Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wła-Med

Niepodległości 10

84-120, Władysławowo, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grażyna Skowronek

  Okulista,

  • O

   Pani okulistka sama nie wie co widzi lub czego nie widzi... Stwierdziła u mojej córki wadę wzroku (komputer się ponoć nie myli) ale nie potrafiła 6-cio latce dobrać okularków... więc powiedziała, że nie trzeba... Po tak mało fachowej opiece medycznej skonsultowałam to z innym okulistą, no i okularki mamy nosić... Teraz czekamy na trzecią konsultację.... to chyba jakaś paranoja! Nie dość, że zabieramy innym wizyty, bo do okulisty chodzi się jeśli nic się nie dzieje 2 razy w roku, a my chodzimy kilka... Ale jak ufać lekarzom? Skoro sami nei wiedzą co widzą, lub czego nie widzą...


 • Renata Rzeszotarska-Wichorowska

  Psychiatra,

  • K

   +* jeszcze jedna gwiazdka. Zawsze zastanawiałam się gdzie można napisać dobrą opinię o lekarzu, nie byłam świadoma, że gdzieś jest taka opcja. Mojej opini mogłoby starczyć na kilka ocen.
   Właśnie dowiedziałam się, że nie pracuje już na oddziale dziennym sopockiego szpitala w, którym byłam już dwa razy w ,,Vizum\\\'\\\', bez niej już nie będzie taki sam...
   Za każdym razem szpital ten opuszczałam lżejsza i mniej mroczna, a problemów miałam sporo.
   Pani Renata jest lekarzem i psychoterapeutą, przenikliwym, uważnym, przytomnym, lubiącym ludzi, cierpliwym, taktownym, empatycznym, zaangażowanym i skutecznym. Zrobi co może aby pomóc pacjętowi. Naprawdę cieszy ją to,że może pomóc.
   Jest lekarzem który kieruje się sercem i umysłem i oby więcej było takich.

  • P

   Polecam. Dobry fachowiec- widać że zna się na rzeczy. Starannie dobiera leki, sprawdza, stosuje psychoterapie. Jest moim lekarzem od dłuższego czasu i nie mam zastrzeżeń.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Zbigniew Skowronek

  Internista,

  • N
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Lekarz, który zna się na medycynie! Byłam z córką już u niejednego pediatry, niedawno przepisałam córkę po raz kolejny do innej przychodni w poszukiwaniu lekarza, który po prostu zadba o zdrowie mojego dziecka. Miałyśmy umówioną wizytę do pani pediatry, jednak jej nie było i przyjął nas dr Skowronek - internista. Od pierwszej wizyty u doktora umawiam córkę tylko i wyłącznie do dr Skowronka. Wspaniały lekarz - nie tylko internista jak się okazało. Córka doktora uwielbia i w końcu jest porządnie zbadana przy każdej wizycie i co najważniejsze leki które przepisuje doktor pomagają od razu! I jak się okazuje wcale nie potrzeba przy każdej chorobie antybiotyków! Jestem bardzo zadowolona, polecam doktora Zbigniewa Skowronka z czystym sumieniem!

  • I

   Jestem pacjentką dr Z Skononka i jestem bardzo zadowolna, stawia odpowiednie diagnozy, zleca badania, ponadto jest ciepły i serdeczny, bezpośredni. Będąc pacjentką doktora czuję się bezpieczna. Miałam problemy z sercem brałam dużo leków (zleconych przez kardiologa) ale nie najlepiej się po nich czułam. Doktor zlecił dodatkowe badania, zmieniał stopniowo leki i dopasował taki (1 lek) po którym czuję się bardzo dobrze. Zawsze jak przychodzę np. z przeziębieniem pyta jak się czuje po przepisanym leku i zleca badania. Czuje się zaopiekowana i uważam że to bardzo dobry lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu