Wojewódzka Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej

(7 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzka Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej

ul. Dobrzyńska 21/23, Krzyki

50-403, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Wojewódzka Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej

ul. Dobrzyńska 21/23, Krzyki

50-403, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Wojewódzka Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej

ul. Wrocławska 24, Długołęka

50-403, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bożena Kowalewska

  Hematolog,

  • P

   Niestety nie mam pozytywnej opinii o pani doktor. Wizyta na którą czekałam pół roku, trwała może z 5 min i ograniczyła się jedynie do wypisania recepty. Kompletny brak zainteresowania pacjentem. Następna wizyta za kolejne pół roku, ale czy jest sens czekać na "taką" wizytę?


 • Paulina Rychard

  Neurolog,

  • J

   Wspaniała Pani neurolog!!!!
   Dzięki Pani Doktor zacząłem znowu żyć normalnie!!! Zanim trafiłem do Dr Rychard 6 lat tułałem się po gabinetach lekarskich. Żyłem a właściwie wegetowałem z niewyobrażalnym bólem. Dr Rychard postawiła diagnoze oraz rozpoczęła leczenie na pierwszej wizycie!!! Z całego serca wszystkim polecam!!! Dr Rychard ma wiedze oraz umiejętności!!! Szkoda ,że nie wszyscy lekarze są tacy jak pani Doktor! W tym gabinecie to pacjęt jest najwarzniejszy!!!

  • Lokalizacja: Wojewódzka Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej

   Bardzo polecam Panią Doktor Paulinę Rychard wszystkim, którzy zachwycają się serialem "Na dobre i na złe". Podejście do pacjenta jest pełne empatii i siedząc naprzeciwko Niej w gabinecie czuje się, że jest się w centrum zainteresowania lekarza. Mniej ważne są procedury, natomiast celem Jej działania jest wyleczenie pacjenta i pomoc drugiemu, potrzebującemu człowiekowi. Nie waha się przyznać do tego, że czegoś nie wie. Zagłębia się jednak w temat i drąży go do skutku. Jeżeli trzeba konsultacji, korzysta z niej. Szuka nowych, lepszych rozwiązań. Od Niej dostałem skierowanie na leczenie immunoglobulinami, dzięki czemu od czerwca 2018 r. po kolejnych wlewach, zacząłem normalnie funkcjonować. Wcześniejsze kuracje stosowane przez moich poprzednich lekarzy był nieskuteczne (tabletki, zastrzyki, sterydy). Pani Doktor nie unika kontaktu telefonicznego czy SMS z pacjentem. Jeżeli chcesz poczuć, że jesteś dla lekarza chorym człowiekiem wymagającym pomocy a nie kolejnym numerem w statystyce, jeżeli chcesz żeby ktoś starał się za wszelką cenę cie wyleczyć i potrafi to robić skutecznie, czego jestem przykładem, to bardzo serdecznie polecam Panią Doktor Paulinę Rychard.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Joanna Budny-Wińska

  Ginekolog, lek.

  • P

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty, atmosfera podczas badania bardzo komfortowa. Pani Doktor jest bardzo miła, dokładnie zebrała wywiad, spokojnie wytłumaczyła na czym polega moje schorzenie i jakie są opcje leczenia. Serdecznie polecam !

  • A
   Lokalizacja: Wojewódzka Przychodnia Podstawowej Opieki ZdrowotnejUsługa: badanie kontrolne

   Pani Doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem. Szczegółowo przeprowadziła badanie i zebrała wywiad. W czasie wizyty odpowiadała w sposób zrozumiały na każde moje pytanie oraz dokładnie tłumaczyła wszystkie zawiłości medyczne.
   Była bardzo sympatyczna i uśmiechnięta -dzięki czemu badanie w ogóle nie było stresujące. Takiego ginekologa szukałam !