Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Ogólny im. dr. Witolda Ginela w Grajewie

Konstytucji 3 Maja 34

19-203 , Grajewo , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Zaremba konsultacja psychiatryczna

  Witam! Polecam z całego serca Pana Dr Zarembę, w moim przypadku okazał Mi mnóstwo wyrozumiałości, empatii i daje Mi motywację do dalszego leczenia jak również pozwala lepiej zrozumieć moje pewne zachowania. Pozdrawiam cieplutko!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Zaremba konsultacja psychiatryczna

  Dr. Zaremba to jeden z najbardziej przeszkolonych specjalistów w tej dziedzinie. Wykazuje się dużym zaangażowaniem, empatia oraz kultura osobista, co w tych czasach jest coraz mniej powszechne wśród lekarzy. Szczerze polecam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Antoni Czaczkowski wypadek

  Bardzo dobra opieka nad pacjentem z licznymi urazami. Szeroka konsultacja z lekarzami innych specjalizacji. Profesjonalne podejście do bardzo skomplikowanego przypadku. Słowa uznania i podziękowania.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Józef Bogdan Zawrotny borelioza

  Świetny fachowiec i dobry człowiek. Klasa sama w sobie. Dzięki niemu żyję. Zanim trafiłam do doktora, byłam u kilku innych lekarzy. Każdy z nich twierdził, że nie wie, dlaczego tak źle się czuję. Dopiero Dr Zawrotny potrafił postawić właściwą diagnozę i skutecznie leczyć. Doktor posiada niesamowitą intuicję i zdolność analitycznego myślenia. Dziękuję Panie Doktorze. Dzięki Panu mogę normalnie żyć i pracować, chociaż wciąż biorę leki. Ogromny szacunek.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz