Adres

Kolińskiego 27 (wejście od strony balkonów), Bałuty , Łódź
Centrum Medyczne KOLIŃSKIEGO (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

ZAPISY ONLINE MOŻLIWE PRZEZ STRONĘ - WWW. KOLINSKIEGO.PL Jestem lekarzem specjalistą chorób wewnętrznych. Należę do Polskiego Towarzystwa Diabetolog...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu leczenie zmiany troficznej na nodze

Do pana doktora trafiłam dzięki mojej znajomej. Na podudziu lewym miałam sączącą się bolesną ranę - zmiana żylakowata. Po kilkukrotnym oczyszczeniu przez Pana doktora rany i zastosowaniu odpowiednich przez niego opatrunków rana przestała cuchnąć i po ok. 3 miesiącach uległa całkowitemu zasklepieniu. Oprócz tego pan doktor pokierował mnie dalej do doktora od naczyń krwionośnych ,gdzie poddałam się zabiegowi operacyjnemu . Dzięki panu doktorowi Przemysławowi Karpińskiemu mogę normalnie chodzić i mam zdrową nogę. Mam 60 lat i jestem szczesliwą babcia która nadąża nad wnuczkami.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne KOLIŃSKIEGO

Wspaniały lekarz, profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Bardzo dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde nurtujące nas pytanie. Serdecznie polecam wszystkim i dziękuję Panu za pomoc.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

12 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl • W marcu przeszłam masywną obustronne zatorowosc plucna. Od tego czasu moje wyniki laboratoryjne spadają. Teraz mam Hemoglobina 7
  żelazo 19
  Płytki krwi 407
  Co mam zrobić by poprawić moje wyniki krwi? Z góry dziękuję za odpowiedz

  Powinna Pani mieć wykonaną diagnostykę niedokrwistości i włączone leczenie przyczynowe. Bardzo prawdopodobne, że po włączeniu leczenia przeciwkrzepliwego (które jest włączane po zatorowości płucnej) występują u Pani krwawienia, które są przyczyna niedokrwistości, należy to jak najszybciej wyjaśnić. Proszę udać się do lekarza i z nim zaplanować dalsze postępowanie, niewykluczone, że będzie to wymagało hospitalizacji.

  lek. Przemysław Karpiński

 • Pytanie dotyczące cukrzyca

  Witam robiłam badania na glukoze na czczo wynik 104 norma 99 zostałam skierowana na test oggt.
  Glukoza na czczo 110 po podaniu glikozy i odczekaniu 2 godzin 108mg/dl
  Następne badania laboratoryjne na glukozę na czczo wyniosło 132mg/dl.

  W 2 godzinie testu OGTT ma Pani wynik glukozy poniżej 140 mg/dl czyli wykluczono cukrzycę (nieprawidłową toletancję glukozy również). Test może wymagać powtórzenia gdy np. oznaczenia nie odbywały się z krwi żylnej (np. z włośniczkowej, niestety spotkałem się z takim przypadkiem), nie była Pani w spoczynku przez 2h po wypiciu glukozy.

  lek. Przemysław Karpiński

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

ZAPISY ONLINE MOŻLIWE PRZEZ STRONĘ - WWW. KOLINSKIEGO.PL Jestem lekarzem specjalistą chorób wewnętrznych. Należę do Polskiego Towarzystwa Diabetolog...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne