Bardzo proszę informacje czy na skutek zakończenia bardzo stresowej sytuacji zawodowej, zmieniłam pr

1 odpowiedzi
Bardzo proszę informacje czy na skutek zakończenia bardzo stresowej sytuacji zawodowej, zmieniłam pracę na spokojna gdzie już się nie stresuje na raz mogą posypać się praktycznie wszystkie zęby?
Zeby mam.slabe ale tam gdzie trzeba było są plomby pod kontrolą.Na 5 tce która z jakiej 8 lat temu została okoronowana zrobil mi się ropień więc,.piątka została usunięta.Rana się goi, na dziasle nad.piatka została niewielki bąbel (mi się wydaje że coś tam się zbiera ) 3 lekarzy mówi.ze powinno się wchłonąć ,.ale się nie wchłania od 29.03 czyli od wyrwania .Na RTG nic nie widać i że nic tam nie ma.Ponadto na 4 mam koronę która jest trochę nieszczelna ale po powrocie lekarza z urlopu, będzie sprawdzany stan tego zęba żeby go zostawić .5 i 6 miało być uzupełnione implantem ,.do.dec bylo jeszcze leczenie ortodontyczne ,ale od wyrwania 5tki, do leczenia okazała się dolna 7ka została zatruta, będę ją.robic pod mikroskopem bo jest na nachylona. Przeciwstawna 7 ka po drugiej stronie została przeciazona, dostałam na nią antybiotyk Dalacin.c żeby pokonać zapalenie. Na razie nie boli .Boli mnie lewa cała strona, wraz z uchem, goi się po.wyrwaniiu 5tki dokucza mi czasami ta 4 okoronowana obok a dziś rano z przerażeniem zobaczyłam że po tej prawej stronie między dwa a trzy (gdzie mam male zdaniem lekarza wypełnienie na dziasle na górze idzie jakby taki pasek pod skosem, nie ma na szczęście babla) , ale nie wiem co mam robić ? Czy to.moze być przetoka czy nad czwórka nie ma jakichkolwiek bąbli, czy to możliwe żeby z tego co zostało po ropnii, przeszlo coś nad dwojke i trójkę ?Po wyrwaniu 5 tki miałam taką sytuację że przednie zęby bylu bardziej wrażliwe , lekarz stwierdził że są przeciążone ,sprawdzał stan wypełnienia na 3 pod.mikroskopem i powiedział że nic się nie dzieje , ale.skad w takim razie ten pasek skośny nad dziaslem ?Zamiast dwóch implantów zaraz będę musiała mieć cała sztuczna szczęke.Co robić ?. Schudłam bo siła rzeczy jem mniej aby nie przeciąża drugiej strony bo na niej tez.mam plomby, ale jem i białko i mięso i witaminy, nie jem tylko w ogóle słodyczy a sypią się wszystkie po każdej stronie
Najgorzej że antybiotyk wyciszyl.7 ke z którą nie wiadomo co dalej ale boje się już brac przeciwbolowe a ból po drugiej stronie nie ustępuje.Bardzo proszę o pomoc
Wiele badań naukowych potwierdza związek pomiędzy napięciem nerwowym w silnym otoczeniu stresu ze stanem zdrowia. Reakcje organizmu mogą być bardzo różne od alergii neurogennych, przez choroby auto immunologiczne, także do osłabienia i skokowego pogorszenia stanu zdrowia jamy ustnej i zębów. Z opisu wynika, że konieczna jest opieka internistyczna a może także dietetyczna. Konieczna jest także opieka stomatologiczna. Szczegółowa ocena stanu i ewentualne konieczne zabiegi w zakresie poszczególnych zębów do potwierdzenia w warunkach gabinetu. Pozdrawiam, życzę zdrowia. RS