Szpital - Szklarska Poręba

(24 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital - Szklarska Poręba

Franciszkańska 30

58-580 , Szklarska Poręba , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Elżbieta Nowak

  Pulmonolog, lek.

  • G

   Do fenomenu Pani doktor słów brak, jest przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, świetnym lekarzem i co tu dużo mówić, swoją pracę wykonuje z poświęceniem dla ludzi a nie przeciwko nim.
   Dzięki Pani doktor mogę normalnie funkcjonować i żyć swobodnie oddychać - jestem wdzięczna Pani doktor, że swoją pracę wykonuje z takim zangażowanie, poświęceniem i fachowością. Spotykając takich, ludzi człowek zaczyna wierzyć, że lekarze wykonują swój zawód zgodnie z zasadami etyki lekarskieji i przysiegą Hipokratesa.
   Każdy pacjent dla Pani doktor jest indywidualnym przypadkiem - do którego podchodzi ze zrozumieniem, przeprowadza wywiad z pacjentem, docieka przyczyn choroby - diagnozuje, leczy - pomaga pacjentom, ratuje życie. Ludzie którzy piszą o Pani doktor tak niepochlebne opinie niech zmienią lekarza bo tu potrzebna jest dogłębniejsz pomc i analiza ich ........ ograniczonego rozumowania.....................!

  • I

   Wspaniały lekarz i człowiek. Nie wiem jak mam wyrazić swoje podziękowanie za jej trud i za cudowne podejście do pacjenta, do którego zawsze zwraca się z uśmiechem. Potrafi podnieść go na duchu nawet w najtrudniejszych chwilach. Dzięki niej mogę powiedzieć, że słowo i uśmiech ma moc uzdrawiającą. Do swojego ciężkiego i trudnego pod każdym względem zawodu podchodzi bardzo poważnie, profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Potrafi działać bardzo szybko, zdecydowanie i trafnie! Oby było więcej takich jak Ona lekarzy. W imieniu pacjenta i swoim po prostu bardzo dziękuję za to, co dla nas robi.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu