Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu

Armii Krajowej 8

11-300 , Biskupiec , warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Patalon Inny

  Właściwy człowiek na odpowiednim miejscu. Lekarz z powołania. Dba o pacjentke. Szczegółowo odpowiada na pytania. Traktuje pacjentkę z szacunkiem. Gdyby nie on być może nie byłoby mnie już.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Patalon

  100% Człowieka w roli lekarza, znalazłam w końcu odpowiedniego lekarza po tułaczce po ościennych gabinetach. Pan Doktor ma ciepłe podejście i cierpliwe nastawienie w zgiełku zadań w rzeczywostości szpitalnej. Szybka i trafna diagnoza, zabieg. Nabiera się bardzo szybko zaufania. Ten Doktor i żaden inny. To autorytet i fachowiec z ogromną wiedzą i doświadczeniem.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Patalon ciaza zagrozona

  Lekarz bardzo mily kompetentny dbajacy o pacjetke. Kazda swoja pacjentke po cesarskim cieciu osobiscie odwozi na sale. Pomaga przenosic i wszystko kontroluje.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Brygida Piotrowska-Wróbel

  Spotkaliśmy Panią doktor w trakcie naszych wakacji na Mazurach. Podczas wakacji córka poważnie zachorowała a Pani doktor przyjęła nas bezzwłocznie na konsultację. Pani doktor natychmiast rozpoznała zapalenie płuc co umożliwiło rozpoczęcie szybkiego leczenie. Po powrocie do domu córka szybko odzyskała zdrowie. Świetny fachowiec. Doświadczony pediatra. Diagnoza prawidłowa. Dzieci pomimo, że szło na wizytę do lekarza to nigdy nie obawiało się kontaktu z Panią doktor.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz