Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Powiatowy w Radomsku

Jagiellońska 36

97-500 , Radomsko , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Misiewicz Inny

  Trafiłam do dr. kilka miesięcy temu zaraz po złamaniu nadgarstka. Pan dr był bardzo rzeczowy i jasno przedstawił sytuację w sposób rzeczywisty, bez dawania złudnych obietnic, ale też nie w pesymistyczny sposób. Mimo nienajlepszych rokowań na nastawienie kości dzięki doświadczeniu Pana dr. udało się to zrobić bez komplikacji i konieczności ingerencji w ciało w trakcie operacyjnego składania. Podejście do pacjenta pełne empatii i wsparcia, przyjazna atmosfera mimo okoliczności powypadkowej. Świetny i zdolny lekarz, polecam!

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Nowerski Inny

  Bardzo sympatyczny. Fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu, rzeczowy, skuteczny, empatyczny świetnie przygotowany. Dziękuję za opiekę polecam z całego serca.

 • L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Piwnik Inny

  3 lata temu rodziłam „pod pieczą” tej osoby.na dzień dobry bardzo bolesne badanie wewnętrzne,później zdawkowe „instrukcje”Z pokoju obok- by oddychać a nie krzyczeć bo uduszę dziecko ,gdy próbowałam sobie sama radzić ze skórczami .w planie porodu miałam zaznaczone,że nie chcę nacięcia krocza,więc sposobem (czyli w fazie porodu,gdzie podpisałabym nieświadomie wszystko)podsunęła mi do podpisu zgodę na nacięcie pod groźbą,że jak nie podpisze to dziecko się udusi i to tylko tak w razie potrzeby.jak nie będzie trzeba to nie natną.nie zdążyłam oddać długopisu a już położne wjechały z całym sprzętem by mnie Piwnikowa mogła naciąć.pokomentowała chwile z położną z której strony itp itd,że może tu a może tam .jak już chciała ciąć to zaczęłam krzyczeć,żeby zrobiła to na skurczu (żebym tego nie czuła)-spojrzała się na mnie ze zdziwieniem w oczach i zrobiła swoje .później wyprosiła mojego partnera ,dała znieczulenie miejscowe i bez czekania aż znieczulenie zadziała zaczęła szyć.na moje krzyki nie reagowała .szyła tak mocno,aż szwy pękały (stwierdziła,że szwy „jakieś nie dobre”).szczerze odradzam rodzić przy tej osobie ,bo trauma zostanie ...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Nowerski Inny

  Doktor Nowerski uratował mi życie po wypadku samochodowym, świetny specjalista dzięki któremu żyje, przeszłam kilku godzinną ciężką operacje, człowiek dusza, lekarz z powołania których niestety jest coraz mniej.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Nowerski Inny

  Dr.Sławomir Nowerski to lekarz pełen pasji,nie spotkałam nigdy lekarza,który z takim zaangażowaniem leczy ludzi jak właśnie dr.Nowerski.Trafiłam pod Jego skrzydła w bardzo złym stanie,dzięki ogromnej wiedzy postawił bardzo
  szybko diagnozę,przeprowadził skomplikowaną operację ogromnego ropnia w przestrzeni zaotrzewnowej,wyleczył mnie z sepsy,która się niestety pojawiła,uratował mi życie,jestem za to wdzięczna do końca moich dni,po roku od poprzedniej operacji trafiłam ponownie pod skrzydła dr.Nowerskiego z ogromną przepukliną brzuszną i tym razem nie zawiodłam się,operacja i opieka na oddziale w 100%profesjonalna,muszę też dodać że oddział chirurgii prowadzony przez p.foktora jest bardzo przyjaznym dla pacjenta miejscem ,personel bardzo fachowy,empatyczny,zaangażowany,serdeczny,zarówno pielęgniarki jak i p.rehabilitantka
  Za wszystko bardzo ziękuję

 • C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Nowerski Inny

  Ordynator dr n. med. Sławomir Nowerski zoperował u mnie olbrzymią przepuklinę brzuszną, usunął wyrostek robaczkowy oraz wykonał plastykę powłok skórnych po poprzednich operacjach (wykonanych w szpitalu Matki Polki w Łodzi). Operacja przebiegła pomyślnie, po której dochodzę powoli do zdrowia.
  Doktor zajął się mną profesjonalnie. Wiedza i umiejętności doktora są na bardzo wysokim poziomie - pełny zawodowy profesjonalizm.
  Podczas pobytu w szpitalu zapewniona opieka samego doktora jak również personelu medycznego. Należy również wspomnieć, że doktor zapewnił mi opiekę: psychologa, rehabilitanta, neurologa i kardiologa. Wykonano mi też szereg badań diagnostycznych.
  Doktor to bardzo dobry i rzetelny chirurg, świetny fachowiec.
  Polecam go każdemu kto potrzebuje pomocy.
  Uprzejmy, kompetentny, godny polecenia lekarz - wysokiej klasy specjalista.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Sypniewski

  Polecam na 100%. Doktor prowadził moja ciążę w szpitalu. Po za tym byłam też na wizytach prywatnie. Rewelacyjne podejście do człowieka.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Ziemba

  Serdecznie polecam dr Jarosława Ziembę. Jest znakomitym lekarzem, rzetelnie podchodzi do pacjenta. Dla mnie również ważne jest podejście lekarza do pacjenta. Doktor jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Dziękuję bardzo za pomoc w moim przypadku. Zadowolona pacjentka.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Nowerski

  Pan Doktor uratował życie mojej babci, za co jestem zarówno ja jak i cała moja rodzina niewyobrażalnie wdzięczna
  Babcia z rakiem trzonu macicy, operowana na oddziale ginekologicznym, wypisana do domu po 10 dniach. Po 2 dniach pobytu w domu przyjęta na oddział ginekologii ponownie z powodu gorączki i bólu brzucha. Konsultowana chirurgicznie przez Pans Doktora, który bardzo starannie i rzetelnie zdiagnozował babcie u której w wyniku niedrożności i perforacji jelit rozwinęło się zapalenie otrzewnej i martwica jelit, zdecydował o konieczności operacji w trybie pilnym
  Operacja przeprowadzona wzorcowo, wyprowadzona ze stanu na pograniczu wstrząsu septycznego - wszystko dzięki Panu Doktorowi
  Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami o dużej empatii, wspaniałym podejściu do pacjenta, oraz zaangażowaniu przejawiającym się od samego pierwszego kontaktu z pacjentem, poprzez blok operacyjny, a następnie dalszą troske i opiekę już na oddziale. Pan Doktor zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów oraz ich rodzin, udziela wszelkich fachowych informacji oraz tak zwyczajnie „ po ludzku” odnosi się do nich.
  I jeszcze jedna uwaga na temat oddziału - jestem pod wrażeniem jak wspaniałe jest on prowadzony - każdy wie, co ma robić, i za co odpowiada- brawo Panie Doktorze!
  Za wszystko co zrobił Pan dla mojej babci z całego serca dziękuje, i życzę samych sukcesów w dalszej pracy, pasji, zaangażowania, i wielu wdzięcznych pacjentów, bo to dla lekarza z powołania (jakim Pan Doktor jest) jest chyba największą nagrodą

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Ziemba badania diagnostyczne

  Podziękowania dla doktora Jarosława Ziemby za prawidłową diagnozę, profesjonalne leczenie oraz za miłą i fachową opiekę.
  Wdzięczny pacjent Marian Chądzyński

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania