Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie

Nowogardzka 2

72-100 , Goleniów , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Arkadiusz Adam Bieleninik

  Neurolog Dziecięcy, Pediatra,

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne EuroMedisUsługa: konsultacja neurologiczna + USG przezciemiączkowe

   Witam, bardzo polecam Pana Doktora bardzo życzliwy i kompetentny.Potrafi dokładnie wysłuchać rodzica przy tym bardzo cierpliwy.Pozdrawiam

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne EuroMedis

   Witam, bardzo polecam Pana Doktora bardzo życzliwy i kompetentny.Potrafi dokładnie wysłuchać rodzica przy tym bardzo cierpliwy.Pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Dariusz Adamczyk

  Gastrolog, Geriatra,

  • M

   Witam,
   PILNE! Czy posiada ktoś prywatny numer do Pana Doktora Dariusza Adamczyk.Pilnie potrzebuje z doktorem konsultacji odnośnie dziecka a nie jestem z Kielc.


 • Witalis Woźniak

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bylam u Pana doktora 16.12.2017 w poradni, gdyż potrzebowałam pilnej pomocy. Potraktował mnie oschle, nie chciał wysłuchać odesłał do urologa. I wyprosił z gabinetu. Pytam co dalej bo martwię się, a on że to nie do niego , tylko to sprawa urologa. Nie mogąc w to uwierzyć od razu zadzwoniłam do mojego doktora prowadzącego. Przyjął mnie tak szybko jak tylko mógł. I postawił diagnozę. Pan Woźniak strasznie się pomylił. Teraz jestem już po zabiegu! Czuje się dobrze! Urolog Panie doktorze nie był kompletnie potrzebny i jakbym czekała na wizytę do niego to czekał by mnie stół operacyjny.
   Więcej nie pójdę do tego lakarza. Wizyta 2mniuty i błędna diagnoza. Zero empatii. Nigdy więcej!!!!

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jest to jedyny lekarz, ktoremu ufam w 100%. Ma wspaniałe podejście, rozwieje wszelkie watpliwości, odpowie na każde pytanie.
   To miłe gdy lekarz poza swoimi obowiązkami podczas wizyty zapyta o samopoczucie. Cechuje go pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej pacjentki.
   Lekarz godny polecenia mojego, męża i naszego synka, ktorym opiekował się przez wspaniałe 9 miesięcy.
   Za tym lekarzem nawet na drugi koniec Polski ;-)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Paweł Korecki

  Pediatra,

  • M
   Lokalizacja: Szpitalne Centrum Medyczne w GoleniowieUsługa: kontrola nerek

   Miły i konkretny lekarz, dużo pyta i dużo odpowiada, moje dziecko dokładnie zbadał nawet w innym zakresie niż dotyczyła wizyta. Świetny kontakt telefoniczny. Na prawdę polecam :)

  • Lekarz z powołaniem:) kopalnia wiedzy. Rewelacyjny lekarz. Pełen profesjonalizm. Świetne podejście do dziecka. Moje dzieci leczy od pierwszych dni ich życia i jestem zadowolona. Mam obawy przed każdą wizytą bo zawsze jestem zasypywana pytaniami i nie zawsze umiem na nie odpowiedzieć (pytania dot.objaw,zachowania dziecka). Diagnoza zawsze trafna,szybkie leczenie i dzieciaki zdrowe. Mój syn uwielbia doktora nawet jak jest chory to chętnie współpracuje z nim. Z czystym sumieniem mogę polecić. Ja panu doktorowi ufam bezgranicznie. Nawet jak powiedziałby mi że np.niebo jest różowe to bym uwierzyła.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania