lek.

Przemysław Znamirowski

Chirurg

19 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
23 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalistą Chirurgii Ogólnej, asystentem Kliniki Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Endokrynologicznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski (rejestracja telefoniczna bądź przez internet)Usługa: przepuklina brzuszna

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz, wyjaśnił szczegółowo na czym będzie polegał zabieg. Pełen profesjonalizm. Cała wizyta przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze.

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski (rejestracja telefoniczna bądź przez internet)Usługa: usuwanie zmian skórnych

  Sympatyczny, kontaktowy lekarz, wykonał zabieg delikatnie i bezboleśnie. Służy pomocą w razie komplikacji również poza godzinami przyjęć w gabinecie.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Sympatyczny, kontaktowy lekarz, wykonał zabieg delikatnie i, na ile się dało, bezboleśnie. Służy pomocą w razie komplikacji również poza godzinami przyjęć w gabinecie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Zostałem szczegółowo poinformowany o przebiegu badań i możliwych powodach moich dolegliwości. Lekarz doświadczony, sympatyczny i rozmowny. Pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem - polecam!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Bardzo dobry lekarz i zarazem specjalista. Pyta analizuje a przede wszystkim nie experymentuje tylko badania to podstaka a potem oczywiście trafna diagnoza. Pierwszy raz trafiłam do niego jakieś dwa lata temu z problemami brzusznymi zrobił wywiad badania i leczenie a dalej to już funkcjonowała normalnie bo ten lekarz zna się na robocie.

 • I
  Lokalizacja: Gabinet lekarski (rejestracja telefoniczna bądź przez internet)Usługa: wrastajacy paznokiec

  Bardzo miły lekarz szybko i bezboleśnie praktycznie wykonal zabieg usunięcia wrastajacego paznokcia przy stanie zapalnym
  Polecam

 • T
  Lokalizacja: Gabinet lekarski (rejestracja telefoniczna bądź przez internet)

  Pan doktor bardzo miły, uprzejmy i kompetentny, jak najbardziej godny polecenia. Pierwszy raz spotkałam aż tak uprzejmego lekarza. Polecam Teresa

 • I

  Lekarz wysłuchał mnie cierpliwie, przeprowadził dokładny wywiad, wykonał badanie i wszystko spokojnie wyjaśnił. Cała wizyta w bardzo przyjemnej atmosferze, Szczerze polecam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski (rejestracja telefoniczna bądź przez internet)Usługa: chirurgiczne opracowanie ran

  Pan Doktor bardzo kompetentny, sympatyczny, pomocny w stopniu ponadprzeciętnym. Bardzo dobre wrażenia po wizycie. No i ta możliwość rejestracji on-line - rewelacja! Polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  polecam, wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pan doktor rzeczowo i konkretnie odpowiadał na moje pytania.

Pytania pacjentów (75)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalistą Chirurgii Ogólnej, asystentem Kliniki Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Endokrynologicznej WSzZ w Kielcach. W szpitalu wykonuje planowe i pilne zabiegi z zakresu Chirurgii Ogólnej w szczególności plastyka przepuklin ścian jamy brzusznej, leczenie chirurgiczne schorzeń tarczycy, kamicy żółciowej (zarówno metody otwarte jak i laparoskopowe), żylaków kończyn dolnych, żylaków odbytu i innych schorzeń odbytu. Posiadam duże doświadczenie w zakresie zabiegów endoskopowych przewodu pokarmowego takich jak gastroskopia, kolonoskopia wraz z endoskopowymi zabiegami leczniczymi (polipektomia, protezowanie, tamowanie krwawień, balon żołądkowy, wytwarzanie przetok odżywczych, usuwanie ciał obcych).

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Collegium Medicum, Wydział Lekarski (2004)