VITADENT Clinic

(3 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

VITADENT Clinic

Bolesława Chrobrego 9a

69-220 , Ośno Lubuskie , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agata Szurmiej ostry ból zęba

  Do kliniki trafiłam z powodu ostrego bólu zęba. Zostałam przyjęta w ten sam dzień. Ból był rozległy , więc trudny do zlokalizowania. Zrobiono zdjęcie rentgenowskie i badanie żywotności. Założono lekarstwo, ząb został uratowany. Piękna klinika , profesjonalne podejście pani Doktor do pacjęta , bardzo miła i dokładna. Pacjent poinformowany o zabiegach i metodach oraz wyborze ,a tagże ewentualnym dodatkowym koszcie leczenia. Miły personel pomocny. Polecam


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agata Szurmiej bol zeba

  Bardzo dobry dentysta,super podejscie do pacjenta,kulturalna,delikatna podczas leczenia.Jak dla mnie wzor do nasladowania dla innych!!!!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agata Szurmiej

  Pani doktor to świetna specjalistka w stomatologii zachowawczej i nie tylko, a zwłaszcza bardzo dobra, jeżeli chodzi o leczenie endodontyczne (kanałowe) pod mikroskopem. Posiada wielkie doświadczenie kliniczne i bardzo dobre podejście do pacjentów. Opiera się na najnowszych metodach leczenia i na nowoczesnym sprzęcie oraz materiałach do leczenia zębów. Pani Agata jest zawsze uśmiechnięta i otwarta do pacjentów, szczegółowo i profesjonalnie wyjaśnia plan leczenia i koszty. Koszty zabiegów jak na warunki społeczne Polaków,nie są drogie, są one wykonywane profesjonalnie, szybko i estetycznie. Gorąco polecam ten gabinet przyszłym pacjentom :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz