Przemysław Pietrzak, stomatolog Krzeszowice

lek. dent. Przemysław Pietrzak

Stomatolog

11 opinii

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Daszyńskiego 4, Krzeszowice
Gabinet Stomatologiczny lek. dent. Przemysław Pietrzak

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Chirurgia stomatologiczna


ul. Daszyńskiego 4, Krzeszowice

Gabinet Stomatologiczny lek. dent. Przemysław Pietrzak


Leczenie kanałowe


ul. Daszyńskiego 4, Krzeszowice

Gabinet Stomatologiczny lek. dent. Przemysław Pietrzak


Protezy


ul. Daszyńskiego 4, Krzeszowice

Gabinet Stomatologiczny lek. dent. Przemysław Pietrzak

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny lek. dent. Przemysław Pietrzak

Do gabinetu Pana Doktora zawsze wracam z każdym moim problemem, nie ważne, czy jest to mały, czy duży problem, podejście do niego jest bardzo fachowe.Pan Doktor rozmawia z pacjentem
i wyjaśnienia jak może nam pomóc, każda praca wykonywana jest z bardzo dużą delikatnością, jest też urocze pytanie kierowane do pacjenta, czy wszystko jest w porządku. Jest to bardzo miłe i rzadko spotykane pytanie. Widać zaangażowanie i pasję w tym co Pan Doktor robi dla zwykłego człowieka, jest stomatologiem z ogromną wiedzą, sympatyczny, pełen ciepła, uśmiechu, bardzo otwarty na ludzi. Interesuje się pacjentem po zabiegu, kontaktuje się i pyta, czy jest u nas wszystko ok. Godny polecenia i zaufania lekarz.


K
Użytkownik zweryfikowany

Trafilam z polecenia kuzynki i nie żałuję. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Naprawdę mily, przyjazny.Nie traktuje pacjenta z góry. Gorąco polecam.


E
Użytkownik zweryfikowany

Serdecznie polecam pana Przemysława! Pierwszy raz trafiłam do gabinetu 3 lata temu i lekarza za nic nie zmienię. P. Doktor jest profesjonalistą, ma bardzo dobro podejście do pacjenta, cechuje go wysoka kultura osobista. Leczenie zawsze przeprowadzane jest delikatnie, dokładnie i estetycznie. Pacjent jest na bieżąco informowany na temat przebiegu leczenia i planu leczenia, a w razie wątpliwości P. Doktor odpowiada na wszystie pytania.
Podczas leczenia, bardzo miłym zaskoczeniem było dla mnie polecenie innego miejsca, gdzie mogę bezpłatnie wyrwać zęba - z uwagi na to, że Pan Pietrzak nie pracuje z asystentem (co w tym konkretnym przypadku byłoby udogodnieniem). Mogłam przecież niczego nieświadoma zapłacić i spędzić na fotelu dentystycznym dużo więcej czasu. Jest to tylko kolejny dowód na dbałość o zdrowie i komfort pacjenta.
Z całą pewnością polecam każdemu.


M
Użytkownik zweryfikowany

Prawdziwy Lekarz powinien „służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu, według najlepszej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, (...) mając na celu wyłącznie ich dobro
i okazując im należny szacunek” (cyt.) – nic dodać, nic ująć ;-). Wszystko się zgadza ;-)!
Panie Przemku, podejście do pacjenta, jakość w tym rezultat świadczonych usług, a także sposób prowadzenia dialogu LEKARZ - PACJENT sprawiają, że pacjent czuje się bezpiecznie, a po wizycie odczuwa „pozakupową” satysfakcję ;-) ! Uważam, że tego typu zachowania nie są powszechnie spotykane i w moim odczuciu zasługują na ogromną pochwałę. Swoim podejściem wzbudza Pan ogromne zaufanie, co w ogólnej ocenie dla „stomatologicznego pacjenta” nie jest bez znaczenia. Na rynku usług medycznych pacjent ma do czynienia
z wieloma typami zachowań, ale w Pana przypadku śmiało mogę powiedzieć, że jest Pan przede wszystkim: wspaniałym Człowiekiem, fantastycznym Fachowcem, Lekarzem z powołania i pasją tego co robi. Serdecznie pozdrawiam, dziękuje za dotychczasową pomoc,
a w dalszej kolejności kibicuje takiemu podejściu! ;-)
Magda


W
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalizm, dokładność, delikatność, dbałość o pacjenta w każdym calu! Jak najbardziej POLECAM!!


J
Użytkownik zweryfikowany

bardzo polecam. W kryzysowej sytuacji znalazł dla mnie czas mimo że inni lekarze proponowali odległe terminy a bolał mnie ząb... Polecam Pana Doktora komu się da. Miły, serdeczny, wesoły, dba o pacjenta i non stop wypytuje czy wszytsko w porządku :) odbiera telefony, doradza, oddzwania, martwi się o pacjenta. Jak wyżej napisane - wizyta w gabinecie to jak odwiedziny u dobrego kolegi - tylko kawki nie można wypić ;)


B
Użytkownik zweryfikowany

Witam:) wybrałam Pana Pietrzaka z polecenia i nie żałuję. Pojadę teraz sporo kilometrów do niego ale wiem ,że warto! Nie powierzyłabym nikomu innemu moich zębów, a wierzcie mi byłam wcześniej u wielu. Pacjentka z Sieprawia.


R
Użytkownik zweryfikowany

Dopiero nie dawno postanowiłem wstąpić do gabinetu pana Przemysława i jestem bardzo mile zaskoczony ! Jest to lekarz którego cechuje bardzo wysoka kultura osobista, dokładność wykonywanej pracy. Informuje pacjenta na każdym kroku o tym co robi i co będzie robił za chwile. Zgadzam sie z panią Martą która stwierdziła że stomatologia to wielka życiowa pasja pana Przemysława. Jego podejście sprawia że człowiek z czystą przyjemnością znosi wszystkie zabiegi i bez obaw wraca na kolejną wizyte w gabinecie. W życiu spotykamy mało ludzi którzy mają takie profesjonalne podejście do swojej pracy i życzliwości do drugiego człowieka. Ja osobiście i bez obaw polecam każdemu wizyte w tym gabinecie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Na swej drodze spotkałam liczne grono lekarzy, większość uznaje że mają do czynienia z niższym gatunkiem człowieka i kompletnie nie liczy się dla nich poinformowanie pacjenta i zaspokojenie naszej ciekawości. Ba! Nie ma szans nawet na to, aby o coś zapytać, sama mina lekarzy mówi sama za siebie...Co do pana Przemysława znajduje się w tej wąskiej grupie lekarzy, dla których nie liczy się tylko "odbębnienie", ale dobra robota i zadowolenie każdego kto do niego przyjdzie nawet z małym problemem. Widać, że stomatologia to jego życiowa pasja, którą chce zarazić nas, ale i to, że jest dobrym człowiekiem :) Należę do wymagających pacjentów, bo sama nie lubię kiedy czegoś nie rozumiem i jeszcze ani raz się nie zawiodłam..Leczenie odbywa się bardzo łagodnie i delikatnie :) Panie Przemku oby tak dalej! :) Także każdemu szczerze polecam, Marta M.


A
Użytkownik zweryfikowany

Od trzech lat ja i moja rodzina leczymy sie u doktora. Jeszcze nie zdarzyło sie, by ktoś wyszedl niezadowolony po wizycie. Doktor jest bardzo zyczliwy i delikatny, sluzy radą, o wszystkim informuje. Dodam, ze ze wzgledu na problemy z zebami mialam stycznosc z wieloma dentystami, ale poziom uslug Doktora, estetyka i odbiór pracy (plomby, koronki) znacznie przewyższa przeciętną.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie