Zachodniopomorskie Centrum Onkologii

(14 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zachodniopomorskie Centrum Onkologii

Strzałowska 22

71-730 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Maria Karpińska Inny

  Pani Doktor już na pierwszej wizycie dobrze zdiagnozowała miejsce występowania nowotworu. Była niezwykle zaangażowana, sumienna i wspierająca. Prowadziła nas przez dalszą diagnostykę. Dodatkowo Pani Doktor jest bardzo łagodna, potrafi słuchać i odpowiada na wszelkie wątpliwości. Cieszymy się, że Pani Doktor stanęła na naszej drodze, bo byliśmy bardzo zagubieni.


  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Juliusz Wyrwas Inny

  Lekarz od samego początku podszedł do mojej dolegliwości bardzo profesjonalnie. Trafiłam do Pana Doktora, po zabiegu u innego lekarza, który był dla mnie bolesny i nieprzyjemny. Pan Doktor wszystko szczegółowo wyjaśnił i uspokoił. Dziś przeprowadził kolejny zabieg i w niczym nie przypominał poprzedniego. Dzięki takim lekarzom wraca wiara w ludzi i ich profesjonalizm. Z całego serca polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Kosińska Inny

  Jestem pod opieką innej pani doktor ale sytuacja spowodowała, że miałem wielką przyjemność być na dwóch wizytach u panie doktor. Bardzo rzadko można spotkać lekarza z tak wielką empatiom do pacjentów, rozmowa w czasie wizyty daje pacjentowi spokój i komfort psychiczny. ZCO powinno być bardzo dumne mając takich lekarzy jak pani Agnieszka Kosińska.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Kosińska Inny

  Wspaniały fachowiec o wielkim sercu. Pani doktor przeprowadza dokładny wywiad i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Ma ogromną wiedzę. Anioł, który uratował mi życie :)


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bogusław Kosiński Inny

  Życzliwy, kulturalny, pełen empatii, wspaniały chirurg onkolog. Konkretny człowiek, profesjonalnie podchodzi do każdego przypadku, jest b. zaangażowany.
  Zabieg chirurgiczny u mego męża wykonany perfekcyjnie, bez komplikacji. Codziennie z uśmiechem na twarzy, doktor jest przy łóżku swojego pacjenta, cierpliwie tłumaczy wszelkie zawiłości.
  W rozmowie tel.( w dobie pandemii ) profesjonalnie wyjaśnia mi przebieg operacji i stan pacjenta.
  Jest to super lekarz. Dziękuję panie doktorze.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Pietruszewska Inny

  2012 pierwszy nowotwór 2014 drugi nowotwór i pamiętam jak p. Doktor miała mi o tym powiedzieć jak przeżywała tą wiadomość razem ze mną . Ale dałyśmy rade . Super lekarz,Zawsze mogłam i mogę liczyć na tą osobę . Dalej jestem pod opieka dr Pietruszewskiej i tak już zostanie. Dziekuję za Pani dobroć i wyrozumiałość podczas wizyt i za wszystko Pani Doktor !!!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Falco radioterapia przed zabiegiem

  Nie tylko sprawny i kompetentny, ale też bardzo sympatyczny i kulturalny. Sam fakt wychodzenia zza biurka przy wywoływaniu kolejnego pacjenta w przychodni pokazuje szacunek dla innego człowieka


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Małgorzata Talerczyk zdiagnozowano u mnie raka piersi centralan część sutka

  Prawdziwa doktor z powołania zawsze wysłucha swojego pacjenta miła uśmiechnięta daje wiarę i chęci do walki zawsze służy pomocą miła sympatyczna chory nie czuje się tu jak mebel wie że może zawsze się zwrócić o pomoc o poradę służy chętnie swoją wiedzą bije od niej dobro i sympatią człowiek czuje się bezpieczny i spokojny po rozmowie z nią zawsze wytłumaczy na czym polega leczenie jakie są etapy i jak wszystko będzie przebiegało to jest bardzo dobry lekarz godny polecenia na ulicy potrafi podejść i zapytać o samopoczucie dzisiaj takich ludzi z doświadczeniem jak ona i zangarzowaniem brakuje serdecznie polecam wszystkim chorym tak wspaniałego lekarza


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bogusław Kosiński

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Dziękuję za pomoc , fachową opiekę, i indywidualne podejście do pacjenta.
  Wdzięczna pacjentka E.D.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Juliusz Wyrwas

  Cudowny doktor! Świetny chirurg! W życiu nie spotkałam się z tak życzliwym i ludzkim podejściem do pacjenta!! Spokojny, opanowany i miły. Czuć od niego tą dobrą energię. Odnosił się do mnie i do innych pacjentek z ogromnym szacunkiem, bez względu na to czy była to pani w podeszłym wieku, czy młoda dziewczyna. Doradzał jak pielęgnować ranę po operacji i poświęcał czas na rozmowę z pacjentem. Zoperował mnie tak, że już po 6 miesiącach nie było śladu po cięciu, a po samej operacji podszedł, porozmawiał, uspokoił i potrzymał za rękę. A to tak ważne dla pacjenta! Baaardzo polecam! Niesamowity człowiek!!! Dziękuję z całego serca Panie Doktorze.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania