Szpital Powiatowy

(10 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Powiatowy

Kościuszki 201

07-100 , Węgrów , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Skóra Inny

  Bardzo polecam pana doktora. Jest ciepłym człowiekiem, miłym, szczegółowo wyjaśnia nawet bez pytań pacjentki. Jest spokojny, co nawet w trudnych momentach dobrze wpływa na komfort pacjentki. Czujesz, że jesteś w dobrych rękach. Wysoka kultura osobista. Pan doktor wysłał mi smsa, chociaż nie musiał. Byłam miłe zaskoczona jego zaangażowaniem i tym, że o mnie pamiętał pomimo że ma wiele innych pacjentek.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Skóra

  Bardzo dobry lekarz. Po wnikliwych badaniach i dokładnym wywiadzie podejmuje właściwa diagnozę. Nie nadużywa hormonów, nie leczy po wyglądzie pacjentki (jak to robią niektórzy ginekolodzy z Węgrowa), nie żałuje badań. Kontakt z pacjentem wzorcowy. Człowiek na wizycie w przychodni czuje się jak na wizycie prywatnej. Bezinteresownie opiekuje się pacjentką podczas jej pobytu w szpitalu. Naprawdę duży pozytyw!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Skóra

  Moim zdaniem dr. Skóra jest dobrym lekarzem. Uratował mi pierwsze dziecko i drugie rodziłam u niego normalnie. Byłam zdziwiona mój lekarz prowadzący powiedział że będę miała kolejną cesarkę ale jak się okazało była nie potrzebna. Potem też byłam u niego państwowo i wyleczył mnie porządnie czego nie mógł zrobić lekarz do którego chodziłam prywatnie. Więc bardzo polecam tego lekarza.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Skóra

  Świetny lekarz, nie zastanawia się nad papierkowymi sprawami najważniejszy jest pacjent!!! Byłam w szoku, bo miałam nie fajne doświadczenia w mińskim szpitalu. Zapisałam się do mojego internisty bo wykryłam guza w piersi, jej jednak nie było, ale przyjmowała Pani dr z okolic Węgrowa, natychmiast zadzwoniła do dr Skóra a ten bez wahania kazał mi przyjechać za dwa dni do niego do szpitala, tak też się stało, nie pobrał żadnych pieniędzy za badania USG i inne, nawet skierowania nie chciał!!! NIC! wszystko dokładnie wytłumaczył, był konkretny i doradzał operację, bo guz był już duży i na pewno by się nie wchłoną, we wtorek byłam u niego na badaniu USG a w piątek miałam przyjechać na badania potrzebne do operacji, ale on od razu położył mnie na oddział patologii i w sobotę zoperował w niedzielę o 12 byłam już w domu. Niesamowite jakie opinie krążą o szpitalu i lekarzach z Węgrowa, ja spotkałam się z miłą atmosferą całego personelu od dyrektora Skóra po panią Salową, która wypytywała o zdrowie!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Skóra

  najlepszy lekarz bardzo miły i uprzejmy ,potrafi zachować spokój i nie denerwować się.troszczy się bardzo o pacjentów w szpitalu chociaż nie musi jak to robi reszta lekarzy ginekologów


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Skóra

  Lekarz jakich mało , poprostu z powołania i dodatkowo bardzo uprzejmy. Polecam


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Skóra

  Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam
  konkretny i rzeczowy, uratował mi jajniki.


  G
  Lekarz: Artur Skóra

  Lekarz,który do każdej pacjentki podchodzi bardzo indywidualnie i każdą traktuje poważnie. Nim postawi jakąkolwiek diagnozę przeprowadzi dokładny wywiad, zleci najróżniejsze badania wtedy dopiero podejmuje decyzje o dalszym ewentualnym leczeniu,
  Bardzo miły i dokładny.


  Z
  Lekarz: Artur Skóra

  Nigdy więcej nie pójdę do tego lekarza! Nie zna się, a diagnozuje. Przez jego błędną diagnozę wylądowałam ze łzami na onkologii w Warszawie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  N
  Lekarz: Artur Skóra

  Bardzo dobry lekarz. Bardzo wnikliwie przejrzał wszystkie moje poprzednie badania USG, a badanie przez niego przeprowadzone było bardzo dokładne i dało jeszcze szerszy obraz sprawy. Przed kolejną wizytą przejrzał literaturę dot. mojego, dość nietypowego, przypadku.
  Świetny w kontakcie z pacjentem, bardzo miły.
  Polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz