Szpital Miejski Murcki w Katowicach

(5 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Miejski Murcki w Katowicach

Sokołowskiego 2

40-749, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bogusław Blacha

  Chirurg,

  • P

   Oceniam pana Dr Blachę na 6+
   Podejście do pacjenta więcej niż wzorowe
   Pełen profesjonalizm
   Dbałość o pacjenta bardzo pozytywnie zaskakująca
   Lekarz z powołaniem


 • Adrian Błasiak

  Ortopeda, dr n. med.

  • Bardzo konkretny lekarz. Krótki wywiad, w czasie którego zadał konkretne pytania. Do tego konkretne badania stawu kolanowego i trafna diagnoza. Bardzo się cieszę, że trafiłam na niego na konsultacje .

  • P

   Rewelacyjny lekarz. Pomimo młodego wyglądu dysponuje naprawdę dużą wiedzą z zakresu ortopedii. Operował mnie i jestem bardzo zadowolona z efektu. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Janusz Kołodziejczyk

  Ortopeda, lek.

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia specjalistycznaUsługa: uszkodzenie ACL kolana

   Poszłam do Doktora Kołodziejczyka z wynikami z rezonansu magnetycznego, z których jasno wynikało i było napisane czarno na białym, że mam uszkodzenie ACL. Lekarz wynikami się w ogóle nie sugerował, zobaczył moje kolano i stwierdził, że moje kolano jest stabilne, nic się z nim nie dzieje i ja mam to w psychice, że coś z kolanem mam nie tak. Dla niego wyniki z rezonansu nie były wiarygodne - stwierdził, że ktoś się musiał pomylić, bo moje kolano jego zdaniem jest zdrowe. Mówię mu, że mam poczucie niestabilności, kolano ucieka mi do wewnątrz, słychać trzaski i jest to uciążliwe dla mnie, a nie widzę tego tylko ja, bo każdy zauważy gołym okiem, że jednak kolano mi ucieka On powiedział, że mam zmienić nastawienie, bo na pewno kolano jest stabilne, jedynie co, to może dać mi blokadę (ja się pytam: PO CO? Skoro kolano mnie nie boli…). No nic- nie wzięłam blokady, podziękowałam i poszłam prywatnie do innego lekarza. A tam.. lekarz odtworzył płytkę z MR, zobaczył kolano, od razu stwierdził, że kolano jest wiotkie, niestabilne, przeskakuje, trzeszczy. I wnioski? Kolano do operacji. A Kołodziejczyk dalej twierdzi, że sobie to wymyśliłam i uroiłam… Nie polecam tego lekarza !!!

  • Lokalizacja: Szpital Miejski Murcki w Katowicach

   Nie polecam nikomu tego Pana.. Po wypadku w pracy na podstawie tylko i wyłącznie rtg stwierdził że mam tylko skręcone kolano i mimo tego że nie mogłem zginać nogi postanowił na siłę mi ją uruchomić, szarpnął z całej siły mimo wielkiego bólu, dał skierowanie na rehabilitację która miała się odbyć za pół roku i kazał wracać do pracy a pracuje na kopalni! Dopiero gdy poszedłem prywatnie do innego lekarza okazało się że prócz skręcenia mam uszkodzoną łąkotkę i musiałem się leczyć prywatnie...

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu