Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli

Chałubińskiego 7

67-100 , Nowa Sól , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jadwiga Mróz-Bugajska Inny

  Rewelacyjne podejscie do syna. Ogromna epatia, doswiadczenie, spokoj i tlumaczenie krok po kroku kolejnych działań pani doktor, bardzo uspokoilo syna. Syn z zaburzeniami, bardzo niski prog bólu, znaczna fobia przed lekarzami. A po pierwszej wizycie, nie boi sie kolejnych (codziennych).Polecamy z czystym sumieniem.


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aleksander Pawlak Inny

  Miałem ogromne szczęście, że trafiłem pod opiekę tak znakomitego neurochirurga. Dr Aleksander to prawdziwy profesjonalista. Jest bardzo zaangażowany, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania dotyczące choroby, dzięki czemu rozwiewa wszelkie wątpliwości pacjenta. Jestem mu bardzo wdzięczny za błyskawiczną pomoc w leczeniu mojego kręgosłupa. Konieczna operacja przebiegła perfekcyjnie. Już po 2 dniach od zabiegu mogłem opuścić szpital, bez bólu i z perspektywą szybkiego powrotu do pełni zdrowia. Z czystym sumieniem polecam wszystkim doktora Pawlaka.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Zawrotniak Inny

  Urodziłam dziecko w szpitalu w Nowej Soli (przyjęciem mnie zajmowal się dr Zawrotniak).Dziecko było duże i przed porodem wyrażałam w obecności pana Zawrotniaka obawy, czy poród nie będzie powikłany z tego powodu. Pan doktor obaw nie podzielił. Ostatecznie poród był trudny, powikłany u mnie i u dziecka. Wystarczyło nieco dokładniej przeanalizować USG i wymiary miednicy.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aleksander Pawlak Inny

  Pan doktor to wspaniały specjalista oraz wybitny fachowiec. Korzystam z wiedzy pana doktora od wielu lat. Diagnozy zawsze prawidłowe a leczenie szybkie i skuteczne. Ponadto pan doktor jest miły, tworzy przyjazną atmosferę w gabinecie. Zabiegi u pana doktora to czysta przyjemność i zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Bromber Inny

  Pan Doktor w lutym usunął mi kamień z moczowodu i założył cewnik DJ. W końcu pozbyłam się bólu. Pragnę podziękować Panu Doktorowi za profesjonalizm i troskę.Jestem bardzo wdzięczna . Dziękuję . Pacjentka z Głogowa.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jakub Ratajczak Inny

  Bardzo dobry urolog. Uprzejmy i zaangażowany. Szczerze polecam wizyty u doktora. Wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Tomiak artroskopia stawu kolanowego

  Rezonans magnetyczny nie wykazał zerwanego więzadła który robiłem prywatnie w Głogowie. Jedna wizyta u doktora Tomiaka i diagnoza zerwany ACL!!!. Operacja trzy tygodnie po wizycie u doktora w Otyniu. Operacja w Nowej Soli na kasę chorych i jestem bardzo zadowolony!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Bromber Nefrektomia nerki

  Doktor Krzysztof Bromber jest na pewno bardzo dobrym lekarzem, świadomym swojej wiedzy i umiejętności. Trafiłam do niego po rozpoznaniu guza nerki, zupełnie bez jakiejkolwiek wiedzy o nim jako lekarzu. Pan Doktor wykonał u mnie metodą laparoskopową nefrektomię nerki. Operacja przeszła dobrze. Jestem mu za to bardzo wdzięczna ! Jedyne, co mnie zaskoczyło, to minimalizm komunikacji. Myślałam, że emocje pacjenta są ważne. Teraz wiem, że nie.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lech Janiak

  Wdzięczna pacjentka!
  Doktor Lech Janiak to wspaniały lekarz i cudowny człowiek. W dniu 11.04.2019 wykonywał mi zabieg operacyjny usunięcia przepukliny pępkowej. Byłam operowana w I kolejności, po przyjęciu na oddział już na mnie czekała ekipa do operacji. Początkowo miał to robić inny lekarz, ale na skutek zmian organizacyjnych w szpitalu rola ta przypadła ekipie pod kierunkiem doktora Janiaka. Bardzo się bałam, lecz personel pocieszał mnie że to jest doświadczona ekipa. Po zabiegu na Sali chorych dochodziłam do siebie sama, dr Janiak interesował się moim samopoczuciem, dzwoniąc i pytając o mnie. Na wizytach dodawał mi otuchy, lecz nie mówił kiedy wyjdę do domu. Doktor Janiak to fachowiec, a do tego miły , spokojny, delikatny i zrównoważony człowiek. Wspaniały lekarz który dba o swoich pacjentów od początku do końca leczenia. Dziękuję z całego serca i życzę dalszych wielu sukcesów w życiu zawodowym. Polecam tego świetnego chirurga, a poza tym dobrego człowieka.
  Grażyna K. Głogów


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Edwart Marciniak badania czynnościowe płuc

  Pan dr Marciniak jest bardzo dobrym lekarzem. Mój synek jest pod opieką Pana dr już 6 lat i zawsze jest trafiona diagnoza i szybki powrót do zdrowia.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz