VITA Zespół Lekarza Rodzinnego Elżbieta Tomiak i Wspólnicy

(7 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

VITA Zespół Lekarza Rodzinnego Elżbieta Tomiak i Wspólnicy

Dworcowa 2

67-106 , Otyń , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Elżbieta Tomiak problemy ze zdrowiem

  Pacjentką dr E. Tomiak jestem od przeszło 25 lat nie zdarzyło się by pani dr zlekceważyła moje dolegliwości chorobowe , podstawowe badania były trafne z postawioną diagnozą w nastepstwie leczona byłam precezyjnie i skutecznie .Kiedy była potrzebna rehabilitacja lub skierowania do specjalistów ,otrzymywałam To lekarz który umie wysłuchać co się mówi o swoich dolegliwościach, doradzić ,jak i na " krzyczeć " że nie dbamy o siebie .Namawia do udziału w badaniach np USG jamy brzuszmej płuc,i.Moja ocena 5 gwiazdek . Pacjentka Dorota.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Elżbieta Tomiak było kilka problemów

  Fantastycznie. Oby było tak zawsze. Zawsze byłem potraktowany poważnie, choć pani doktór kiedyś wyszła z założenia, że ja panikuję, dała mi skierowanie na 3 badania w szpitalu. Wyniki były pozytywne dla mnie.
  Ponadto gdyby nie pani Tomiak, to mój zięć wąchałby już kwiatki od spodu, po przyjęciu go na pogotowiu. Lekarz z pogotowia kazał czekać z operacją od stycznia do kwietnia, pani Tomiak następnego dnia go zbadała i wypisała skierowanie na natychmiastową operację. Chirurg powiedział, że to była ostatnia szansa.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz