Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Ogólny im. dr. Witolda Ginela w Grajewie

Konstytucji 3 Maja 34

19-203, Grajewo, podlaskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Antoni Czaczkowski

  Chirurg,

  • G

   Bardzo dobry i miły lekarz. Zawsze można na niego liczyć. Sumienny i bardzo miły. Znakomicie wykonuje swoją pracę. lekarz godny polecenia


 • Slawomir Cymek

  Ginekolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Nie polecam! Zero profesjonalizmu i zaangażowania. Moja wizyta skończyła się tym, że przez jego zachowanie płakałam w gabinecie i przyjechałam do domu roztrzęsiona. Jestem w ciąży, moje przewinienie polegało na tym, że odważyłam się zadać pytanie dotyczące mojego zdrowia. Odpowiadał mi z taką agresją i arogancją, że zwróciłam mu uwagę, no i się zaczęło. Kazał mi wyjść z gabinetu, bo inaczej wezwie ochronę. Tak się traktuje kobietę w ciąży, że na wizycie musi płakać z powodu tego kogoś...Odradzam! Cytologię na pierwszej wizycie pobrał - wyników brak i wmówiono mi, że widocznie nie pobierano mi wymazu. Żadnych badań, skierowań...poskutkowało to tym, że niestety nie załapałam się na I USG (zbyt długie kolejki) pomimo, że do szanownego doktora na pierwszą wizytę zgłosiłam się w 7 tygodniu.

  • D

   Lekarz konkretny. Bardzo pomógł mi w czasie prób zajścia w ciążę i podczas jej prowadzenia. Dziecko urodziło się o czasie i zdrowe. Będę chwalić tego lekarza zawsze i wszędzie. Jako jedyny postawił słuszną diagnozę i dzięki jego zamiłowaniu i wiedzy w dziedzinie laparoskopii, mogę cieszyć się z bycia matką.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Józef Bogdan Zawrotny

  Internista,

  • D
   Lokalizacja: Szpital Ogólny w GrajewieUsługa: borelioza

   Świetny fachowiec i dobry człowiek. Klasa sama w sobie. Dzięki niemu żyję. Zanim trafiłam do doktora, byłam u kilku innych lekarzy. Każdy z nich twierdził, że nie wie, dlaczego tak źle się czuję. Dopiero Dr Zawrotny potrafił postawić właściwą diagnozę i skutecznie leczyć. Doktor posiada niesamowitą intuicję i zdolność analitycznego myślenia. Dziękuję Panie Doktorze. Dzięki Panu mogę normalnie żyć i pracować, chociaż wciąż biorę leki. Ogromny szacunek.