Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie
os. Na Skarpie 66, 31-913 Kraków
Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie logo
Ubezpieczenia
NFZ

Specjaliści

Opinie o specjalistach (72)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Pabis Konsultacja chirurgiczna

  Pierwsza wizyta ok.Przy próbie ustalenia wizyty (ponieważ w dzień wizyty dzwoniłem 6 razy i nikt nie odbierał chciałem zmienić termin z powodu choroby)chciałem zapytać czy może jakiś szybszy termin można ustalić czy znowu pół roku mam czekać pani doktor wyszła i wykrzyczała "To nie moja wina że pan się rozchorował"Zamkneła drzwi przed nosem brawo dziękuje za pobieranie mi składek zdrowotnych z których nic nie mam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  lek. Małgorzata Pabis

  Lekarze nie są odpowiedzialni za system rejestracji do poradni przyszpitalnej.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Pabis Inny

  Z czystym sumieniem polecam Panią doktor.
  Operacja przeprowadzona profesjonalnie i zgodnie z założeniem.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Pabis Inny

  Dziękuje za przeprowadzony zabieg resekcji jelita grubego laparoskopowo. Pani Małgorzata to miła, sympatyczna i profesjonalna lekarka. Polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Bartłomiej Miłosz Szlachetka Inny

  Dziękuje za przeprowadzony zabieg resekcji jelita grubego laparoskopowo. Dziękuje za rzetelność, fachowość i opiekę. Polecam bardzo dobry lekarz

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Zbigniew Sobeńko Inny

  Zdecydowanie nie polecam, zwłaszcza dla dzieci. Zero podejścia, dziecko było wystraszone i na skraju płaczu. Olewające podejście do pacjenta, odczułam dużą niechęć ze strony lekarza. Brak zaproponowanych dalszych badań w celu diagnostyki, pomimo infekcji uszu trwających u dziecka niemal od pół roku oraz niedosłuchu z tym związanego. Odradzam!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Profil zweryfikowany
  Maria Kaleta Inny

  Pani Maria to Anioł! Uratowała nasze karmienie, które okazało się ogromną przyjemnością dla mnie i coreczki. Dotychczas niestety kojarzyło nam się z bólem, nieprzespanymi nocami i płaczem... Dodatkowo Pani Maria pokazała mi co zrobić aby lepiej zrozumieć swoje dziecko. Polecam serdecznie !

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Czesław Ziętarski prowadzenie ciąży

  Pan doktor prowadził moja ciąże z pełnym zaangażowaniem, zawsze pod telefonem, mimo że od porodu upłynęło już sporo czasu bardzo miło wspominam pana doktora i uważam że to jeden z lepszych specjalistów z którymi miałam doczynienia.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Katarzyna Grabowska Inny

  Nie mogłam sobie wymarzyć lepszej położnej podczas mojego porodu. To osoba z powołaniem, pasją, bardzo sympatyczna. Jej spokój udzielał się również mnie w trudnych momentach porodu. Dzięki jej doświadczeniu i zaproponowanym działaniom akcja porodowa w końcu ruszyła po początkowym braku postępu. Pozwoliła mi ćwiczyć obok aparatu KTG, do którego musiałam być podłączona. Polecam z całego serca :) Kolejny poród, jeśli w szpitalu, to tylko z panią Kasią. Pozdrawiamy serdecznie
  Mama, Tata i Leoś

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Jankowski Inny

  To doskonały specjalista z powołaniem, przeprowadził operację w szpitalu Żeromskiego po złamaniu trójkostkowym podudzia. Pan Doktor jest bardzo zaangażowany i szczegółowo wszystko objaśniał na każdym etapie leczenia. Dobrze trafić na takiego człowieka i mieć świadomość, że jest się w dobrych rękach. Reasumując w dwóch słowach: super lekarz.
  Dziękuję :-)

  M
  Profil zweryfikowany
  Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie Inny

  Pani Anna przyjmowała mój poród. Nie spotkałam chyba osoby tak mało empatycznej na cierpienie drugiego człowieka. Gdyby nie mąż wiłabym sie po ziemi a Pani Anna stałaby dalej pod ścianą ciągle tylko mówiąc, że nie umiem oddychać. W tak trudnym momencie jakim jest poród kobieta powina dostać maksymalne zainteresowanie od osoby, która przyjmuje poród. Niestety bardzo się zawiodłam na porodówce w tym przypadku za sprawą Pani położnej.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania