Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy

Zachodnia 6

99-100, Łęczyca, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Dźwinacki

  Pediatra,

  • M

   SWIETNY LEKARZ!!!!!
   Rzeczowy, solidny i pełny zaangażowania w to co robi. Podejście do dzieci ma bardzo fajne. Jest delikatny i sympatyczny. Diagnoza i leki zawsze trafione. A co jest zaskoczeniem zawsze odbiera telefony, a gdy nie może oddzwania lub pisze sms!!!!! Przyjął mnie z dzieckiem nawet w niedziele podczas sytuacji podbramkowej. Dla mnie lekarz z powołania!!!!!!

  • F

   Bardzo miły i fachowy lekarz. Stawia trafne diagnozy. Leki przez niego przepisywane działają natychmiast.
   Miałam ta przyjemność, że P. doktor badał również moją córeczkę po porodzie i bardzo z mężem byliśmy zadowoleni. Wyszedł nawet z inicjatywa zrobienia nam kilku rodzinnych fotek tuz po porodzie. Miły i sympatyczny. POLECAM SERDECZNIE !!!


 • Grażyna Kasierska-Rogalska

  Pediatra,

  • K

   Jakim jest lekarzem Pani Kasierska? Trudno powiedzieć, nie dała mnie ani mojej rodzinie przekonać się. Najpierw kilka miesięcy czekaliśmy z dzieckiem 2-letnim na wizytę, a jak już się dostaliśmy to nawet nie chciała spojrzeć na dziecko - od wejścia zaprosiła na wizytę prywatną. Nie wiem czy to wina jej samej, czy ludzi którzy do takich praktyk sami przyzwyczajają lekarzy. Przykre ale prawdziwe. W każdym, razie nie jestem w stanie wykrzesić z siebie dobrego słowa na temat Pani Kasierskiej. A prywatnie pewnie i tak pójdziemy bo nie mamy wyjścia - ale dzięki niej -NIE DO NIEJ!

  • G

   Fachowiec najwyższej kategorii.Stawia trafne diagnozy z pierwszym razem.Ostatnio córka nam kasłała i od razu dostaliśmy skierowanie na badania pod kątem kokluszu.Dostaliśmy też lek wziewny , który zadziałał natychmiast.
   Może niektórzy jej nie lubią , bo nie umila się z pacjentami. Jest rzeczowa konkretna i cierpliwa.Zaznaczę , że byliśmy i prywatnie i na kasę chorych.
   A opinie innych zależą od tego jakie kto ma wymagania.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Tomasz Królikowski

  Urolog,

  • M

   Lekarz?? Krzyczący na ludzi, arogancki, z bakiem szacunku do innych ktoś.... Z bólu mdlałam, a on powiedział, że wiele ludzi ma kamienie na nerkach i problemy z pęcherzem. Nakrzyczał na mnie po co przyszłam i tak skończyła się moja wizyta...

  • L

   Uixades um Vincium – (pozory mylą)
   Czytam opinie o doktorze Tomaszu Królikowskim i wobec tych negatywnych – ogarnia mnie
   i smutek, i z trudem tłumiona złość, a zwykła przyzwoitość nie pozwala milczeć.
   Anonimowo i bezrefleksyjnie budowany negatywny, głęboko niesprawiedliwy obraz – faktycznie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Pod pozorem szorstkości, dystansu, czy małomówności dr. Tomasza Królikowskiego – kryje się Specjalista rzeczowy i konkretny, o najwyższych kwalifikacjach i doświadczeniu. Lekarz ogromnie zapracowany – niewątpliwy filar zgierskiego oddziału urologii, z opinią którego (co widać choćby podczas obchodów) bardzo się liczy Ordynator, również wybitny specjalista i znakomity organizator. A właśnie te szorstkie, zdystansowane formy zachowania z reguły znamionują specjalistów odpowiedzialnych, nieprzeciętnych, godnych szacunku i uznania.
   Zdecydowanie nie zgadzam się z krytycznymi wypowiedziami, opartymi tylko na pozorach,
   a dyktowane nieczystą wyobraźnią insynuacje o „kieszeni, czy $” – w stosunku właśnie do Tego Lekarza – brzmią niegodnie, haniebnie. Bo to właśnie On – stanowczo opierając się pozawerbalnym oznakom wdzięczności pacjentów stanowi nieczęsty wyjątek, kwitując swą żelazną postawę etyczną, powtarzanym często stwierdzeniem: „Chciałbym, żeby w Polsce było wreszcie normalnie”.
   Pacjent - Lech Bernard Dąbski z żoną.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Przemysław Pasikowski

  Internista,

  • A

   Ten Pan przyjmował moje dziecko na SORze w Szpitalu w Łęczycy. Nie prywatnie :). Pomijam fakt, że był nieuprzejmy do tego stopnia, że dziecko w rezultacie jego zachowania się rozpłakało i nie chciało pokazać co je boli (dziecko po urazie). Dzięki zachowaniu Pana "doktora" nastąpiło cudowne ozdrowienie. Pan "doktor" nawet nie raczył obejrzeć miejsca urazu. Zupełny brak kompetencji. Zdecydowanie nie polecam. Może prywatnie ten pan jest lepszym lekarzem.


 • Adam Twarkowski

  Neurolog,

  • A

   Wizyty okazały się pomocne. Zestaw badań zlecony; omówione. Pan dok. nietypowy w podejściu - pogawędki i muzyka w tle kreują pozytywną atmosferę w gabinecie; niesztampowy. Jak dla mnie OK!

  • P

   Świetny lekarz,znakomity fachowiec, bezpośredni,bardzo sympatyczny człowiek ,pracowity ,troskliwy ,posiada dobry kontakt z pacjentami i świetne poczucie humoru. Jestem pacjentkom Pana Doktora od kilku lat i bardzo chwalę sobie jego profesjonalizm. Nie zgadzam się z opiniami negatywnymi ludzi którzy szukają dziury w całym. Odrobina zrozumienia ze strony pacjentów dla lekarza jest również wskazana. Lekarz to też człowiek jak my wszyscy ma prawo coś zapomnieć przecież nie jest robotem tylko człowiekiem. Jest dobrym lekarzem i tyle!!!

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Barbara Maciejewska – Antosik

  Neurolog, Pediatra,

  • E

   bardzo sympatyczna Pani Dr :) starsza kobitka, ale z podejsciem do dzieci. Usmiechnieta odpowiada na wszelkie zadane pytania, podczas badania ma przygotowany taki sam zestaw do diagnozy dla dziecka (mloteczek) :) chetnie tez dzieli sie z malymi pacjentami swoim sprzętem np latarka :) mila wizyta i rzeczowa polecam :)


 • Robert Janiuk

  Chirurg,

  • A

   Kompetentny, dobrze wykonuje gastroskopię, informuje pacjenta o wykonywanych czynnościach. Godny polecenia.

  • E

   Polecam. robił mi kolonoskopię w Medikusie w Kutnie. Momentami bolało owszem, ale nigdy po żadnym badaniu, ani po żadnej wizycie u lekarza nie miałam tak dobrego samopoczucia jak po tej kolonoskopii. Pan doktor jest profesjonalistą, zna się na tym co robi, a przy tym jest bardzo sympatyczny, delikatny i wykazujący wiele empatii. Pielęgniarka współpracująca z doktorem, anioł kobieta. Żeby wszyscy lekarze i biały personel byli tak przyjaźnie nastawieni do pacjentów, świat byłby pięknięszy. Jestem zały czas pod ogromnym wrażaniem tych ludzi.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Joanna Sawer - Szewczyk

  Diabetolog, dr n. med.

  • Już po jednej wizycie Pani Doktor zdiagnozowała u mnie neuropatię cukrzycową czego nie potrafił wykryć żaden lekarz przed nią.Bardzo fachowe i ludzkie podejście do pacjenta.

  • R

   Przez ostatni tydzień opiekowała się mną Pani doktor w szpitalu wyleczyła mnie na medal i otworzyła mi oczy na dalsze moje życie za co jestem bardzo wdzięczny POLECAM

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Janusz Sztompka

  Chirurg,

  • A
   Lokalizacja: Ordynator Oddziału Chirurgicznego w Szpitalu w Łęczycy

   Bardzo dobry i konkretny chirurg. Zdiagnozował mój dość nietypowy przypadek i dzięki niemu szybko trafiłam na stół operacyjny. W błyskawicznym tempie doszłam do zdrowia po dość skomplikowanej operacji.

  • G

   Miałam operacje jelita grubego i cienkiego 2012 r ,stan był powazny .Pan ordynator Sztompka to bardzo dobry lekarz.G.A.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Stanisław Fajndt

  Onkolog,

  • J
   Lokalizacja: Zespół Opieki Zdrowotnej w ŁęczycyUsługa: gruczolaki nadnerczy

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p.dra Fajnta. Przede wszystkim wysoki profesjonalizm emanuje na odleglosc. Przemila osobowosc. Dziekuje panu panie doktorze.


Powiązane wyszukiwania