SZPITAL ŚREDZKI SERCA JEZUSOWEGO

SZPITAL ŚREDZKI SERCA JEZUSOWEGO

Środa Wielkopolska 1 adres

4 opinie

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

SZPITAL ŚREDZKI SERCA JEZUSOWEGO
Żwirki i Wigury 10, 63-000 Środa Wielkopolska
SZPITAL ŚREDZKI SERCA JEZUSOWEGO logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Wichtowski konsultacja onkologiczna

  Dr Mateusz to lekarz z sercem na dłoni dla pacjenta.Zawsze sympatyczny,konkretny,rzeczowy.Jest to specjalista którego śmiało mogę polecić wszystkim którzy szukają chirurga onkologa.Bardzo sympatyczny Lekarz z powołania z wielkim sercem.Dziekuje Doktorze za wszystko.Marzena Napierała-Sękowska pacjentka

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Wichtowski badania diagnostyczne

  Pan Doktor uratował mi życie - operacja w Środzie Wlkp. pierś uratowana , blizna prawie niewidoczna , fachowość , spokój i takt - polecam serdecznie .

  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Wichtowski kwalifikacja do operacji

  W listopadzie 2021 mija rok od operacji całkowitego usunięcia żołądka z powodu raka złośliwego w Szpitalu Serca Jezusowego w Środzie Wlkp.. Mija rok jak dane mi było trafić w izbie przyjęć wspaniałego człowieka dr Mateusza Wichtowskiego. Zapamiętałem doktora jako bardzo miłego, sympatycznego i grzecznego. Szczególnie pamiętam odczyt wyniku pierwszej tomografii w sposób spokojny i zrozumiały dla mnie, i że w ogóle mogłem to znieść. Dziękuję Panie doktorze. Dziękuję również całemu ówczesnemu personelowi. Obecnie czuję się wspaniale, jeść mogę prawie wszystko. Waga stopniowo w górę. 1 Grudnia kolonoskopia, 7 Grudnia wizyta kontrolna w szpitalu HCP Poznań gdzie miałem chemioterapię.

  U
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Wichtowski Konsultacja chirurgiczna

  Bardzo gorąco polecam tego lekarza. Operacja odbyła się w szybkim terminie i bez komplikacji. Blizna prawie niewidoczna.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania