Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. prof. dr. Stanisława Popowskiego

Żołnierska 18a

10-561 , Olsztyn , warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Chwała Inny

  Pani Doktor bardzo empatycznie i rzetelnie podeszla do choroby dziecka. Bardzo polecam. Oby więcej takich lekarzy.

 • A
  Lekarz: dr hab. n. med. Waldemar Och Inny

  Z całą pewnością jest bardzo dobrym specjalistą, miłym, życzliwym, sympatycznym człowiekiem. Dokładnie wytłumaczył mi na czym będzie polegała operacja mojego kręgosłupa, którą przeszłam na początku tego miesiąca. Operacja polegała na usunięciu przepuchliny i odbarczeniu nerwów korzonkowych. Wszystko odbyło się bez powikłań z bardzo dobrym skutkiem. Nareszcie mogę normalnie chodzić, bez jakiegokolwiek bólu. Jestem ogromnie wdzięczna i zadowolona że natrafiłam właśnie na Pana. Jeszcze raz bardzo dziękuję . Pozdrawiam : Ania W.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Beata Anna Nowak terapia przeciwbólowa

  Najlepszy Lekarz Neurolog na jakiego w życiu trafiłem. Szerokie spektrum wiedzy wykraczajacej poza zakres Neurologii, natomisat co najważniejsze to słucha pacjenta tak żeby poznać potencjalne przyczyny i pomóc jak najlepiej. Najlepiej zabrać ze sobą jak najwięcej dokumentacji medycznej. Można kolokwialnie powiedzieć, że Pani Doktor prowadzi pacjenta za rękę łącznie z wypisywaniem skierowań do innych specjalistów w celu poszerzania diagnostyki.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Anna Nowak silne bóle głowy

  Zero empatii. Brak zainteresowania pacjentem. Zleca badania i nie jest zainteresowana ich wynikami. Bardzo asertywna jeśli prosi się ją o pomoc . Kilkukrotnie dokładnie wskazywałem na mój problem związany z bólem głowy - usłyszałem w odpowiedzi, że na coś trzeba umrzeć. Nie polecam z powodu braku szacunku do pacjenta. Nie oceniam wiedzy lekarskiej, której mimo kilku wizyt nie udało mi się poznać.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Szczepanik operacja kręgosłupa lędźwiowego

  Bardzo dobry neurochirurg . Złoty człowiek polecam na 1000 procent.Byłem operowany dwu krotnie jestem dziewiętnaście lat po zabiegu i wszystko jest ok.Polecam doktorów dziękuję i życzę zdrówka Kaja Dariusz

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Wańczyk konsultacje diabetologiczne

  Pani doktor przede wszystkim ludzka, podchodząca do problemów pacjenta z chorobą jako osoba starająca się zrozumieć przyczyny, a nie tylko pouczająca i wszechwiedząca, rzucająca sztywnymi formułkami z książek. Miła, kompetentna. Szkoda, że muszę chodzić już do innych lekarzy na wizyty, ponieważ Pani doktor była moim ulubionym lekarzem diabetologiem... Pozdrawiam Panią doktor bardzo serdecznie!

  Anna Wańczyk

  Dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam. Anna Wańczyk

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Szczepanik operacja kręgosłupa

  Lekarz godny polecenia,po operacji zajmował się mną bardzo dobrze,można powiedzieć o każdym problemie,wysłucha,pomoże.Lekarz z powołaniem,bardzo miły dla pacjentów,zawsze uśmiechnięty.Polecam byłam operowana trzy razy.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Czajkowska

  Prześwietna specjalistka, miła, kompetentna i z ogromnym doświadczeniem. W przyjazny i miły sposób tłumaczy wszystko pacjentowi, szczegółowo odpowiada na wszystkie zadane jej pytania w sposób zrozumiały dla pacjenta. Pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, z nią żadne dziecko nie będzie obawiać się zabiegu operacyjnego. Specjalista w którego ręce można oddać się bez obaw. Z tą Panią podczas operacji nic nam nie grozi (ze strony anestezjologii). Szczerze, z czystym sercem i sumieniem polecam !!!

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Waldemar Och

  Wysokiej klasy specjalista, bardzo konkretny oraz miły . Dr Waldemar Och operował mój kręgosłup, była to operacja stabilazacji kręgosłupa po której mogę normalnie funkcjonowac bez środków przeciwbólowych .Dziekuje doktorowi i polecam go wszystkim którzy chorują na kręgosłup. Wdzięczny pacjent

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania