Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Al.Piłsudskiego 11, 18-404 Łomża
Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (11)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży Inny

  Bardzo sypatyczny lekarz jestem bardzo wdzięczna że jest tak wspaniałym lekarzem i dziękuję z całego serca że trafiłam do Pana doktora.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Leszek Głębocki Inny

  Pełen profesjonalizm Pana doktora. Kolonoskopia praktycznie bezbolesna bez znieczulenia na NFZ! Punktualność, atmosfera stworzona nie powodowała skrępowania. Dziękuję bardzo. Czułam się zaopiekowana i w dobrych profesjonalnych rękach.

  K
  Profil zweryfikowany
  Małgorzata Łaguna-Oliferuk Inny

  Bardzo polecam, cukrzyca ciążowa, która kosztuje mnie sporo stresu, ale w gabinecie u Pani doktor czuję się zaopiekowana, nie jestem oceniana czy krytykowana, jak to bywa w innych gabinetach. Szczegółowe odpowiedzi na pytania, poświęcona uwaga i czas, uprzejmość i bogata wiedza - to cechuje Panią doktor.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Gołaszewski Inny

  Bardzo trafna diagnoza skutkująca wyleczeniem. Świetny specjalista, sympatyczny człowiek. Nie odmawia nikomu pomocy. Gorąco pozdrawiam Pana Doktora i polecam z całego serca innym.

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Andrzej Marek Puchnarewicz konsultacja urologiczna

  Bardzo konkretny. Jako pacjent czuję że lekarz jest w pełni zaangażowany w problemy zdrowotne pacjenta.Rzeczowo wyjaśnia dalsze leczenie.
  Dziękuję.

  M
  Profil zweryfikowany
  Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży Inny

  Lubie taki typ lekarzy - szczegolowe badanie, trafna i konkretna diagnoza, bez zbędnego gadania, mydlenia oczu, naciagania. Dobry specjalista.

  R
  Profil zweryfikowany
  mgr Karol Paryszuk psychoterapia indywidualna

  Bardzo się cieszę, ze trafiłem z moim problemem do Pana Karola. To świetny psychoterapeuta, którego cechuje profesjonalizm, cierpliwość, wiedza i bardzo dobre podejście do pacjenta. Wszystko to przełożyło się na widoczne efekty, za co jestem ogromnie wdzięczny. Polecam z czystym sumieniem.

  mgr Karol Paryszuk

  Dziękuję

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Karol Paryszuk konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

  Profesjonalizm na najwyższym poziomie.
  Duża empatia ,mocne zaangażowanie w pracę z pacjentem , co powoduje szybkie efekty powrotu do zdrowia. Ja jestem tego przykładem.
  Jeszcze raz dziękuję Panie Karolu.

  mgr Karol Paryszuk

  Powodzenia Panie Pawle

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Karol Paryszuk psychoterapia indywidualna

  Swoją terapię zacząłem pół roku temu, dzisiaj była ostatnia wizyta, wspólnie z Panem Karolem wykonaliśmy przez ten czas ogrom pracy. Czuję i widzę pozytywne zmiany w moim życiu każdego dnia. Przestałem żyć przeszłością skupiam się na tym na co mam realny wpływ czyli to co tu i teraz w jakimś stopniu na budowaniu mojej przyszłości. Do Pana Karola trafiłem z polecenia osoby która przeszła długotrwałą terapię, borykała się z dużo większymi problemami ode mnie. Ja też z całego serca polecam, Pan Karol to wyśmienity specjalista który ma przede wszystkim na uwadze dobro pacjenta, przy tym w jego działaniu widać pełne zaangażowanie i profesjonalizm

  mgr Karol Paryszuk

  Dziękuję Panie Arturze

  R
  Profil zweryfikowany
  mgr Karol Paryszuk psychoterapia indywidualna

  Pan Karol to świetny psycholog, pomógł mi wyjść z problemów i zacząć normalnie funkcjonować, z zaangażowaniem słucha i ma pełne współczucia oraz kompetentne podejście do pacjenta.
  Każda wizyta przebiegała w dobrej, pełnej zrozumienia atmosferze, co bardzo ułatwiało otwarcie się i rozmowę. Wyniosłem również z naszych sesji dużo wiedzy na temat ludzkiej psychiki oraz przydatne nawyki i wskazówki na przyszłość. Jeśli ktoś szuka świetnego i pełnego zrozumienia specjalisty, to Pan Karol Paryszuk będzie najlepszym wyborem.
  Serdecznie dziękuje Panu za skuteczną terapię

  mgr Karol Paryszuk

  I ja dziękuję za informację zwrotną. Powodzenia

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania