Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Powiatowy w Radomsku

Jagiellońska 36

97-500 , Radomsko , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Stefan Zejda Inny

  Najlepszy, niezastąpiony lekarz w Radomsku. Prowadzi mi już drugą ciążę. Zawsze wszystko wyjaśnione

  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Nowerski Inny

  Chociaż początkowo nie byłem pacjentem na Oddziale Chirurgicznym to w sytuacji zagrożenia życia w jakiej się znalazłem, to doktor Sławomir Nowerski pospieszył mi z pomocą. Włączając moją natychmiastową operacją uratował mi życie. Przez cały czas opieki, doktor Nowerski oraz jego zespół poświęcali mi wiele uwagi i troskliwości, tym samym dając poczucie bezpieczeństwa, które jest niezmiernie ważne w dochodzeniu do zdrowa. Bardzo Wam wszystkim dziękuję za życie.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Nowerski Inny

  Ja nie wiem gdzie jeszcze są tacy lekarze jak Pan Doktor. Zgarnął mnie z dzieckiem z korytarza bez kolejki! Sam nieproszony załatwił wszystko w recepcji, zdjęcie rtg w 5 min. Bez jego interwencji czekałabym jeszcze 2 h. Co za człowiek! Jakie podejście! Panie Doktorze dziękujemy jeszcze raz.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Nowerski Inny

  Trafiłem do szpitala po wypadku samochodowym z poważnym urazem wielonarządowym, na szczęście na dyżurze był dr Sławomir Nowerski który mnie operował i tym samym uratował mi życie.
  Pan doktor to świetny specjalista, który wykonuje swoją pracę z dużym zaangażowaniem oraz wspaniałym podejściem do pacjenta.
  Warto również nadmienić że personel na Oddziale Chirurgii tworzy fachowy oraz serdeczny zespół!!
  Jestem ogromnie wdzięczny panu Ordynatorowi oraz całemu zespołowi za wspaniałą opiekę!!

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Nowerski Inny

  Nagła wizyta na SOR , niedziela nieświadomość zagrożenia i jak to określiła 81 latka ból brzucha . Badania ,prześwietlenia i decyzja- operacja.Obecny na dyżurze dr. Nowerski ,tak się zdarzyło .Po raz pierwszy miałam okazję poznać szefa chirurgii w Radomsku , opanowany,konkretny ,profesjonalista w każdym calu.
  Pragnę podziękować doktorowi Nowerskiemu za perfekcyjnie wykonaną pracę .Serdecznie dziękuję w imieniu własnym ale również mojej mamy Steni Wejman,wnuków i prawnuczek ,życząc dużo zdrowia oraz dalszych sukcesów w każdej dziedzinie życia z wyrazami szacunku .

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Nowerski Inny

  Lekarz jakich mało. Bez głupich pytań, gdy usłyszał, że jest potrzebna pomoc, był gotowy z dnia na dzień na przyjęcie pacjenta. Inni nam odmówili, on nawet się nie zająknął. Mało tego, facet jest stworzony do bycia chirurgiem - zabieg wykonany perfekcyjnie.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Misiewicz Inny

  Bardzo rzeczowy Lekarz, trafiłam do Pana Doktora przez przypadek podczas kwalifikacji do szczepienia, na prawdę widać, że Pan Doktor chce pomóc pacjentowi i angażuje się w swoją pracę, wiem że trafiłam w dobre ręce

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Misiewicz Inny

  Trafiłam do dr. kilka miesięcy temu zaraz po złamaniu nadgarstka. Pan dr był bardzo rzeczowy i jasno przedstawił sytuację w sposób rzeczywisty, bez dawania złudnych obietnic, ale też nie w pesymistyczny sposób. Mimo nienajlepszych rokowań na nastawienie kości dzięki doświadczeniu Pana dr. udało się to zrobić bez komplikacji i konieczności ingerencji w ciało w trakcie operacyjnego składania. Podejście do pacjenta pełne empatii i wsparcia, przyjazna atmosfera mimo okoliczności powypadkowej. Świetny i zdolny lekarz, polecam!

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Nowerski Inny

  Bardzo sympatyczny. Fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu, rzeczowy, skuteczny, empatyczny świetnie przygotowany. Dziękuję za opiekę polecam z całego serca.

  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Piwnik Inny

  3 lata temu rodziłam „pod pieczą” tej osoby.na dzień dobry bardzo bolesne badanie wewnętrzne,później zdawkowe „instrukcje”Z pokoju obok- by oddychać a nie krzyczeć bo uduszę dziecko ,gdy próbowałam sobie sama radzić ze skórczami .w planie porodu miałam zaznaczone,że nie chcę nacięcia krocza,więc sposobem (czyli w fazie porodu,gdzie podpisałabym nieświadomie wszystko)podsunęła mi do podpisu zgodę na nacięcie pod groźbą,że jak nie podpisze to dziecko się udusi i to tylko tak w razie potrzeby.jak nie będzie trzeba to nie natną.nie zdążyłam oddać długopisu a już położne wjechały z całym sprzętem by mnie Piwnikowa mogła naciąć.pokomentowała chwile z położną z której strony itp itd,że może tu a może tam .jak już chciała ciąć to zaczęłam krzyczeć,żeby zrobiła to na skurczu (żebym tego nie czuła)-spojrzała się na mnie ze zdziwieniem w oczach i zrobiła swoje .później wyprosiła mojego partnera ,dała znieczulenie miejscowe i bez czekania aż znieczulenie zadziała zaczęła szyć.na moje krzyki nie reagowała .szyła tak mocno,aż szwy pękały (stwierdziła,że szwy „jakieś nie dobre”).szczerze odradzam rodzić przy tej osobie ,bo trauma zostanie ...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania