Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (25)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Szubstarski artroskopowa rekonstrukcja więzadeł

  Miną drugi miesiąc od rekonstrukcji więzadła,którą przeprowadzał Pan doktor i jestem bardzo zadowolony z rezultatów.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Szubstarski konsultacja ortopedyczna

  Wizyta w przemiłej atmosferze, znakomity lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Szybka i trafna diagnoza. Chętnie tłumaczy pacjentowi dalsze kroki w leczeniu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam z całego serca.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Szubstarski kwalifikacja do operacji

  Od A do Z pełen profesjonalizm, a przy tym przyjazne podejście do pacjenta, a co najważniejsze świetnie wykonany zabieg oraz opieka po zabiegu. Zdecydowanie polecam.


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Szubstarski kwalifikacja do operacji

  Bardzo dobry specjalista. Szczerze polecam. Doceniam przede wszystkim ogromne zaangażowanie, kulturę, troskę, wyważone poczucie humoru i kontakt. Jestem 5 tygodni po operacji kolana (ACL i MM). Wszystko goi się bez komplikacji, na ten moment bez problemu zginam kolano do 90 stopni (a nawet trochę więcej). Nadal stosuję się do wskazówek Doktora i wierzę, że już niedługo będę się cieszyć w pełni sprawnym kolanem.


  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Renata Broniszewska-Kardas Inny

  Nie polecam Pani doktor. Zapisałem się prywatnie żeby nie czekać na fundusz, bo kaszel nie ustaje i lekarz rodzinny skierował do pulmunologa. Pomimo,że wizyta była krótka, to nic konkretnego się nie dowiedziałem.Pani kazała przyjsc do niej na fundusz to mnie wtedy przebada,a teraz nic nie może zrobić.Osłuchała mnie i nic poza tym. Szybkie 150 wyrzucone na darmo,jak bym wiedział,że tak wizyty przebiegają to bym udał sie do innego lekarza.Nie polecam tej pani,jak ktos nie był jeszcze to niech nie idzie,szkoda pieniedzy i czasu

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Szubstarski kwalifikacja do operacji

  Wizyty u Pana doktora są przyjazne ,widać zaangażowanie z jego strony.Jest dyspozycyjny w całym procesie leczenia.Przed zabiegiem artroskopii kolana doktor bardzo dobrze i prosto wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg i proces leczenia.Polecam w 100 procentach pana doktora, jego profesjonalizm.


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Szubstarski kwalifikacja do operacji

  Wizyty u Pana doktora przebiegają w przyjaznej atmosferze. Doceniam zaangażowanie i pełna dyspozycyjność lekarza w całym procesie leczenia. Przed zabiegiem rekonstrukcji ACL doktor rzeczowo wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg i proces leczenia. W 100 procentach polecam Pana doktora, pełen profesjonalizm.


  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Szubstarski

  Cholernie dobry w tym co robi i cholernie empatyczny! Jak mnie ucho zaboli to też do Niego pójdę, bo mu ufam i wiem, że mnie nie odeśle w diabły a usłyszę od Niego Pani Wioletto, tak bardzo mi przykro,że Panią boli ...zrobię wszystko żeby to zmienić.I wiem, że pomimo tego, że jest genialnym ortopedą to stanie na głowie i zaklaszcze uszami by mi pomóc! Najlepszy! Zaangażowany, konkretny, poświęca czas pacjentowi tyle ile trzeba nie żydzi jak inni. Pan doktor nad podziw. Ba! Szanują go w najlepszych ośrodkach ortopedycznych i neurochirurgicznych. Pozdrawiam Panie Doktorze i dziękuję, że znowu mogę żyć bez bólu


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Szubstarski

  Z czystym sumieniem polecam Pana doktora, super podejście, bardzo dokładny wywiad i badanie. Pierwszy specjalista, który wykonał dokładne USG, zlecił dodatkowe badania i ćwiczenia a nie tylko czekał, aż samo przejdzie.
  Pan Doktor jest miłą i sympatyczną osobą dzieki czemu sama wizyta przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze.
  Polecam


  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mateusz Szubstarski

  Polecam z całego serca dr Mateusza Szubstarskiego wykonał szczegółowa diagnozę i badanie, wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miły i profesjonalny. Fachowa i szybka pomoc lekarska.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Jana Kochanowskiego 3A, 23-200 Kraśnik Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania