Magdalena Krzak

verifiedCreated with Sketch.

Seksuolog, Psycholog, Psychoterapeuta

35 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
393 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, seksuologiem klinicznym i seksuologiem sądowym. Jako jeden z niewielu seksuologów w Krakowie, posiadam Certyfikat Seksuologa Klinicznego, nadany… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii EmpatiaUsługa: rozpoznanie TS

  Jestem zadowolona z wizyt u Pani Krzak.
  Ma dobre podejście do sprawy i spore doświadczenie dzięki czemu można liczyć na pełną profesjonalność z usług.

  Magdalena Krzak2018-03-05

  Bardzo dziękuję za opinię.

 • G
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii EmpatiaUsługa: konsultacja seksuologiczna

  Szczerze mogę polecić mgr Krzak. Wyróżnia się wysoką kompetencją i umiejętnością uważnego słuchania.

  Magdalena Krzak2018-01-21

  Bardzo dziękuję Pani za opinię!

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

  Pani Magdalena jest osobą która na pewno wysłucha, podchodzi do każdego problemu indywidualnie, i pomoże znaleźć rozwiązanie wskazując drogę jaką należy iść. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, bez krępacji można się otworzyć, słucha pacjenta. Polecam! Umówiona wizyta odbyła się bez kolejek, zgodnie z zaplanowanym czasem.

  Magdalena Krzak2017-10-10

  Bardzo dziękuję za opinię, pozdrawiam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

  Pani magister jest świetna i miłą osobą , z pełnym zaangażowaniem podchodzi do problemu swojego pacjenta i pomaga rozwiązać wszelakie problemy , polecam Panią Krzak, ogromny szacunek za Pani fachową pomoc dziękuje :)
  serdecznie pozdrawiam

  Magdalena Krzak2017-07-11

  Bardzo dziękuję Panu za opinię, pozdrawiam serdecznie!

 • S
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

  Pani Doktor to prawdziwy terapeuta z powołaniem,jest bardzo kompetentna,od pierwszej chwili wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa,oprócz tego jest empatyczna i ciepła z ogromnym poczuciem humoru.Polecam każdemu transseksualiscie i nie tylko.

  Magdalena Krzak2017-07-06

  Bardzo dziękuję Panu za opinię, pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia na dalszej drodze!

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia

  Mani doktor jest bardzo miłą i taktowną osobą, nawet nieśmiały człowiek bardzo szybko się przy niej otwiera, dzięki czemu nie ma "oficjalnej" otoczki, która może bardzo człowieka zestresować.
  Wspaniała atmosfera, indywidualne podejście do człowieka oraz fachowa pomoc.
  Osobiście jestem bardzo zadowolony z pracy i serdecznie polecam Panią doktor.

  Magdalena Krzak2017-03-29

  Bardzo dziękuję za opinię, pozdrawiam serdecznie.

 • A

  Wspaniała, sympatyczna kobieta, od razu wzbudza zaufanie. Od pierwszej wizyty wiedziałem, że udanie się do niej zdecydowanie nie było błędem. Potrafi posłuchać, doradzić, postawić się w sytuacji drugiej osoby, dając w ten sposób poczucie wsparcia i zrozumienia. Gorąco polecam każdemu :-)

  Magdalena Krzak2017-01-26

  Bardzo Panu dziękuję za opinię, pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej drodze!

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jak dotąd byliśmy bardzo zadowoleni z pracy z panią doktor, niemniej po dzisiejszym dniu będziemy szukali nowego specjalisty.

  Nie byłem w stanie pójść na wizytę z moją żona więc postanowiliśmy że pójdzie ona sama i omówi kwestie które nie związane są z "konsultacją par" - konsultacja indywidualna. Niestety nie dość że Pani doktor ją wyprosiła to jeszcze kazała sobie zapłacić za 1h którą zarezerwowaliśmy.

  Jest to smutne zaprzeczenie tego że Pani doktor powinna być dla nas a nie my dla niej.

  Magdalena Krzak2017-01-05

  Mieliśmy jasne ustalenia, że pracujemy razem, w parze, a nie indywidualnie i jak do tej pory tak pracowaliśmy. Była na nasza główna i podstawowa zasada, omówiona i wyjaśniona podczas sesji, tymczasem Państwo postanowili to zmienić bez informowania mnie o tym i narazili tym samym obydwie strony na straty i nieporozumienie. Praca w parze wyklucza konsultacje indywidualne z jednym z małżonków, ponieważ burzy to proces terapeutyczny, w którym jest para i wpływa niekorzystnie na efekty leczenia. Pana Żona poinformowała mnie również wyraźnie, że chce kontynuować rozmowę na temat poruszony podczas ostatniej sesji, pomimo Pana nieobecności. Nie zgodziłam się na to ze względu na dobro Państwa terapii i wyjaśniłam to Pana Żonie.
  Odnośnie płatności, wiecie Państwo o obowiązującej zasadzie opłat za wizyty odwołane później niż 24 godziny przed sesją, Pana Żona opłaciła nie odbytą sesje z własnej inicjatywy, w porozumieniu ze mną płacąc jedynie część kwoty, aby każde z nas było jak najmniej stratne w tej niezręcznej sytuacji.
  Odnośnie Pana ostatniej uwagi - jestem po to, żeby pomagać, ale psychoterapia kieruje się określonymi zasadami, do których należy się dostosować, by była pomocna, a nie na odwrót.
  To nieporozumienie i Państwa złość na mnie mogliśmy omówić podczas kolejnej sesji. Byłoby to dla Państwa bardziej korzystne niż przerywanie przynoszącej dobre efekty terapii i szukania nowego specjalisty.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Poczułem wielką ulgę po wizycie u pani Magdaleny. Można swobodnie z nią omówić swój problem i jego rozwiązanie. Polecam!

  Magdalena Krzak2016-12-04

  Bardzo dziękuję za opinię.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Nie wiem jak Pani Magda to robi, ale mówiłam cały czas, choć wydawało mi się to niemożliwe. Pani Magda ocenia, nie drąży bolących wątków, słucha wszystkiego co chcemy powiedzieć na pierwszej wizycie. Dziękuję za spokojne, pełne ciepła spotkanie.

  Magdalena Krzak2016-09-01

  Pani Iwono, serdecznie dziękuję za opinię, pozdrawiam.

Pytania pacjentów (66)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem, psychoterapeutą, seksuologiem klinicznym i seksuologiem sądowym. Jako jeden z niewielu seksuologów w Krakowie, posiadam Certyfikat Seksuologa Klinicznego, nadany przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne, po ukończeniu pełnej specjalizacji z seksuologii klinicznej w Warszawie oraz Certyfikat Seksuologa Sądowego. Zajmuję się leczeniem zaburzeń seksualnych u kobiet i mężczyzn. Pracuję zarówno indywidualnie, jak i z parami. Wykorzystując doświadczenie pracy jako seksuolog sądowy, prowadzę psychoterapię ofiar przemocy seksualnej. Bliska jest mi tematyka mniejszości seksualnych, a w szczególności transseksualizmu. Prowadzę diagnostykę oraz wsparcie psychologiczne dla osób transseksualnych.
  Ukończyłam Uniwersytet SWPS, kierunek psychologia kliniczna. Seksuologią zainteresowałam się będąc na V roku studiów. Uczestniczyłam wtedy w zajęciach z seksuologii, prowadzonych w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie, w której zatrzymałam się na dłużej. Odbyłam tam roczny staż a następnie zostałam etatowym pracownikiem oraz rozpoczęłam specjalizację z seksuologii, obejmującą między innymi naukę w dwuletniej Szkole Podyplomowej Seksuologii w Warszawie. Pracę w poradni wspominam jako niezwykle fascynującą, ale również trudną i bardzo wymagającą. Było to miejsce, w którym zdobyłam najwięcej wiedzy i doświadczenia.
  W 2009 roku zdałam końcowy egzamin specjalizacyjny i otrzymałam Certyfikat Seksuologa Klinicznego, nadany przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne. Wtedy też stworzyłam seksuologiczną poradnię internetową e-seksuolodzy.pl.
  Od 2013 roku jestem współwłaścicielem Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia, gdzie kieruję poradnią seksuologiczną.
  Podczas stażu w warszawskiej poradni oraz przez pierwsze 3 lata pracy intensywnie zajmowałam się seksuologią sądową – terapią sprawców przestępstw seksualnych oraz sporządzaniem opinii sądowych. Po 11 latach pracy jako biegły sądowy, w 2017 roku otrzymałam Certyfikat Seksuologa Sądowego, nadany przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.
  Aktualnie jestem uczestnikiem czteroletniego kursu psychoterapii w nurcie psychoanalitycznym. Odbyłam również pięcioletnią własną psychoterapię szkoleniową. Podlegam regularnej superwizji.

  W Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia przyjmuję prywatnie. Zapraszam na wstępną konsultację. Dobór metod leczenia zależy od rodzaju dysfunkcji. Jestem psychologiem seksuologiem, nie lekarzem - nie przepisuję recept. W naszym ośrodku pracuje zespół wykwalifikowanych specjalistów - psycholodzy, psychoterapeuci, seksuolodzy oraz lekarz seksuolog. Oferujemy leczenie obejmujące diagnozę, pomoc farmakologiczną i psychoterapeutyczną, w zależności od potrzeb pacjenta.  Wykształcenie:

  2001-2006: Uniwersytet SWPS w Warszawie, kierunek Psychologia Kliniczna

  2007-2009: Szkoła Podyplomowa Seksuologii SWPS w Warszawie

  2007: Kurs „Terapia sprawców przestępstw seksualnych”, Bill Marshal

  2007-2008: Kurs Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie

  2009: Certyfikat Seksuologa Klinicznego w ramach Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego

  2012: Szkolenie „Psychoterapia Par”, Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej, afiliowany przez European Association for Psychoterapy oraz Polską Federację Psychoterapii

  2014: Szkolenie „Integratywna Psychoterapia Krótkoterminowa” Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej w Krakowie

  2015: Szkolenie „Psychoterapia zaburzeń lękowych”, Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej w Krakowie

  2017: Certyfikat Seksuologa Sądowego

  2015 - Obecnie: Czteroletni Kurs Psychoterapii organizowany przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic w Specjalistycznym Szpitalu im. dr. J. Babińskiego, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

  Przebieg pracy zawodowej:

  2006-2009- Poradnia Seksuologii i Patologii Współżycia, Szpital Nowowiejski w Warszawie

  2009-2014 - Poradnia Seksuologiczna w Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień Pro Vita w Krakowie

  2014-2015 - Poradnia Seksuologiczna, Lekarskie Poradnie Specjalistyczne Omega w Katowicach

  2006 - 2017 - biegły sądowy w zakresie seksuologii

  2015 - 2016- Specjalistyczny Szpital im. J. Babińskiego w Krakowie

  2012- obecnie - Centrum Psychoterapii i Seksuologii Empatia w Krakowie

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychoterapia

Edukacja

 • 2001-2006: Uniwersytet SWPS w Warszawie, kierunek Psychologia Kliniczna
 • 2007-2009: Szkoła Podyplomowa Seksuologii SWPS w Warszawie
 • 2007-2008: Kurs Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie
 • 2009: Certyfikat Seksuologa Klinicznego w ramach Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego
 • 2012: Szkolenie „Psychoterapia Par”, Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej, afiliowany przez European Association for Psychoterapy oraz Polską Federację Psychoterapii
 • 2014: Szkolenie „Integratywna Psychoterapia Krótkoterminowa” Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej w Krakowie
 • 2015: Szkolenie „Psychoterapia zaburzeń lękowych”, Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej w Krakowie
 • Obecnie: Czteroletni Kurs Psychoterapii organizowany przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic w Specjalistycznym Szpitalu im. dr. J. Babińskiego, atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego
więcej

Publikacje

 • J. Stojer-Polańska, F. Bolechała, M. Krzak, A. Moskała, Śmierć w wyniku czynności autoerotycznych – aspekty kryminalistyczne, prawne, sądowo-lekarskie oraz psychologiczne, „Problems of Forensic Sciences", 2014, 98, s. 151-164.

Staże

 • 2004 - Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • 2006-2007 - Poradnia Seksuologii i Patologii Współżycia, Szpital Nowowiejski w Warszawie

Choroby

 • ból emocjonalny
 • lęki
 • zaburzenia seksualne
 • histeria
 • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • trauma
 • kryzys w związku
 • kryzys emocjonalny
 • kryzys życiowy
 • dyspareunia
 • anorgazmia
 • zaburzenia libido
 • wytrysk przedwczesny
 • zaburzenia wzwodu
 • pochwica
 • transseksualizm
więcej

Zdjęcia

Artykuły

 • Kobieta dojrzała niczym wino – o przemianach w kobiecej seksualności

  1 października 2015

  Ania ma 20 lat. Niedawno poznała chłopaka – mówi o nim „moja wielka miłość”. Z nim chciałaby przeżyć swój pierwszy raz. Często, gdy zasypia, wyobraża sobie,...
 • Kiedy kobieta nie lubi się kochać

  27 września 2015

  Pani Anna przyszła przed czasem. Usiadła w fotelu nieco skrępowana i czekała, aż terapeutka zacznie rozmowę. Zapytana, zaczęła opowiadać o swoim problemie. Małżeństwo...
 • Dlaczego unikamy seksu?

  2 czerwca 2015

  Ból głowy, pojawiający się za każdym razem, gdy mąż wraca wcześniej z pracy, przedziwna, nagle ogarniająca senność o godzinie ósmej wieczorem, przebywanie...