Informacje o placówce

Gabinety

Specjalmed

Wiśniowa 317/4

32-412 , Wiśniowa , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Specjalmed

Zarabie 35c

32-410 , Dobczyce , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Specjalmed

Raciechowice 330

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Specjalmed

Piotra Skargi 13

33-300 , Nowy Sącz , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Specjalmed

Szczyrzyc 188

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Krystyna Kryńska

  Neurolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: SpecjalmedUsługa: nowotwór złośliwy

   Kiedy zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy trafiłam do Pani Doktor Anny Kryńskiej. Świetna specjalistka, konkretna, rzeczowa, potrafi wytłumaczyć diagnozę oraz leczenie w sposób jasny i zrozumiały. Poświęca pacjentowi dużo czasu i uwagi. Z zaangażowaniem pomaga - nie bagatelizując nawet najmniejszego problemu. Oprócz wiedzy i rzetelności cechuje Panią Doktor wysoka kultura osobista. Cieszę się, że jestem w tak dobrych rękach.

  • B

   Wlasciwie nic sie nie dowiedzialam na wizycie. Ogolne badanie neurologiczne, na bole glowy tylko leki przeciwbolowe, zadnych badan i zeby przyjsc jak sie nie poprawi, tyle ze juz troche trwalo meczenie sie z bolami i po to przyszlam.


 • Agata Adamkiewicz-Piejko

  Geriatra, dr n. med.

  • Lokalizacja: Podstawowa Opieka Zdrowotna - Szpital Uniwersytecki

   Świetne indywidualne podejście do pacjenta.Bez pośpiechu.Wszystko na spokojnie.Zawsze dobrze dobrane lekarstwa.Polecam

  • K

   Po kilku zmianach lekarza pierwszego kontaktu wreszcie jestem u "tego" lekarza.
   O wnikliwości wiele już pisano. Pani dr prowadzi przez chorobę do całkowitego wyleczenia. Nie zbywa. Nie waha się przed zlecaniem badań, nie lekceważy sugestii. Klarownie objaśnia swoje przypuszczenia i plan leczenia. Potrafi też być elegancko stanowcza w przypadku koniecznej perswazji. Skrupulatna, rzetelna. Otwarta, życzliwa - ludzka. Nie patrzy z wyższością na swoich pacjentów.
   Przeszła mój prywatny test na trudne pytania. Są takie, na które odpowiada "nie wiem, i trudno to będzie ustalić", albo "nie wiem, ale się dowiem", zamiast, co częste: "wiem, ale nie będę tłumaczył, bo i tak pan/pani nie zrozumie, a zresztą to nie pani/pana rzecz".
   Co pewnie może uchodzić czasem za negatywne, raczej nie mami. W sytuacjach, gdy prawda bywa przykra - nie ukrywa jej. Ale robi to elegancko i z wyczuciem.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Sebastian Gajec

  Laryngolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zapalenie ucha zewnętrznego

   Bardzo polecam Pana doktora. Przeprowadził bardzo dokładny wywiad a badanie nie ograniczyło się tylko do zajrzenia do ucha. Oprócz badania uszu, nosa oraz gardła lekarz zadbał też o stan stawów skroniowo-żuchwowych. Śmiało mogę go polecić

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Silny ból ucha

   Szukałam laryngologa, który przyjmie mnie z nagłym, silnym bólem ucha, niedosłuchem i gorączką. Wizyta trwała może 15 min, lekarz wyłącznie zajrzał do obu uszu, przepisał antybiotyk i krople. Nie wytłumaczył co się dzieje, właściwie nic nie powiedział, oprócz tego, że za tydzień na wizytę kontrolną z uchem mogę iść do innego laryngologa. W bolącym uchu był wyciek ropny, a w drugim uchu woskowina - lekarz nie oczyścił uszu. Po 2 dniach od wizyty, w środku nocy jestem zmuszona jechać na SOR, ponieważ gorączka i ból ciągle się nasilają! Dopiero pilna wizyta u innego laryngologa skutkuje oczyszczeniem uszu z wydzieliny ropnej, założeniu opatrunków i zmianą antybiotyku.
   Niestety, ale po tej bardzo nie przyjemnej sytuacji i pogorszeniu stanu zdrowia po wizycie u p. Gajca nie polecam tego lekarza! W żaden sposób mi nie pomógł, nie zadawał pytań, nie wykazywał zainteresowania chorobą, przepisał za słabe lekarstwa i pozostawił zatkane uszy.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Jarosław Biernat

  Reumatolog, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacja reumatologiczna

   Lekarz przeprowadził szczegółowy wywiad i postawił diagnozę. Mimo wielu lat leczenia nikt do tej pory nie spojrzał na moje dolegliwości całościowo. Tym razem diagnoza wydaje się być trafna i tym samym można wdrożyć skuteczne leczenie. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, lekarz ma poczucie humoru i przyjemnie się z nim rozmawia.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zamenis ReumatologiaUsługa: konsultacja reumatologiczna

   Pierwszy lekarz od dawna który wytłumaczył mi wszystko co chciałem wiedzieć i skierował na konkretny tor leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (105) o tym lekarzu


 • Łukasz Nowarski

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum Diagnostyczno KliniczneUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Bardzo profesjonalny i życzliwy lekarz, patrzący na pacjenta nie tylko przez pryzmat swojej specjalności, ale całościowo. Punktualnie, rzeczowo. Zdecydowanie polecam.

  • T
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum Diagnostyczno KliniczneUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Polecam- profesjonalna obsługa, znakomity lekarz, miły, uśmiechnięty, sympatyczny, życzliwy, otwarty na potrzeby pacjenta, pełen empatii. Lekarz z powołania.

  Zobacz wszystkie opinie (46) o tym lekarzu


 • Oskar Zgraj

  Chirurg Dziecięcy, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital na KlinachUsługa: usuwanie zmian skórnych

   Bardzo fajny lekarz, wizyta i zabieg u syna przebiegły zupełnie bezstresowo i bezboleśnie. Pan doktor podczas zabiegu cały czas tłumaczył synowi po kolei co będzie robił i co będzie odczuwał. Pan doktor jest bardzo spokojny, pogodny wprowadza atmosferę zaufania. Po zabiegu syn nie brał nawet leków p/bólowych. Polecam

  • A
   Lokalizacja: Szpital na KlinachUsługa: konsultacja online

   Lekarz wykazał się zrozumieniem,cierpliwością i znajomością tematu.Uzyskałam fachową i rzeczowa poradę.Zdecydowanie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Krzysztof Lorens

  Gastrolog, Internista, Lekarz Rodzinny, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacja gastrologiczna dzieci

   Bardzo polecamy Pana Doktora ! Szczegółowo wyjaśnił dolegliwość naszej Córki i określił dalsze kroki w leczeniu.

  • K
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacja gastrologiczna dzieci

   Konkretny I rzeczowy specjalista. Wizyta odbyla sie na spokojnie bez pospiechu. W razie potrzeby skorzystam ponownie.

  Zobacz wszystkie opinie (118) o tym lekarzu


 • Krystyna Derwisz

  Ginekolog,

  • A

   Moją czwartą ciążę prowadziła Pani Derwisz. Wcześniej chodziłam do innego ginekologa i mam porównanie. Rozmowna,to fakt, ale bardzo sympatyczna i miła. Po porodzie(synek ma już prawie 3 latka) wciąż chodzę na wizyty do Pani Doktor i nie zamierzam przenosić się do innego lekarza. Gorąco polecam!

  • A

   Mnie Pani doktor prowadziła w ciąży. Źle nie było, gdy tylko zauważyła coś niepokojącego od razu wypisała skierowanie do szpitala. Czasem rzeczywiście gada nie na temat ale jak na pierwszy raz dla dziewczynki to bardzo dobry lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Barbara Lorens

  Pediatra,

  • W

   Już trzecie dziecko leczymy u pani doktor Lorens i nie zawiedliśmy się na niej dotychczas. Jest sympatycznym, rozsądnym i kompetentnym lekarzem. Nie szafuje antybiotykami, jak trzeba poradzi przez telefon albo przyjedzie na wizytę domową. Z synami ma bardzo dobry kontakt. Oboje z żoną jesteśmy zadowoleni z opieki jaką otoczyła nasze dzieci. Miałbym ochotę skomentować kilka poprzednich wpisów ale wobec tego co napisała Wera - nie warto.

  • W

   Trafiłam na tą stronę dlatego,że koleżanka w pracy poprosiła mnie o napisanie negatywnej opinii lekarzowi, który się jej naraził. Nie zrobiłam tego ale znalazłam nazwisko pediatry do którego chodzę z dzieckiem od kilku lat i jestem w szoku po tym co przeczytałam. Nie zgadzam sie z tymi opiniami i nie mogę się oporzeć wrażeniu , że pani doktor padła ofiarą zmowy "koleżanek niezadowolonej mamusi". Jak można oceniać fachowość po jednej wizycie? Pani doktor jest kulturalnym i dobrym lekarzem, nigdy się nie zawiodłam na jej diagnozie i leczeniu, cierpliwie tłumaczy, pyta o moje zdanie, sama przypomina o badaniach kontrolnych. Nigdy nie spotkała mnie żadna nieuprzejmość z jej strony, a moje dziecko bardzo lubi "naszą panią doktor" .

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Joanna Kłusek

  Internista, Reumatolog, lek.

  • P

   Pani Doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest miłą, sympatyczną i jednocześnie kompetentną osobą, co w naszych czasach jest coraz rzadziej spotykaną umiejętnością. Poszukuje różnych rozwiązań, możliwości i zawsze podchodzi do pacjenta z życzliwością i chęcią pomocy. Byłam już kilkakrotnie u P. Doktor i na pewno jeszcze będę. Mogę szczerze polecić!

  • A

   Bardzo miła i sympatyczna,a co najważniejsze rzetelna i kompetentna Pani Doktor. Poświęca czas na właściwą diagnozę,dokładnie ,,wypytuje" o dolegliwości. Byłam u Niej 2razy i jestem bardzo zadowolona. Po właściwym leczeniu dolegliwości ustąpiły. Gorąco polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania