Witam, od niespelna pol roku mam implant zebowy-jedynki, podczas zabiegu mialam takze sterowana odbu
1
odpowiedzi
Od niespelna pol roku mam implant zebowy-jedynki, podczas zabiegu mialam takze sterowana odbudowe kosci. Mija prawie 5miesiecy, a moje dziaslo nadal wyglada nieestetycznie, ma ciemniejszy kolor a odcien koronki różni sie od mojego naturalnego koloru, lekarz zapewnial mnie ze dziaslo wroci do stanu sprzed zalozenia implantu, a ze kolor koronki zeba jedynki jest bardzo ciezko dobrac i nigdy nie bedzie idealnie, czy to prawda? Czy to normalne ze dziaslo goi sie tyle czasu? Zle sie z tym zebem czuje, wydalam bardzo duzo pieniedzy na implant, a dalej wstydze sie szczerze usmiechac...
Witam sugeruje ponowną kontrole u lekarza który wykonywał implant i przedstawienie mu swoich zastrzerzeń.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Jaki lek trzeba brać (przy leczeniu ambulatoryjnym ) na zapalenie trzustki ? Biorę kreon , poltram combo , Który nie pomaga . Wczoraj byłam na dyżurze w szpitalu i brak mi słów, żadnej diagnostyki , mam sobie kupić gastro...i już .
- Po jakim czasie po okładach z rumianku powinien zejść obrzęk z penisa?,mowa tu o stulejce - przygotowanie do zabiegu obrzezania
- Mój mąż ma 29 lat ostatnimi czasy bardzo narzeka na ból głowy a po zmierzeniu ciśnienia okazuje się że jest 150 na 90 Martwi mnie to gdyż nigdy nie miał problemów z ciśnieniem dodam że pracuje jako górnik na kopalni w ciężkich warunkach ma 174 cm wzrostu oraz wagę 100 kg czynnie uprawia kulturystyke…
- Mam 52 lata i nie mogę odbyć stosunku z moją żoną dopiero wzięliśmy ślub brałem rurzne wspomagacze i nic proszę o pomoc
- 2 tyg temu mialem zgniecone podudzie lewej nogi kosc cala ale noga dalej zapuchnieta nie moge na nia stanac i caly czas mnie boli od kolana do piety a gdy mam ja w dole to zaraz mi siwieje cala stopa i puchnie
- Od półtora roku nie przyjmuję tabletek antykoncepcyjnych. Po kilku miesiąc po zakończeniu antykoncepcji moja miesiączka ustabilizowała się i do tej pory jest regularna odnośnie długości cyklu. Jednak od około pół roku każda kolejna miesiączka jest intensywniejsza. Wiąże się to z coraz większym…
- Po badaniu MR glowy.Diagnoza: Zmiany zapalne w obrębie wyrostka sutakowego lewej kości skroniowej. Neurolog skierował mnie do Ralyngologa na konsultację i ocenę możliwości / konieczności leczenia laryngologicznego (zabiegowego?) Czy zabieg jest koniecznością? w takim przypadku?
- Od jakiegoś czasu ppjawiaja mi sie wylewy na nogach są bordowe przewarznie na nogach. Nie uderzylam sie w rzadne to miejsce co sie pojawiają sa samoistne. Mam bole kosci pd bioder i promieniuja po calych nogach czuje goraco w nogach czasami sa sine nogi. Co to moze byc mam sie martwic?
- Mój syn ma dwa lata i 4 miesiące. Od kilku dni zaczął się jąkać, zacinać. Ogólnie zrobił się niegrzeczny, bardzo chce zwrócić uwagę na siebie. 5 tygodni temu przyszła na świat Jego siostra. Obawiam się, że to na tle nerwowym, jeszcze dochodzi zazdrość. Czytam, że między 2 a 3 rokiem życia może…
- Czy płaci się jeżeli jest się w ciąży? . Obowiązuje jakiś fundusz czy nie
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.