Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Polski Sztum

Reja 12

82-400, Sztum, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Gdaniec

  Ginekolog, lek.

  • P

   Jestem pacjentką pana doktora Gdańca prawie od roku, a średnio pojawiam się na wizycie co 2-3msc. Wizyty przebiegają w profesjonalnej atmosferze, każda dolegliwość z jaką się pojawiam jest dokładnie zbadana. Sposob leczenia jest zawsze rzeczowo wyjaśniany. Nigdy nie było problemów z wystawieniem dodatkowego skierowania na badania. To prawda że czasami, z powodu terminów, wizyty prowadzone są w dosyć szybkim tempie, ale jakoś nigdy nie poczułam się przez to powierzchownie potraktowana. Na wizytach bardziej działa zasada konkretny problem- konkretne rozwiązanie. Spokojnie mogę polecić wizyty u pana doktora.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96

   Zdecydowanie nie polecam. Pan doktor przeprowadzil mi badanie palcami bez uzycia zelu. Gdy mowilam, ze mnie boli, kazal na glos liczyc do 10 i zapytal czy pierwszy raz jestem u ginekologa. Nie byla to moja pierwsza wizyta ale to pierwszy i jedyny raz, jak lekarz potraktowal mnie w tak przedmiotowy sposob. Co prawda, spoznilam sie ale Pan Doktor zgodzil sie mnie przyjac i nic nie usprawiedliwia takiego traktowania. Badanie naprawde bolalo. Na koniec byl uprzejmy i udzielil jakich bezsensownych informacji. W zyciu tam niie wroce i nikomu nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Alicja Cholewińska-Sarwas

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • G

   Pani doktor zawsze serdeczna i uśmiechnięta, ma świetne podejście do dzieci, jest delikatna, miła i pomimo nawału pracy chętnie słuzy radą. My również dziękujemy naszej drogiej pani doktor za nieopisana pomoc w chorobie naszego synka. Niech sie pani nigdy nie zmienia. Takiego lekarza "iskierki" nie ma nikt!

  • S

   Pani doktor jest osobą bardzo żywą.Szybko stawia trafne diagnozy.Bardzo dobrze pamięta swoich pacjentów i jest z nimi bardzo zżyta.Zawsze usmiechnieta i życzliwa.Nie przepisuje przy każdej wizycie od razu antybiotyków-jak większość lekarzy (żeby mieć z głowy).Jako pierwsza rozpoznała objawy sepsy u sztumskiego dziecka.Polecam.


 • Wojciech Doliński

  Chirurg, lek.

  • S

   Według mojej opinii Wojciech Doliński nie zapewnia podstawowej opieki medycznej swoim pacjętom w moim przypadku mimo mojej prośby nie dostałem zastrzyku przeciw tężcowego co w moim przypadku jest standardową procedurą (nawet w Rosji) gdyż przyjoł mnie z raną punktową stopy powstałą przez zardzewiały gwóźdź niestety przez jego niekompetencję wymagam leczenia antybiotykiem i silnymi lekami przeciwbólowymi. Zdecydowanie odradzam


 • Zbigniew Ciosek

  Onkolog, Chirurg, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: biopsja tarczycy

   Przemiły lekarz, fachowy i dokładny. W trakcie wizyty wszystko szczegółowo omawiał i informował o przebiegu zabiegu. Na szczęście zmiany okazały się niegroźne :). Obecnie jestem pod jego kontrolą z uwagi na to, że jestem w grupie ryzyka zachorowania na raka piersi.
   Polecam wszystkim z całego serca.

  • S
   Lokalizacja: Szpital Polski Sztum

   Wspaniały lekarz, człowiek, specjalista. Bardzo rzetelnie omawia problem choroby z pacjentem. Angażuje się bardzo, bardzo duża wiedza, i doświadczenie, dlatego zaufałam mu po pierwszej wizycie. Poprowadził przez trudny czas od początku, kolonoskopia, resekcja jelita grubego, podczas rekonwalescencji w domu, i problemów ze zrostami i zastojami po powrocie do szpitala, miałam zator w jelicie. Doktor Ciosek znów pokazał "klasę". Konkretne polecenia, cały nadzór szpitalny pracował pełną parą. Jestem już rok po operacji, oby tak dalej! Teraz, na bierząco konsultacje z Panem Zbigniewiem.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Bogdan Warunek

  Lekarz Rodzinny,

  • M
   Lokalizacja: Oddział internistycznyUsługa: ostre uszkodzenie nerek

   Super lekarz ,potrafi wszystko jasno wyjaśnić, ma na to czas , nie zostawia pacjenta bez dokładnego objaśnienia choroby

  • K

   Świetny diagnosta szanuje pacjenta , nie spotkałem jeszcze lekarza który pacjentowi poświęca tyle czasu

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Dariusz Tuszakowski

  Kardiolog, Internista, lek.

  • K
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekrska

   Bardzo przyjemna wizyta, lekarz dokładnie wykonał badanie, dużo wyjaśniał i z chęcia odpowiadał na pytania. Pan doktor jest miły, cierpliwy i skupiony.

  • Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekrska Usługa: konsultacja kardiologiczna + ECHO serca + EKG

   Pan Dariusz wyleczył moje obawy nie tylko swoją wiedzą ale bardzo otwartą i przemiłą osobowością. Dziś trafić na lekarza o gołębim sercu to typowa rzadkość. Cierpiąca na nerwicę serca wyzdrowiałam mając pewność, że z sercem wszystko w jak najlepszym porządku na pierwszej wizycie! Wątpliwości odnośnie zdrowia rozwiane. Dziękuję Panie Doktorze!
   Życzę dużo pacjentów i wszystkiego dobrego!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu