2 miesiące temu rodzinny przepisal mi sedam 2 na nerwice lekową pol tabletki kilka dni temu zwiększy

5 odpowiedzi
2 miesiące temu rodzinny przepisal mi sedam 2 na nerwice lekową pol tabletki kilka dni temu zwiększyłam do jednej tabletki czuje ze nie pomagają mi do końca czasem jak jej zapomnę to wracają problemy z oddychaniem uczucie ucisku w klatce , psychoterapią odpada nerwice dostalam jak się zaczął covid i probowalam wrócić do Polski a lotniska byly zamknięte to była kilkudniowa nerwica i tak mi juz zostało od roku ..
Dzień dobry,

Obecnie z powodu sytuacji epidemicznej możliwy jest kontakt ze specjalistą w formie online.

Szanowna Pani,

ważne jest, aby dawkowanie ustalać z lekarzem. Nie napisała Pani wprost, ale jeśli zwiększa Pani sama dawki, proponuję skontaktować się z lekarzem, najlepiej z lekarzem psychiatrą i omówić możliwości leczenia.
Natomiast przede wszystkim serdecznie polecam terapię, jest możliwość skorzystania z konsultacji online. Zachęcam do spróbowania, zaburzenia lękowe można skutecznie leczyć. Pozdrawiam
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry. Dawkowanie leków każdorazowo (o ile lekarz nie zaleci inaczej) należy skonsultować ze specjalistą, najlepiej z lekarzem psychiatrą. Kolejnym krokiem i skuteczną metodą leczenia nerwicy (zaburzenia lękowego) jest terapia. Napisała Pani, że psychoterapia odpada, jednak proszę rozważyć możliwość podjęcia współpracy z psychologiem. Terapia ma na celu zmianę zachowania i zrozumienie pojawiających się objawów. Ich prawidłowa interpretacja pozwala przerwać mechanizm błędnego koła (lęk nasila objawy, które nasilają lęk). Terapia pozwala dotrzeć do przyczyn objawów, rozwiązać konflikty i w konsekwencji wyleczyć nerwicę. Leczenie nerwicy przyniesie poprawę w postaci całkowitego ustąpienia objawów lub wzrostu poziomu umiejętności reagowania na ich występowanie i naukę radzenia sobie z nimi w sposób korzystny dla Pani.
Dzień Dobry, widzę, że sprawa jest trudna. Polecam udać się na wizytę ze specjalistą (psycholog, psychoterapeuta), aby omówić szerzej opisywany problem. Myślę, ze przyniesie to największą skuteczność.
Pozdrawiam serdecznie
Dzień dobry, zalecam wizytę (może być w formie online) u lekarza specjalizującego się w dziedzinie psychiatrii, aby ocenił i ewentualnie zmienił dobranie leków tak, aby były one dobrane specjalnie dla Pani. Dodatkowo warto udać się na wizytę nawet zdalną do Psychologa lub Psychoterapeuty celem zdiagnozowania problemu i otrzymania narzędzi do radzenia sobie w sytuacjach kiedy objawy nawracają lub czuje Pani wzmożony dyskomfort. Byłoby to doraźne skorzystanie z oferty konsultacji psychologicznej powiązanej z diagnostyką i psychoedukacją. Najskuteczniejsze jednak byłoby leczenie w modelu leki + psychoterapia, aby uzyskać długotrwałe i satysfakcjonujące skutki.