Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specmed

Gdańska 17

19-300, Ełk, warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Alicja Rutkowska

  Ginekolog, lek.

  • M

   Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz. Zawsze miła, dobrze wszystko wyjaśnia. Ja również bardzo dziękuję Pani doktor, a mam za co. I dodam jeszcze, że chodzę do pani doktor na NFZ. Również badania miałam w jej prywatnym gabinecie na lepszym sprzęcie niż w poradni i nigdy nie wzięła za to ani złotówki, chociaż chciałam normalnie za wizytę zapłacić. Polecam z czystym sumieniem!

  • C

   Również chodze do Pani dr Rutkowskiej. Jakoś nie byłam u niej nigdy państwowo więc nie mogę swoim doświadczeniem podzielić się nt tego stania w kolejce. Druga sprawa- skoro jest tyle pacjentek czekających po kilka godzin w kolejce na wizytę to chyba o czymś świadczy, nieprawdaż??

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Stanisław Łukawski

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: SpecmedUsługa: Badania kontrolne

   Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza. Podejście profesjonalne i na każde moje pytanie odpowiadał rzeczowo i konkretnie. Przed badaniem wytłumaczył jak ono będzie wyglądało. Podszedł na spokojnie a nie jak inny lekarz że zaraz denerwował się i zaczynał podnosić głos. Polecam:)

  • M

   Najlepszy lekarz!!! Nawet leżąc w szpitalu bardzo się interesował Prowadził moją ciąże miałam troszkę problemów ze zdrowiem Niczego nie zlekceważył A i pocieszył słowem Miałam w nim prawdziwe wsparcie i na wizytach i leżąc w szpitalu.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Adam Miller

  Ortopeda, lek.

  • J
   Lokalizacja: SPECMEDUsługa: ból, obrzęk nogi i brak zrostu kości po kilku miesiącach od złamania

   Byłam kilkukrotnie konsultowana ortopedycznie ze względu na utrzymujący się stale obrzęk stawu skokowego i brak zrostu kości piszczelowej po kilku miesiącach od złamania. Nikt nie widział problemu, dopiero Doktor Miller postawił skuteczną diagnozę, skierował mnie w trybie pilnym do specjalistów zajmujących się tym problemem i w ten sposób uratował moją nogę. Innym razem też pomógł mi znaleźć przyczynę moich przykrych dolegliwości, a nie była to akurat dziedzina, w której Doktor się specjalizuje (mało tego, przyjął mnie do gabinetu, mimo że według godzin podanych na drzwiach powinien już skończyć pracę). Dodam jeszcze, że od jednej do drugiej wizyty minął rok, a Doktor doskonale pamiętał tę poprzednią sprawę, okazał zainteresowanie. Lekarz ewidentnie z powołania, gorąco polecam.

  • W

   Wspaniały lekarz i czkowiek. Polecam Pana doktora, oraz jego przychodnie. Kiedyś pomogl mi znaleźć chorobę,z dziedziny ktora sie nie specjalizuje, gdzie nikt inny nie widzial przyczyny moich dolegliwości. Ponad to pomógł mi przy kolejnym problemie zdrowotnym i pokierowal do innego specjalisty. Uratował mi życie! Jest specjalistą, ktory nie pozostawi bez pomocy. Jestem mu bardzo wdzięczna za wszystko. Bardzo polecam Pana doktora!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Wiesław Wysocki

  Chirurg,

  • R
   Lokalizacja: Gabinet ChirurgicznyUsługa: drobne zabiegi chirurgiczne

   Dr Wysocki to lekarz jakich dziś nie ma wielu. Byłam mile zaskoczona współpraca z lekarzem. Mega empatyczny, przyjazny, wszystko spokojnie wytłumaczy, poprostu super. Życzę temu człowiekowi jak najwięcej pomyślności za to jaki jest.

  • M
   Lokalizacja: Specmed

   Dr Wysocki to najcudowniejszy lekarz jakiego znam. Miałam u niego zabieg i następnego dnia miałam się zgłosić na wizytę kontrolną ale z powodu złego samopoczucia nie byłam. Tego dnia dr wieczorem zadzwonił do mnie z pytaniem jak się czuję i dlaczego nie przyszłam był zaniepokojony moim stanem zdrowia mimo, że wizyta była na NFZ. Lekarz z powołania, bardzo dobry specjalista, a do tego bardzo troskliwy. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi i polecam u niego wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania