Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

SpesMedica

Wojska Polskiego 185

97-300 , Piotrków Trybunalski , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Choroby

 • Depresja
 • Choroba afektywna dwubiegunowa
 • Schizofrenia
 • Zaburzenia lękowe
 • Nerwica
 • Bóle psychogenne
 • Reakcje na stres
 • Bezsenność
 • i inne
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Klaudia Zybert-Wijatkowska konsultacja psychiatryczna

  Profesjonalizm Pani doktort Zybert-Wijatkowskiej, to nie tylko ogrom wiedzy i doświadczenia zawodowego, ale przede wszystkim podejście do pacjenta. Ogromna empatia, spokój i serdeczność, sprawiają, że człowiek czuję się objęty fachową opieką specjalisty od początku do końca wizyty. Pani doktor to prawdziwy lekarz z powołania, którego zdecydowanie polecam innym i bardzo się cieszę, że dzięki poleceniu znajomej, trafiłam do tak dobrego lekarza.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Wojciechowski konsultacja psychiatryczna

  Nie polecam. Byłam na wizycie z bardzo złym samopoczuciem, po wysłuchaniu mnie, pan doktor powiedział, że nie widzi tu nic co powinniśmy leczyć, czy nie zauważył w ogóle jakichkolwiek objawów. Po roku wróciłam do innej już Pani doktor z objawami PTSD i depresją, biorę leki ponad pół roku. Nie polecam Pana doktora.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamil Lesiak Psychoterapia dzieci i młodzieży

  Pan Kamil pomógł nam zrozumieć i radzić sobie z emocjami naszej córki. Podbudował poczucie jej wartości i wskazał drogę, która jako rodzina zamierzamy kroczyć.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Klaudia Zybert-Wijatkowska konsultacja psychiatryczna

  Jestem po 3 wizytach u pani doktor. Każda wizyta jest przeprowadzona bardzo profesjonalnie ale również w bardzo miłej atmosferze, czuć zaangażowanie pani doktor w problem pacjenta, zawsze pyta czy wszystko jest jasne, okazuje autentyczne zainteresowanie stanem pacjenta i skutecznością zaleconego leczenia. To już kolejny psychiatra na mojej drodze, ale pierwszy który realnie pomógł mi kiedy traciłam sens działania i motywację. Gorąco polecam każdemu kto szuka profesjonalizmu i empatii.

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Klaudia Zybert-Wijatkowska konsultacja psychiatryczna

  Dojeżdżam spod Częstochowy do Piotrkowa i naprawdę nie żałuję. Pani doktor zmieniła mi leki, które brałam od lat bez większych efektów. W końcu czuję, że leczenie ma sens. Odzyskałam nadzieję. Dziękuję!

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamil Lesiak psychoterapia indywidualna

  Najlepszy terapeuta jakiego znam! Przez 6 lat nie mogłam znaleść nikogo kto pomoże mi z moimi problemami. Pan Kamil to najlepszy profesjonalista jak i człowiek w tym co robi. Widać, że kocha pracę z ludźmi, jest wyrozumiały i pomaga rozwiązywać problemy, analizować zachowania, uczy kontrolować emocje i pokazuje, że z każdej sytuacji jest wyjście. Pomaga naprowadzić na właściwą drogę w życiu przy tym po przejściu terapii nie potrzebujemy już jego pomocy bo dzięki współpracy z Panem Kamilem umiemy doskonale radzić sobie sami. Pan Kamil mnie uratował, dziękuje jeszcze raz. Wszystkim serdecznie polecam!

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Klaudia Zybert-Wijatkowska konsultacja psychiatryczna

  Pani Doktor bardzo empatyczna, jestem zadowolona z wizyt i pozytywnymi skutkami leczenia. Polecam z całego serca.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamil Lesiak Konsultacja psychologiczna

  Lekarz godny polecenia, pomógł córce w przejściu trudnego okresu i w zrozumieniu swoich zachowani i świata, który nas wszystkich otacza. Spotkania w bardzo przyjaznej atmosferze. Polecamy z całego serca i bardzo dziękujemy za pomoc.

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamil Lesiak psychoterapia dzieci

  Bardzo dobry specjalista, rzeczowy i kompetentny, a co najważniejsze pomógł w rozwiązaniu problemu z jakim borykał się mój nastoletni syn. Szczerze polecam.

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamil Lesiak Psychoterapia dzieci i młodzieży

  Z całego serca polecam. Pan Kamil w niezwykły sposób potrafi nawiązać kontakt z dzieckiem. Mój syn nie mógł doczekać się kolejnych wizyt. W bardzo profesjonalny sposób przepracowany problem, z wyraźnymi efektami terapii. Z każdą kolejną wizytą widzieliśmy ogromny progres. Pan Kamil potrafi w doskonały sposób motywować dziecko do podejmowania wyzwań oraz wykonywania powierzonych zadań. Z czystym sumieniem polecam tego psychologa.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania