Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

Al.Piłsudskiego 11

18-404 , Łomża , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Marek Puchnarewicz konsultacja urologiczna

  Bardzo konkretny. Jako pacjent czuję że lekarz jest w pełni zaangażowany w problemy zdrowotne pacjenta.Rzeczowo wyjaśnia dalsze leczenie.
  Dziękuję.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Woźniak Inny

  Lubie taki typ lekarzy - szczegolowe badanie, trafna i konkretna diagnoza, bez zbędnego gadania, mydlenia oczu, naciagania. Dobry specjalista.

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karol Paryszuk psychoterapia indywidualna

  Bardzo się cieszę, ze trafiłem z moim problemem do Pana Karola. To świetny psychoterapeuta, którego cechuje profesjonalizm, cierpliwość, wiedza i bardzo dobre podejście do pacjenta. Wszystko to przełożyło się na widoczne efekty, za co jestem ogromnie wdzięczny. Polecam z czystym sumieniem.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karol Paryszuk konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

  Profesjonalizm na najwyższym poziomie.
  Duża empatia ,mocne zaangażowanie w pracę z pacjentem , co powoduje szybkie efekty powrotu do zdrowia. Ja jestem tego przykładem.
  Jeszcze raz dziękuję Panie Karolu.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karol Paryszuk psychoterapia indywidualna

  Swoją terapię zacząłem pół roku temu, dzisiaj była ostatnia wizyta, wspólnie z Panem Karolem wykonaliśmy przez ten czas ogrom pracy. Czuję i widzę pozytywne zmiany w moim życiu każdego dnia. Przestałem żyć przeszłością skupiam się na tym na co mam realny wpływ czyli to co tu i teraz w jakimś stopniu na budowaniu mojej przyszłości. Do Pana Karola trafiłem z polecenia osoby która przeszła długotrwałą terapię, borykała się z dużo większymi problemami ode mnie. Ja też z całego serca polecam, Pan Karol to wyśmienity specjalista który ma przede wszystkim na uwadze dobro pacjenta, przy tym w jego działaniu widać pełne zaangażowanie i profesjonalizm

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karol Paryszuk psychoterapia indywidualna

  Pan Karol to świetny psycholog, pomógł mi wyjść z problemów i zacząć normalnie funkcjonować, z zaangażowaniem słucha i ma pełne współczucia oraz kompetentne podejście do pacjenta.
  Każda wizyta przebiegała w dobrej, pełnej zrozumienia atmosferze, co bardzo ułatwiało otwarcie się i rozmowę. Wyniosłem również z naszych sesji dużo wiedzy na temat ludzkiej psychiki oraz przydatne nawyki i wskazówki na przyszłość. Jeśli ktoś szuka świetnego i pełnego zrozumienia specjalisty, to Pan Karol Paryszuk będzie najlepszym wyborem.
  Serdecznie dziękuje Panu za skuteczną terapię

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Strzalińska Lekarz prowadzący mojej babcie

  Przemiła i profesjonalna doktor. Bardzo skrupulatna i skupiona na pacjencie. Bardzo niewielu takiecb lekarzy jest niestety. Polecam bardzo mocno!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania