Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Wła-Med
Niepodległości 10, 84-120 Władysławowo
Wła-Med logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Kapturski konsultacja ortopedyczna + USG

  Doktor sympatyczny, jednak miałam inne oczekiwania. Ma obawy przed leczeniem co przekłada się na wydłużony czas pomimo potrzeby pomocy bolacym stawom. Być może ma rację ale u innych prośbą zastrzyków kolagenowych była wykonana na jednej wizycie.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wła-Med Inny

  Lekarz z zamiłowania i powołania. Zawsze chętnie pomocny i co najważniejsze obeznany w dziedzinie medycyny. W moim przypadku zna bardzo dobrze moją chorobę gdzie nie każdy lekarz rodzinny dobrze ją zna. Potrafi wytłumaczyć wszystko dokładnie i jak najbardziej zrozumiale dla pacjenta. Jestem pacjentem doktora Skowronka kilka lat i nigdy mnie nie zawiodł. Byłem u niego z różnymi sprawami i zawsze służył z pomocą.

  N
  Profil zweryfikowany
  Wła-Med

  Lekarz, który zna się na medycynie! Byłam z córką już u niejednego pediatry, niedawno przepisałam córkę po raz kolejny do innej przychodni w poszukiwaniu lekarza, który po prostu zadba o zdrowie mojego dziecka. Miałyśmy umówioną wizytę do pani pediatry, jednak jej nie było i przyjął nas dr Skowronek - internista. Od pierwszej wizyty u doktora umawiam córkę tylko i wyłącznie do dr Skowronka. Wspaniały lekarz - nie tylko internista jak się okazało. Córka doktora uwielbia i w końcu jest porządnie zbadana przy każdej wizycie i co najważniejsze leki które przepisuje doktor pomagają od razu! I jak się okazuje wcale nie potrzeba przy każdej chorobie antybiotyków! Jestem bardzo zadowolona, polecam doktora Zbigniewa Skowronka z czystym sumieniem!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania