Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. dr. Stanisława Popowskiego
Żołnierska 18a, 10-561 Olsztyn
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. dr. Stanisława Popowskiego logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (23)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Ewa Maria Miłosz Inny

  Bardzo sympatyczna Pani doktor, dokładny wywiad co dziecku jest, kieruje na badania szczegółowe, nigdy tak syn nie został przebadany jak przez zta Panią. Wszystko tłumaczy wyjaśnia, polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Nowak Inny

  Lekarz szczery do bólu- bez zbadania pobieżnego choćby ocena stanu zdrowia 80–letniej pacjentki- będzie coraz gorzej, wizyty kontrolne niepotrzebne, genialna w swej prostocie porada- codzienne kilkukilometrowe spacery, także jak ktoś lubi być traktowany per noga ( notabene) to polecam wizytę na NFZ i nie pozdrawiam serdecznie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  E
  Profil zweryfikowany
  Robert Ejdys Inny

  Korzystałam z porady doktora na dyżurze laryngologicznym w szpitalu w Olsztynie, skierowanie dostałam od lekarki POZ która była zaniepokojona silną infekcja, nie umiala jej sklasyfikowac. Doktor Ejdys spojrzał chwilę i polecił mi kupić Apap, po bardzo krótkim zerknieciu w gardło stwierdził wirusowa infekcj,e która sama przejdzie. Dopytywalam, czy jest pewien, bo czułam się źle, miałam też podwyższone CRP co wyszło w badaniu krwi. Czułam że nie został mi poświęcony czas, od razu zakwestionowałam diagnozę p.Ejdysa. Rano u innego lekarza potwierdziło się, że to paciorkowiec, dostałam antybiotyk, szybko pomógł. Wizytę u p.Ejdysa uważam za stracony czas , który mogłabym poświęcić już na kurację i zahamowanie rozwoju bakterii. Może doktor podczas wizyt prywatnych jest bardziej wnikliwy, ja poczułam się zlekceważona a diagnoza była nietrafna i też niebezpieczna. Jakbym mu zaufała i leczyła się apapem mój stan zdrowia mógłby się znacząco pogorszyć.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  Piotr Żelazny Inny

  Niestety mój Tata po operacji baypassów przeprowadzonych w Szpitalu w Olsztynie zmarł..
  W poniedziałek zawiozłam Tatę z siostrą i mama do szpitala, we wtorek odbyła się operacja( wg.lekarzy bez komplikacji, bez powikłan) w środę reoperacja - stan krytyczny , w czwartek Tata już nie żył ..
  Nikt nie powiadomił, nikt nie mówił o jakichkolwiek komplikacjach...reoperacji podczas naszego dzwonienia do szpitala.
  Lekarz nie potrafił nawet odpowiedzieć co się stało, padło tylko stwierdzenie iż nie są Bogami i nie mieli pompy do zwężonego pnia- czyli nawet nie zabezpieczyli operacji, nie zorganizowali sprzętu znając wyniki Anestezjolog z którym rozmawiałam dzień przed pogrzebem stwierdził :"iż Tata nie powinien być operowany, powinien swoje życie zakończyć w kapciach , że szklanką ciepłego mleka.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  Janusz Kuciejewski Inny

  Nie polecam korzystania z porad Pana doktora .Bardzo arogancki i nie miły Pan

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  W
  Profil zweryfikowany
  Robert Wojsław Inny

  Nie polecam!Mój 83-letni dziadek trafił do Pana doktora z nowotworem złośliwym jelita grubego (I stopień), wykryty przez innego lekarza podczas kolonoskopii. Po pierwszej konsultacji doktor zlecił badania krwi i TK. z badań wyszła niewydolność nerek, jednak Pan doktor zdecydował się na operację, twierdził, że radioterapia i chemia nie są potrzebne. Dziadek był operowany w lutym, po operacji stan dziadka był dobry, jednak doszło do pogłębienia niewydolności nerek. po 2 dniach zaczęło się krwawienie z odbytu, pękły szwy i doszło do krwawienia tętniczego. Wykonano kolonoskopię i zespolono rozejście. Jednak stan dziadka zaczął się bardzo pogarszać. wypisano dziadka do domu z podwyższonym CRP i podniesioną prokalcytoniną (świadczy o sepsie)i z silną niedokrwistością. Przy wypisie dziadek usłyszał jaki PESEL takie wyniki. Po dwóch dniach dziadek trafił do innego szpitala okazało się,że to SEPSA!Lekarze skonsultowali się z doktorem jednak stwierdził,że nie widzi potrzeby transportowania do OL

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  P
  Profil zweryfikowany
  Robert Wojsław Inny

  Szczerze polecam Pana Doktora.Cechuje go przede wszystkim empatia, profesjonalizm.Zaufałam doktorowi, łatwiej mi było przejść zabieg - usunięcie guza w piersi. Dla pacjenta ma zawsze czas i słowa otuchy, a to przecież jest w tym przypadku bardzo ważne.

  G
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Waldemar Och Inny

  Dziś jestem pół roku po resekcji guza mózgu. Całe pół roku bez żadnych komplikacji - jestem w 100% sprawna, jak byłam przed operacją. Lekarz ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Podczas wizyty poświęca całą swoją uwagę pacjentowi. Omawia szczegółowo chorobę oraz przedstawia drogę leczenia. Lekarz o niesamowitej wiedzy! Przegląda uważnie dokumentacje medyczną.
  Pełen profesjonalizm i kultura osobista :)
  Dziękuję za uratowanie mi życia.

  S
  Profil zweryfikowany
  Barbara Chwała Inny

  Cudowny lekarz z podejściem do dzieci i wspaniały fachowca. Jako jedyna pomogła nam znaleźć i wyleczyć przyczynę wysypki u kilkumiesięcznego dziecka... A wszyscy inni lekarze próbowali nam wmówić że to skaza białkowa. Polecam z gorącym sercem

  I
  Profil zweryfikowany
  Ewa Maria Miłosz konsultacja pediatryczna

  Niestety panią doktor polecić nie mogę. Od wejścia ta pani miała do mnie pretensje, ze przychodzę z chorym dzieckiem. Dopiero jak jej powiedziałam, ze ten stan utrzymuje się od wyjścia ze szpitala i mam zalecona kontrole to łaskawie osłuchała i nic nie stwierdziła. Dopiero inny lekarz mi pomógł.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania