Ustrońskie Centrum Psychoterapii Sanatorium Uzdrowiskowe Narcyz

(22 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Ustrońskie Centrum Psychoterapii Sanatorium Uzdrowiskowe Narcyz

Zdrojowa 9

43-450 , Ustroń , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Ustrońskie Centrum Psychoterapii Sanatorium Uzdrowiskowe Narcyz? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Renata Ullmann Inny

  Najlepszy lekarz pod słońcem. Nie raz pomogła i mnie i moim najbliższym. Za co z całego serca dziękujemy. Bardzo konkretna, ludzka, serdeczna dla pacjenta , zawsze stara się pomóc najlepiej jak potrafi. Pamięta swoich pacjentów, wizyty zawsze na NFZ. Prawdziwy lekarz z powolania.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Niwiński Inny

  Pan doktor potrafi słuchać,rzeczowo wytłumaczyć, doradzi i dobrze dobiera leki.
  Za to bardzo dziękuję.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Niwiński

  Rzetelny kompetenty i rzeczowy lekarz . Przyciaga swoim podejsciem do pacjentów . Nie lekcewazy problemow . Bardzo powaznie podchodzi do trudnych spraw.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Renata Ullmann

  Jeżeli chodzi stricte o poziom wiedzy merytorycznej Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Natomiast ostatnimi czasy zbyt często zdarzają jej się spóźnienia do pracy, wskutek czego pacjent musi czekać nawet kilka godzin na wezwanie do gabinetu. Ja sam parę tygodni temu czekałem w poczekalni 4 godziny, ponieważ Pani doktor spóźniła się o przeszło 60 minut (bez słowa "przepraszam"), dlatego też postanowiłem zmienić psychiatrę oraz dokonać edycji swojej opinii o dr Ullmann.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Renata Ullmann

  Z czystym sumieniem bardzo polecam! Wczoraj byłam na pierwszej wizycie, pani doktor jest przemiłą, wyrozumiałą i sympatyczną osobą. Wszystko rozumie, nie ocenia ludzi i trafnie stawia diagnozy. Nie daje od razu leków, ale daje rady, jak sobie radzić bez nich, jednocześnie dając pewność, że w każdym momencie można liczyć na pomoc. Z całego serca polecam!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Renata Ullmann

  Bardzo dobry lekarz, od kilkunastu lat musze z synem odwiedzać psychiatrę tylko i dopiero ta pani nam pomogła. Dzieku tej pani doktor mój syn zaczął normalnue funkcjonować w szkolnym zespole. Dziękuję Pani. Doktor.


  F
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Knapik

  Jedyna Pani psycholog, gdzie istnieje "chemia" między pacjentem a specjalistą . Miałam styczność z różnymi specjalistami , niestety żaden nie ma w sobie tyle empatii, którą posiada Pani Ania . Malwina...


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Niwiński

  Jak całe Ustrońskie Centrum Psychoterapii i wszystko co tam się dzieje, również doktora Niwińskiego można ocenić wyłącznie totalnie negtywnie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Renata Ullmann

  Jeden z lepszych o ile nie najlepszy lekarz na którego trafiłam (niestety odwiedziłam wielu w procesie diagnostycznym). Bardzo dobre podejście do pacjenta, spora wiedza nawet spoza zakresu psychiatrii. Bardzo holistyczne podejście, możliwość konsultacji w sprawie stosowanych leków, zaleceń innych lekarzy (takich jak choćby neurologów , ortopedów). Nie tak jak u innych lekarzy, którzy skupiają się tylko na wycinku swojej specjalizacji a resztę ignorują. Człowiek nie czuje się jak kolejne nazwisko na liście do odhaczenia, czy intruz i proszony o szybkie wyjście, bo następny płacący za wizytę czeka. Bardzo polecam, niezależnie od tego czy potrzebują Państwo stricte psychiatry, lecz również jeśli inni (lekarze) tylko sugerują Państwu, iż państwa dolegliwości których nie potrafią zdiagnozować są psychogenne, więc je ignorują a pacjent zostaje sam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alicja Kunicka

  Profesjonalistka i perfekcjonistka, ma dużą wiedzę i długoletnie doświadczenie, chce i potrafi pomóc.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania