Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specmed

Gdańska 17

19-300 , Ełk , warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Miller Inny

  Pan Doktor ledwo dotknął moją nogę. Nie wykonał żadnych badań (USG, RTG). Brak planu leczenia, wracania do sprawności po urazie. Efekt wizyty był taki, że musiałam się diagnozować u innego lekarza.
  Lekarz dobrze tłumaczy mechanizm urazu jednak niewystarczająco dokładnie diagnozuje stopień uszkodzeń.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wiesław Wysocki Inny

  Dr.W.Wysocki to fachowiec w każdym calu. Jako jedyny pod jol się usunięcia ciała obcego z brzucha.Fantastyczny lekarz który na spokojnie wszystko wytłumaczył i usuną kawałek metalu.Polecam doktora każdemu to bardzo sympatyczny człowiek który nikogo nie zostawia w potrzebie. Życzę dużo zdrówka i wielu sukcesów w życiu zawodowym jak i prywatnym.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Miller ból, obrzęk nogi i brak zrostu kości po kilku miesiącach od złamania

  Byłam kilkukrotnie konsultowana ortopedycznie ze względu na utrzymujący się stale obrzęk stawu skokowego i brak zrostu kości piszczelowej po kilku miesiącach od złamania. Nikt nie widział problemu, dopiero Doktor Miller postawił skuteczną diagnozę, skierował mnie w trybie pilnym do specjalistów zajmujących się tym problemem i w ten sposób uratował moją nogę. Innym razem też pomógł mi znaleźć przyczynę moich przykrych dolegliwości, a nie była to akurat dziedzina, w której Doktor się specjalizuje (mało tego, przyjął mnie do gabinetu, mimo że według godzin podanych na drzwiach powinien już skończyć pracę). Dodam jeszcze, że od jednej do drugiej wizyty minął rok, a Doktor doskonale pamiętał tę poprzednią sprawę, okazał zainteresowanie. Lekarz ewidentnie z powołania, gorąco polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wiesław Wysocki

  Dr Wysocki to najcudowniejszy lekarz jakiego znam. Miałam u niego zabieg i następnego dnia miałam się zgłosić na wizytę kontrolną ale z powodu złego samopoczucia nie byłam. Tego dnia dr wieczorem zadzwonił do mnie z pytaniem jak się czuję i dlaczego nie przyszłam był zaniepokojony moim stanem zdrowia mimo, że wizyta była na NFZ. Lekarz z powołania, bardzo dobry specjalista, a do tego bardzo troskliwy. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi i polecam u niego wizyty.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Stanisław Łukawski Badania kontrolne

  Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza. Podejście profesjonalne i na każde moje pytanie odpowiadał rzeczowo i konkretnie. Przed badaniem wytłumaczył jak ono będzie wyglądało. Podszedł na spokojnie a nie jak inny lekarz że zaraz denerwował się i zaczynał podnosić głos. Polecam:)

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wiesław Wysocki

  Wspaniały lekarz-fachowiec i cudowny człowiek Pogodny,wrażliwy ,zawsze ma czas dla pacjenta Po operacji żylaków wraca mi chęć życia..Dziękuję Panie Doktorze że Pan jest.. Cz. J

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania