Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. dr. Stanisława Popowskiego

Żołnierska 18a

10-561 , Olsztyn , warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Wojsław Inny

  Szczerze polecam Pana Doktora.Cechuje go przede wszystkim empatia, profesjonalizm.Zaufałam doktorowi, łatwiej mi było przejść zabieg - usunięcie guza w piersi. Dla pacjenta ma zawsze czas i słowa otuchy, a to przecież jest w tym przypadku bardzo ważne.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Waldemar Och Inny

  Dziś jestem pół roku po resekcji guza mózgu. Całe pół roku bez żadnych komplikacji - jestem w 100% sprawna, jak byłam przed operacją. Lekarz ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Podczas wizyty poświęca całą swoją uwagę pacjentowi. Omawia szczegółowo chorobę oraz przedstawia drogę leczenia. Lekarz o niesamowitej wiedzy! Przegląda uważnie dokumentacje medyczną.
  Pełen profesjonalizm i kultura osobista :)
  Dziękuję za uratowanie mi życia.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Chwała Inny

  Cudowny lekarz z podejściem do dzieci i wspaniały fachowca. Jako jedyna pomogła nam znaleźć i wyleczyć przyczynę wysypki u kilkumiesięcznego dziecka... A wszyscy inni lekarze próbowali nam wmówić że to skaza białkowa. Polecam z gorącym sercem


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Maria Miłosz konsultacja pediatryczna

  Niestety panią doktor polecić nie mogę. Od wejścia ta pani miała do mnie pretensje, ze przychodzę z chorym dzieckiem. Dopiero jak jej powiedziałam, ze ten stan utrzymuje się od wyjścia ze szpitala i mam zalecona kontrole to łaskawie osłuchała i nic nie stwierdziła. Dopiero inny lekarz mi pomógł.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Waldemar Och Inny

  Pan Profesor operował mnie dwa razy.
  Nie potrafię nawet dobrać odpowiednich słów, żeby opisać jak mądrym, profesjonalnym, życzliwym, opiekuńczym człowiekiem jest Pan Profesor. Łezka się kręci w oku, kiedy przypominam sobie jak byłam traktowana na oddziale neurochirurgii w WSS, na którym to Pan Profesor jest ordynatorem. Wspaniały, bardzo mądry, doświadczony człowiek.
  Życzę wszystkim, aby na swojej drodze spotkali lekarzy z takim profesjonalnym, życzliwym podejściem do pacjenta.
  Pan Och jest lekarzem z powołania, zdecydowanie!
  Panie Profesorze,
  Kolejny raz serdecznie dziękuję za uratowanie mi życia.
  Wdzięczna pacjentka Klaudia.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Danuta Krzemieniewska-Przybyszewska Inny

  Pani doktor to prawdziwy lekarz z powołania. Nie odpuszcza leczenia dopóki nie polisę. Jest wspaniałą i zaangażowaną osobą. Gdyby tacy lekarze byli wszyscy jak ona to mniej ludzi by chorowało. Nie poznałam lepszej doktor od pani Danuty. Jest bardzo dobrym pediatra i dermatologiem.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janina Lipińska Inny

  Z panią dr Lipińską miałam styczność kilka lat temu w szpitalu wojewódzkim. Trafiłam tam skierowana po otrzymaniu niepoprawnego wyniku cytologii w celu przeprowadzenia poszerzonej diagnostyki. Pani doktor była fachowa, kompetentna, wszystko dokładnie tłumaczyła. Nie bagatelizowała sytuacji, ale też sprawiła, że oczekiwanie na wyniki nie było dla mnie udręką czekania na złe wieści, bo wyjaśniła mi, z jakich powodów wynik cytologii mógł być zły, i że nie zawsze musi to oznaczać najgorsze. Jestem Jej za to ogromnie wdzięczna.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Cichocki Inny

  Uczęszczałam na terapię do psychologa Pana Cichockiego przez okres kilku miesięcy. Wizyt tych nie wspominam za dobrze. Psycholog podczas sesji nie panował nad sobą, był poddenerwowany, zawstydzony w kontakcie z pacjentem. W gabinecie spotkałam się z ocenianiem i obraźliwymi uwagami pod moim adresem. Z tego powodu straciłam zaufanie do kompetencji psychologa.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Chwała Inny

  Pani Doktor bardzo empatycznie i rzetelnie podeszla do choroby dziecka. Bardzo polecam. Oby więcej takich lekarzy.


  A
  Lekarz: dr hab. n. med. Waldemar Och Inny

  Z całą pewnością jest bardzo dobrym specjalistą, miłym, życzliwym, sympatycznym człowiekiem. Dokładnie wytłumaczył mi na czym będzie polegała operacja mojego kręgosłupa, którą przeszłam na początku tego miesiąca. Operacja polegała na usunięciu przepuchliny i odbarczeniu nerwów korzonkowych. Wszystko odbyło się bez powikłań z bardzo dobrym skutkiem. Nareszcie mogę normalnie chodzić, bez jakiegokolwiek bólu. Jestem ogromnie wdzięczna i zadowolona że natrafiłam właśnie na Pana. Jeszcze raz bardzo dziękuję . Pozdrawiam : Ania W.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania