Zakład Lecznictwa Odwykowego Szansa

(2 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zakład Lecznictwa Odwykowego Szansa

Cmentarna 18

44-171, Pławniowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Radosław Tomalski

  Psychiatra, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: PTSD, zaburzenia odżywiania, zaburzenia osobowości

   Wspaniały lekarz i człowiek. Pierwszy raz spotkałam się z tak ludzkim, zaangażowanym podejściem i lekarzem, który ma do zaoferowania coś więcej niż leki. Polecam serdecznie.

  • K

   Przez ostatnie 10 lat walczyłam o swoje zdrowie emocjonalne. Miałam kontakt z terapeutą od 3 lat, ale miałam wrażenie,że kręcę się w kółko, bez przełomu. Pomimo swojego zaangażowania... Do Pana dr trafiłam w okresie, kiedy nie byłam w stanie podnieść się z łóżka pierwszy raz w życiu. Straciłam pracę i naprawdę było nieciekawie.Byłam też bardzo sceptyczna.
   Mogę wydać bardzo dobrą opinię, ponieważ przede wszystkim dostałam pomoc lekową - pierwszy raz w życiu miałam kontakt z lekami stabilizującymi nastrój - zadziałały do razu, odzyskałam siły,żeby wstać i zaparzyć sobie herbate, wyjść do znajomych i w jakikolwiek sposób mieć nadzieję. Później było diagnozowanie - i tutaj dostałam odpowiedź której nikt nie mógł mi wskazać przez ostatnie 10 lat. Pan dr jest po prostu dobrym diagnostą, dobrym obserwatorem i jest dobrym człowiekiem. Jak we wszystkim trzeba dać coś z siebie, pracować codziennie nad sobą i nie poddawać się. Mam nadzieję,że moja opinia komuś pomoże :-) Powodzenia!