Szpital Powiatowy w Pyrzycach

(21 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Powiatowy w Pyrzycach

Jana Pawła II 2

74-200 , Pyrzyce , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zenon Czeraszkiewicz

  Chirurg, lek.

  • C

   Bardzo kompetentny lekarz. Nie zamyka się tylko do szczegółów, ale podchodzi do pacjenta w sposób, aby lecząc jedną dolegliwość nie pogarszał innych. DDoradza i poradza jak ktoś bliski. Jest dla wszystkich deską ratunku. Pomoc natychmiastowa i skuteczna. Stała pacjentka

  • P

   WSPANIAŁY FACHOWIEC, RZETELNY LEKARZ , KOMPETENTNY I WIARYGODNY. ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU. POLECAM WSZYSTKIM PACJENTOM.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Witalis Woźniak

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bylam u Pana doktora 16.12.2017 w poradni, gdyż potrzebowałam pilnej pomocy. Potraktował mnie oschle, nie chciał wysłuchać odesłał do urologa. I wyprosił z gabinetu. Pytam co dalej bo martwię się, a on że to nie do niego , tylko to sprawa urologa. Nie mogąc w to uwierzyć od razu zadzwoniłam do mojego doktora prowadzącego. Przyjął mnie tak szybko jak tylko mógł. I postawił diagnozę. Pan Woźniak strasznie się pomylił. Teraz jestem już po zabiegu! Czuje się dobrze! Urolog Panie doktorze nie był kompletnie potrzebny i jakbym czekała na wizytę do niego to czekał by mnie stół operacyjny.
   Więcej nie pójdę do tego lakarza. Wizyta 2mniuty i błędna diagnoza. Zero empatii. Nigdy więcej!!!!

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jest to jedyny lekarz, ktoremu ufam w 100%. Ma wspaniałe podejście, rozwieje wszelkie watpliwości, odpowie na każde pytanie.
   To miłe gdy lekarz poza swoimi obowiązkami podczas wizyty zapyta o samopoczucie. Cechuje go pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej pacjentki.
   Lekarz godny polecenia mojego, męża i naszego synka, ktorym opiekował się przez wspaniałe 9 miesięcy.
   Za tym lekarzem nawet na drugi koniec Polski ;-)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Piotr Szkraba

  Ginekolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: Szpital Powiatowy w Pyrzycach

   Znakomity specjalista, zarówno w prowadzeniu ciąży, jak i spraw ginekologicznych. Kompetentny, z olbrzymią wiedzą teoretyczną i praktyczną, a ponadto cierpliwy i spokojny. Lekarz z podejściem i zrozumieniem.

  • D
   Lokalizacja: Szpital Powiatowy w PyrzycachUsługa: prowadzenie ciąży

   Bardzo dobry lekarz z ludzkim podejściem. Pan dr przejął prowadzenie mojej pierwszej ciąży po innym koszmarnym lekarzu. Bardzo mu dziękuję za fachowość,a przy tym miłą atmosferę na wizytach.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu