8 stycznia poczułem ogromny ból nogi, nie mogłem normalnie chodzić, za klika dni miałem już wyniki M

1 odpowiedzi
8 stycznia poczułem ogromny ból nogi, nie mogłem normalnie chodzić, za klika dni miałem już wyniki MRI, z wnioskiem: laterlizująca lewostronnie przepuklina L5S1uciska i przemieszcza korzeń rdzeniowy S1 w zwężonym lewym zachylku bocznym.
Stosowałem leczenie tabletkami: nimesil, anapren ac, xefo rapid, sirdulad etc. po 2 miesiącach pomogło lecz ból wrocil z większa siłą, nie do wytrzymania. Znalazłem lekarza, który wykonał iniekcje sterydową, po 3 zastrzyku(które były wykonane w odstępie tygodnia, każdy) znów ból powrócił. Miałem 4 jednak mało zmienił. Na chwile obecną nie jestem w stanie przejść 500 metrów bez zatrzymania się, oparcia o coś. Ból jest ciągnący. Nie mam już drętwienia stopy, nie miałem tez zaburzeń neurologicznych, jednak nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Dodam, ze po 2 zastrzyku nadtwardowkowym zacząłem ćwiczyć, według zaleceń fizjoterapeuty, jednak bez poprawy. Przed zastrzykami byłem u 2 neurochirurgów, którzy powiedzieli, ze operacja nie jest konieczna w moim przypadku i da się pozbyć bólu rehabilitacja. Proszę o pomoc. Blagam, aby ktoś z Państwa zapoznał się z moim przypadkiem i zainteresował. Liczę na Was Drodzy lekarze, bo wiem, ze jesteście cudotwórcami. Z wyrażam szacunku
Z góry Państwu dziękuje za każdy komentarz i poradę
Dzień dobry. Ciężko powiedzieć napewno bez oglądania zdjęć, ale jeżeli tak intensywne leczenie prowadzone przez 4 miesiące nie przyniosło poprawy usunięcie przepukliny staje się coraz bardziej uzasadnione. Pozdrawiam. J.K.