"Życie w Pełni" Poradnia terapeutyczno-edukacyjna

(12 opinii)

Życie w Pełni to miejsce współtworzone przez grupę niezależnych specjalistów, których wspólnym mianownikiem jest duża potrzeba pomagania innym. Wkładają w to całe swoje serce i starają się nieustannie... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

"Życie w Pełni" Poradnia terapeutyczno-edukacyjna

Serocka 4

07-200 , Wyszków , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Życie w Pełni to miejsce współtworzone przez grupę niezależnych specjalistów, których wspólnym mianownikiem jest duża potrzeba pomagania innym. Wkładają w to całe swoje serce i starają się nieustannie poszerzać własne kompetencje, aby efektywnie realizować swoje życiowe misje...

Więcej informacji na stronie: zyciwpelni.com

Zabiegi

 • Terapia indywidualna
 • Terapia Par i Małżeństw
 • Terapia młodzieży
 • Konsultacje psychologiczne
 • Terapia uzależnienia i współuzależnienia
 • Terapia zaburzeń lękowych
 • Terapia zaburzeń osobowości
 • Terapia zaburzeń odźywiania i nadwagi
więcej

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  T
  Użytkownik zweryfikowany

  Spotkanie Marleny w moim życiu było czymś wyjątkowym. Rozmowy niczym z najlepszym przyjacielem. Czas spędzony w Jej towarzystwie to była olbrzymia przyjemność. Polecam każdemu kto pogubił się w swoim życiu. Mi żyje się lepiej.


  E
  Użytkownik zweryfikowany

  Marlena jest niesamowicie ciepłą i pełną empatii osobą. Sposób w jako mówi, z ogromnym spokojem w głosie sprawia, że pracując z Nią człowiek wie, że trafił w dobre ręce. Potrafi zadać takie pytania, na które odpowiedzi otwierają Ci oczy. Jeśli naprawdę zależy Ci na tym by pomóc sobie samemu to oczywiście musisz szczerze ze sobą pracować i szczerze odpowiadać sobie na te pytania. Marlena jest pierwszym psychologiem, do którego się udałam ale wiem, że nie mogłam trafić lepiej. Bardzo mi pomogła, poukładała mi w głowie wiele spraw, z którymi się borykałam, pokazała wiele technik jak sobie radzić z różnymi problemami. Jestem zachwycona pracą z Marleną i ze szczerego serca polecam Ją serdecznie. Pamiętajcie! Pójście do psychologa to nie wstyd! Jeśli nie możecie sobie z czymś poradzić, Marlena na pewno będzie się starała Wam w tym pomóc.


  M
  Użytkownik zweryfikowany

  Pani Marlena jest bardzo sympatyczną,zawsze uśmiechniętą i profesjonalną osobą. Roztacza wokół siebie aurę ciepła i sympatii.
  Bardzo bardzo polecam.????????????


  I
  Użytkownik zweryfikowany

  Pani Marlena bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich pacjentów i ich problemów. Dzięki spotkaniom z nią byłam w stanie uświadomić sobie wiele spraw i poukładać odłożone na potem sprawy. Dziś jestem świadomą siebie kobietą, która wie jak walczyć o swoje. Dziękuję za obudzenie mojej lwicy????


  I
  Użytkownik zweryfikowany

  Bardzo długo zbierałam się na odwagę, by po raz pierwszy przekroczyć próg gabinetu psychologa. Do Marleny trafiłam prosto z ulicy , popchnięta chwilowym instynktem i..... już po pierwszych minutach wiedziałam że to był dobry pomysł ... Jej serdeczność, ciepło i atmosfera jaką potrafi stworzyć jest niesamowita. Nie ocenia, nie krytykuje, nie namawia.... Potrafi zawsze znalezć kilka rozwiązań na wydawałoby się nierozwiązywalne problemy . Bardzo polecam! Bardzo ! Uczucie, z jakim wychodzi się po kilku spotkaniach jest nie do opisania ... Marlenko dziękuję Ci za ....wszystko !!

  mgr Marlena Chodkowska

  ❤️ bardzo Ci dziękuje za tak miłe słowa :)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dzięki współpracy z Panią Marleną odkryłem swoje życie na nowo. Oferowana pomoc była profesjonalna i odbyła się na zasadzie wzajemnej współpracy.

  mgr Marlena Chodkowska

  :)


  O
  Użytkownik zweryfikowany

  Idealna współpraca, czuję ogromną wdzięczność i polecam! Choć miałam obawy przed pójściem do psychologa.. dziękuję sobie, że się odważyłam. Wzrosła jakość mojego życia.. dziękuję Marlena, jesteś Aniołem!

  mgr Marlena Chodkowska

  ❤️


  A
  Użytkownik zweryfikowany

  Czuję ogromną wdzięczność za to, że mogłam spotkać Panią Marlenę. I także Jej samej chciałabym podziękować, ale... nie wiem jak. Niech ta opinia będzie moim podziękowaniem.
  Kilka miesięcy temu wydawało mi się, że mam do przebycia trudną i długą drogę. Z towarzyszem takim jak Marlena droga okazała się być całkiem krótka i wcale nie tak trudna.
  Pani Marlena jest ciepła i mądra, życzliwa i otwarta, naprawdę słucha - czyli ma cechy jakie powinien mieć dobry psycholog, terapeuta.
  Życzę Jej, oby to dobro, które Ona sama daje - żeby do Niej wróciło.

  mgr Marlena Chodkowska

  Już wróciło :)


  O
  Użytkownik zweryfikowany

  Dzisiaj wyszłam z gabinetu bez umawiania się na kolejną wizytę.Dzięki Pani Marlenie odnalazłam spokój i harmonię,naprawdę polecam.

  mgr Marlena Chodkowska

  :)


  J
  Użytkownik zweryfikowany

  Pani Marlena miła ciepła osoba. Polecam Panią Marlenę wszystkim którzy potrzebują dobrego psychologa Dzięki wizytom u Pani Marleny moje życie się zmieniło .Gorąco polecam

  mgr Marlena Chodkowska

  Dziękuję Pani Justyno :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz