O nas

Vita-Dent Stomatologia to centrum stomatologiczne istniejące od 1991r. Zapraszamy do naszych specjalistów przyjmujących w 3 lokalizacjach we Wrocławiu i Kiełczowie. Z nami odzyskasz swój piękny uśmiech.
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna

stomatologia

Stomatologia

stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Opinie o specjalistach (170)

170 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    N

    Bardzo kompetentny lekarz, delikatny i uważny. Szwów praktycznie nie poczułam, a cała wizyta odbyła się w miłej atmosferze.

     • lek. dent. Arman Babayan Usunięcie szwów  • 

    K

    Polecam! Wyjaśniałam sytuację i natychmiast otrzymałam profesjonalną pomoc

     • lek. dent. Arman Babayan Usunięcie szwów  • 

    lek. dent. Arman Babayan

    Dziękuję za opinie.


    T

    Zabieg szybki: usunięcie dwóch ósemek, otrzymałem również wskazówki co robić, aby minimalizować ból oraz sensowne leki przeciwbólowe. Polecam, sam zabieg nie bolał.

     • lek. dent. Arman Babayan chirurgiczne usuwanie zębów  • 

    lek. dent. Arman Babayan

    Dziękuję za opinie.


    M

    Wszystko super wyjaśnione, bardzo miła atmosfera

     • lek. dent. Grzegorz Gdula RTG pantomogram  • 

    lek. dent. Grzegorz Gdula

    Dziękuję za pozytywną opinię. pozdrawiam zdrowo :-)
    Grzegorz Gdula


    N

    Usunięcie dwóch ósemek przebiegło całkowicie bezproblemowo, a sama wizyta była szybka i sprawna. Brak jakichkolwiek powikłań. Dodatkowy plus za czysty, zadbany gabinet oraz bardzo miłą obsługę w recepcji :)

     • lek. dent. Arman Babayan chirurgiczne usuwanie ósemek  • 

    lek. dent. Arman Babayan

    Dziękuję za opinie.


    L

    Bardzo dobrze wyrwany ząb, oprócz bólu nie było żadnych skutków ubocznych.

     • lek. dent. Arman Babayan usunięcie zęba  • 

    lek. dent. Arman Babayan

    Dziękuję za opinie.


    M

    Do Pana Doktora chodzę już od wielu lat i przeszłam dość długie leczenie zębów. Zawsze otrzymywałam jasne wytyczne i szczegółowy dalszy plan leczenia. Atmosfera gabinetu miła i profesjonalna. Serdecznie polecam

     • lek. dent. Grzegorz Gdula badania stomatologiczne  • 

    lek. dent. Grzegorz Gdula

    Bardzo dziękuję za opinię i naszą dotychczasową współpracę. pozdrawiam serdecznie
    Grzegorz Gdula


    R

    Pierwszy raz usunełam ósemkę I jestem bardzo zadowolona - cały proces był szybki i bez bólu. Profesjonalne podejscie do klienta.

     • lek. dent. Arman Babayan chirurgiczne usuwanie ósemek  • 

    lek. dent. Arman Babayan

    Dziękuję za opinie.


    K

    Jestem niezmiernie zadowolona z kolejnej juz wizyty u Pani stomatolog. Bardzo polecam, Cała wizyta przebiegła w niezwykle miłej i spokojnej atmosferze.
    Pani stomatolog wszystko dokładnie tłumaczy, co daje duże poczucie komfortu i zaufania. Leczenie jak i wybielanie super !
    Profesjonalizm w każdym calu! Będę wracać.

     • lek. dent. Izabela Kazimirów badania stomatologiczne  • 

    A

    Wszystko przebiegło bez żadnych problemów, lekarz dokładnie wytłumaczył co robi, co zaleca, sugestie i propozycje. Polecam pana doktora także w kwestii bycia przystępną osobą, sprawia wrażenie sympatycznego ale wiadomo, że to nie o to chodzi w leczeniu. Jestem zadowolona i na pewno jeszcze raz się umówię na wizytę.

     • lek. dent. Arman Babayan chirurgiczne usuwanie zębów  • 

    lek. dent. Arman Babayan

    Dziękuję za opinie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania