Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zobacz więcej

Adres

SpesMedica
Wojska Polskiego 185, 97-300 Piotrków Trybunalski
SpesMedica logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (93)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Kamil Lesiak psychoterapia dzieci

  Bardzo miły, kompetentny psycholog. Pomógł mojej córce. Na terapię przychodziła z entuzjazmem. Pan Kamil przepracował z córką wszystkie problemy, nauczył radzić sobie z niepowodzeniami. Bardzo polecam

  Z
  Profil zweryfikowany
  mgr Kamil Lesiak psychoterapia indywidualna

  Polecam z całego serducha Pana Kamila. Dołożył olbrzymią cegiełkę w powrocie do życia codziennego naszego syna. Jesteśmy szczęśliwi, że tacy ludzie potrafią pomóc. Nie zostaliśmy sami. Wspólnie podnieśliśmy syna z dołka, w którym znajdywał się. Dziękujemy

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Klaudia Zybert-Wijatkowska

  Specjalista z wielkim sercem i niezwykłą empatią. Wywiad zbiera szczegółowo, kojarzy swoich pacjentów. Wnikliwa, właściwie dobiera leki. Cudny lekarz.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Klaudia Zybert-Wijatkowska

  Nie wiem czy mogę aż tak chwalić, bo będzie Pani doktor miała jeszcze więcej pacjentów i już się nie dostanę na wizytę nigdy :) Jest nie tylko świetnym lekarzem( jeśli chodzi o względy zawodowe i bardzo mi pomogła lekowo, jest poprawa ), ale też świetną osobą. Uwielbiam ludzi z taką energia, uśmiechem i pasją, żeby pomóc drugiemu człowiekowi. Leczę się od kilku miesięcy i na pewno będę kontynuować, bo zawsze wychodzę pozytywnie nastawiona z wizyty! :)

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Kamil Lesiak Konsultacja psychologiczna

  Bardzo serdecznie polecam Pana Kamila. W łatwy sposób nawiązuje kontakt z nastoletnim pacjentem, szczegółowo omawia zgłaszane problemy i świetnie przedstawia plan naprawczy. My już zakończyliśmy cykl spotkań, jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za fachową i skuteczną pomoc.

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Kamil Lesiak Konsultacja psychologiczna

  Pan Kamil jest świetnym terapeutą.Potrafi świetnie nawiązywać kontakt z dziećmi. Mój syn nie chciał pójść na spotkanie. Z każdą kolejną wizytę było lepiej. Sam chciał przychodzić na spotkania. Pan Kamil nawiązał z synem świetną relację.Dzieki panu Kamilowi nauczyliśmy się jak z nim rozmawiać i rozwiązywać problemy.Nasz syn nauczył się jak radzić sobie z emocjami.

  Profil zweryfikowany
  mgr Paweł Pastewski psychoterapia indywidualna

  Jestem bardzo zadowolona z terapii ,pan Paweł bardzo mi pomógł w zdrowieniu.W każdej chwili mogłam się z nim skontaktować gdy działo się coś pilnego ,bardzo polecam i dziękuję

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Klaudia Zybert-Wijatkowska

  Profesjonalizm Pani doktort Zybert-Wijatkowskiej, to nie tylko ogrom wiedzy i doświadczenia zawodowego, ale przede wszystkim podejście do pacjenta. Ogromna empatia, spokój i serdeczność, sprawiają, że człowiek czuję się objęty fachową opieką specjalisty od początku do końca wizyty. Pani doktor to prawdziwy lekarz z powołania, którego zdecydowanie polecam innym i bardzo się cieszę, że dzięki poleceniu znajomej, trafiłam do tak dobrego lekarza.

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Wojciechowski

  Nie polecam. Byłam na wizycie z bardzo złym samopoczuciem, po wysłuchaniu mnie, pan doktor powiedział, że nie widzi tu nic co powinniśmy leczyć, czy nie zauważył w ogóle jakichkolwiek objawów. Po roku wróciłam do innej już Pani doktor z objawami PTSD i depresją, biorę leki ponad pół roku. Nie polecam Pana doktora.

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Kamil Lesiak Psychoterapia dzieci i młodzieży

  Pan Kamil pomógł nam zrozumieć i radzić sobie z emocjami naszej córki. Podbudował poczucie jej wartości i wskazał drogę, która jako rodzina zamierzamy kroczyć.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania