1,47mg/dl co to oznacza kreatynina wynik badania czy to jest bardzo niepokojące
1
odpowiedzi
1,47mg/dl co to oznacza kreatynina wynik badania czy to jest bardzo niepokojące
Należy szerzej popatrzeć na funkcję nerek. Dalsze postępowanie i działania zależą od całości objawów.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam pytanie robiłam na czczo badanie glukozy.mam 28lat norma mieści się od77do 99u mnie wyszło 100,2.czy to coś oznacza czy tak lekko podwyższony cukier może być?
- Co to jest mielopatia szyna i obszar malacja w obrębie rdzenia kręgowego na poziomie C6/C6 nie powiększył się .
- Nie mogę sobie poradzić ze łzawieniem oczu. Próbowałam wielu maści i kropelek i nic nie pomaga. Bardzo proszę o pomoc.
- "Na pograniczu rękojeści i trzonu mostka po stronie prawej widoczna owalna struktura wielkości 14x9mm uwypuklająca się w kierunku skóry klatki piersiowej, penetrująca międzyżebrze w kierunku śródpiersia. Zmiana ma najpewniej charakter naczynia żylnego z widocznymi krętymi dopływami obecnymi…
- 24lata 3 lata temu dowiedziałam się że mam przebyta chorobę schumaramena i guzki scholmra pewnego dnia mylam podłogę mopem(nic wysilkowego)i nagle nie mogłam się ruszyć ból był tak strasznym że byłam bez ruchu i płakałam przyjechało pogotowie dali mi jakiś ketonal w zastrzyku i tak leżałam prawie…
- Od niespelna pol roku mam implant zebowy-jedynki, podczas zabiegu mialam takze sterowana odbudowe kosci. Mija prawie 5miesiecy, a moje dziaslo nadal wyglada nieestetycznie, ma ciemniejszy kolor a odcien koronki różni sie od mojego naturalnego koloru, lekarz zapewnial mnie ze dziaslo wroci do…
- Jaki lek trzeba brać (przy leczeniu ambulatoryjnym ) na zapalenie trzustki ? Biorę kreon , poltram combo , Który nie pomaga . Wczoraj byłam na dyżurze w szpitalu i brak mi słów, żadnej diagnostyki , mam sobie kupić gastro...i już .
- Po jakim czasie po okładach z rumianku powinien zejść obrzęk z penisa?,mowa tu o stulejce - przygotowanie do zabiegu obrzezania
- Mój mąż ma 29 lat ostatnimi czasy bardzo narzeka na ból głowy a po zmierzeniu ciśnienia okazuje się że jest 150 na 90 Martwi mnie to gdyż nigdy nie miał problemów z ciśnieniem dodam że pracuje jako górnik na kopalni w ciężkich warunkach ma 174 cm wzrostu oraz wagę 100 kg czynnie uprawia kulturystyke…
- Mam 52 lata i nie mogę odbyć stosunku z moją żoną dopiero wzięliśmy ślub brałem rurzne wspomagacze i nic proszę o pomoc
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.