Specjalistyka i Stomatologia

(51 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyka i Stomatologia

Wrzesińska 17

63-000 , Środa Wlkp. , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zbigniew Szymoniak

  Ginekolog, dr n. med.

  • H
   Lokalizacja: Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuUsługa: Inny

   Bardzo dobry lekarz. Do gabinetu Pana Doktora trafiłam na początku tego roku, kiedy okazało się że mam torbiel na prawym jajniku. Doktor Szymoniak zlecił i przeprowadził zabieg operacyjny. Obecnie jestem po zabiegu, czuję się dobrze, rana operacyjna bardzo ładnie się zagoiła. Jestem zadowolona i uważam, że Pan Doktor jest kompetentnym fachowcem. W trakcie wizyt cierpliwie wszystko tłumaczy, a ponadto cechuje go życzliwość i uprzejmość. Serdecznie polecam Pana Doktora.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Polecam z całego serca Pana doktora. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim podejściem.Prawdziwy Lekarz z powołania :):)

  Zobacz wszystkie opinie (48) o tym lekarzu


 • Bożena Szymoniak

  Ortodonta, lek.

  • K
   Lokalizacja: gabinet prywatny + NFZUsługa: Inny

   Zdecydowanie nie polecam. Z czterech zębów które miałam leczone przez Panią doktor wszystkie mam usunięte. Jako ortodonta może jest dobra, nie wiem bo nie mam wady zgryzu. Do plombowania zdecydowanie nie polecam. Szkoda pieniędzy i złudnych nadziei.

  • E

   Pani, doktor Szymoniak jest godnym polecenia lekarzem. Ma bardzo dobre podejście do dzieci zwłaszcza młodszych, skutecznie potrafi ich przekonać, udobruchać i zainteresować, niejednokrotnie przełamując strach przed nieznanym. Jeżeli jest tylko taka możliwość (tzn. odpowiedni wiek pacjenta) proponuje leczenie bezpłatne w ramach NFZ. A jeśli pacjent przekroczył wiek uprawniony do darmowego leczenia to w ramach wizyt prywatnych też nie ma podstaw do narzekania ani na terminy ani na ceny. Bardzo rzeczowy lekarz. Jedyne czego Pani doktor nie lubi to sytuacji kiedy okazuje się że młodzi pacjenci nie stosują się do jej zaleceń, rad i sugestii. Na wizycie można naprawdę poczuć że Pani doktor leży na sercu dobro (tzn. ładne, proste zęby) zwłaszcza jej młodych pacjentów. Chodzę z synem (obecnie 8 lat) do Pani doktor od ponad dwóch lat. Pierwsza wizyta była prywatna, kolejne już bezpłatne (po sugestii samej Pani doktor) w ramach NFZ, tak co około 2 miesiące i naprawdę cenię ją jako dobrego, kompetentnego specjalistę.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu