzo szybki wytrysk

5 odpowiedzi
Witam,
mam ogromny problem z przedwczesnym wytryskiem, za każdym razem dochodzę po 2-3 ruchach w pochwie, bardzo często również nawet nie zdejmując spodni, bez jakiegokolwiek jej lub swojego dotyku, podczas pobudzania partnerki. Nawet w ten sam dzień masturbując się wcześniej nie widać ani sekundy dłużej, podniecam się niesamowicie szybko, do wzwodu dochodzi niemal natychmiastowo. W przypadku seksu oralnego sprawa ma się bardzo podobnie, minimalnie dłużej. Ćwiczę od około miesiąca kontrole, masturbując się metodą start-stop oraz ćwiczę też mięśnie kegla, nie widzę jednak żadnych efektów tego. Jestem tym strasznie poirytowany. Często nawet podczas stosunku po 3-4 orgazmach pod rząd i tak nie trwa to dłużej niż około minuty. Proszę o pomoc, mam 22 lata
Witam, przedwczesny wytrysk może mieć podłoże organiczne tj biologiczne lub psychologiczne. Aby to określić należałoby zastanowić się nad historią Pana życia seksualnego, partnerką, motywacją itp. Pozdrawiam!

Dzień dobry Panu,
podjął Pan prawidłowe kroki, czyli trening masturbacyjny i ćwiczenia mięśni Kegla. Miesiąc to zbyt krótki czas na osiągnięcie rezultatu. Proszę ćwiczyć w dalszym ciągu. Jednocześnie proszę umówić się na wizytę do lekarza psychiatry seksuologa lub psychiatry celem rozpoczęcia leczenia farmakologicznego, czyli np. lekiem stricte na przedwczesny wytrysk lub lekami przeciwlękowymi.
Pozdrawiam
Szanowny Panie,
jest wiele możliwych przyczyn przedwczesnego wytrysku, nie możliwe ich rozpoznanie ani wdrożenie odpowiedniego leczenia przy pomocy porady przez Internet. Sugeruję kontakt z urologiem, andrologiem lub lekarzem -seksuologiem.
Pozdrawiam.
Witam. Najlepiej będzie, jeśli uda się Pan na wizytę do lekarza seksuologa, w celu ustalenia przyczyny problemu i wdrożenia odpowiedniego leczenia. Stosowanie ćwiczeń samemu, bez kontroli lekarza i bez ustalenia przyczyny Pana problemu raczej nie przyniesie pożądanego efektu.
Dziękuję za zaufanie,
Czy Pan ćwiczy na własną rękę czy też na podstawie konsultacji albo rekomendacji specjalisty? Owszem te ćwiczenia mogą być efektywne pod warunkiem, że nie występują inne fizjologiczne albo neurologiczne przyczyny przedwczesnego wytrysku.
Radzę aby Pan skonsultował z seksuologiem i umówił się na badania aby precyzyjnie zdiagnozować przyczynę i tym samym zastosować odpowiednie metody leczenia, które mogą być farmakologiczne i/lub psychoterapeutyczne.
Proszę się nie martwić bo z pewnością Pan może liczyć na pomoc.
Życzę powodzenia i trzymam kciuki