Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczny Zakład Opieki Medycznej Familia Medica

Kościuszki 15

63-400 , Ostrów Wielkopolski , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janusz Miętkiewicz

  Neurolog, lek.

  • M

   Doktor pomaga mi uporać się ze schorzeniami po udarze. Gdyby nie on zapewne byłabym w gorszym stanie. Leczenie przebiega dobrze, choć potrzeba dużo mojej siły, doktor stara się ją ze mnie wykrzesać. Na razie skutecznie. Polecam.

  • A

   Jak dla mnie lekarz z powołania. Leczyłam się u pana doktora z nerwicy. Nie trwało to krótko, w zasadzie chyba nigdy nie będę mogła o sobie powiedzieć, że jestem całkowicie wyleczona, ale czuję się znacznie lepiej, przede wszystkim normalnie funkcjonuje w świecie. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi, który ma w sobie ogromną cierpliwość i empatię.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Barbara Haberko

  Pediatra, Neurolog, Neurolog Dziecięcy, lek.

  • Trafiłam do Pani " Doktor" kiedy synek miał niespełna 2,5 miesiąca, wcześniej podczas wizyty u pediatry stwierdzono u synka wzmożone napięcie mięśniowe i zalecono zabiegi rehabilitacyjne. Pani " Doktor" spóźniła sie niemal 1h( wizyta odbywała sie w przyszpitalnej poradni), była opryskliwa, żeby nie powiedzieć dosadniej.Wywiad u tej Pani wygląda nastepująco: No dobrze, to co dziecko potrafi?, moja odpowiedź:to moje pierwsze dziecko, byłoby mi łatwiej odpowiedziecC, gdyby Pani "doktor" zadawała pytania, bo szczerze mówiąc nie do końca wiem co jest normą...Prosze rozebrać dziecko...badanie trwało niespełna 2 min. po czym Pani " Doktor" wysmarowała, że synek nie ciągnie główki i ogólnie jest opóźniony w rozwoju , zaleciła zabiegi, nie pokusiła sie o dalsza diagnostyke np usg przezciemiaczkowe. To było 3 miesiace temu synek rozwija sie wspaniale...zdecydowanie odradzam!!!

  • P

   Bardzo niemiła, ocenia stan pacjenta bez przyjrzenia się. Nie nadaje się do bycia lekarzem, a tym bardziej do bycia lekarzem dziecięcym. 0 podejścia, niczego! Odradzam!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jarosław Czechmanowski

  Ginekolog,

  • A

   Lekarz godny poleceniamiły, uprzejmy,pomocny. Przede wszystkim bardzo dobry diagnosta i operator znający się na swoim fachu. Dzięki doktorowi po raz drugi poczułam się kobietą i za to bardzo mu dziękuję.

  • A

   Bardzo polecam tego lekarza. gdy w 2007 roku wykrył u mnie guza jajnika wykazał się dużym profesjonalizmem.. Skierował mnie do najlepszego specjalisty w Poznaniu i w 5 dni po diagnozie byłam już po zabiegu i niestety osunęli mi całe lewy jajnik. Wszyscy ostrzegali mnie że mogę mieć problemy z zajściem w ciąże. Na szczęście wszystko udało się rewelacyjnie zaszłam w ciąże zarówno z pierwszym jak i drugim dzieckiem bez problemu. Obie ciąże prowadził doktor Czechmanowski. Na każdej wizycie badał mnie skrupulatnie, kierował na wszystkie potrzebne badania w razie jakichkolwiek wątpliwości kierował na obserwacje do szpitala. Jest miłym lekarzem, zawsze uśmiechniętym. Z personelu szpitala w Pleszewie też jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam lekarza jak i szpital w Pleszewie.

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu


 • Edyta Gurgul

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • A

   Leczę się u Pani Doktor od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Zawsze jestem indywidualnie i bez pośpiechu traktowana. Każda wizyta przebiega w miłej, profesjonalnej atmosferze. Pani Doktor to lekarz z powołanie i nie naciąga na dodatkowe koszta - stara się zrozumieć każdego pacjenta.

  • B

   Pani doktor przeprowadziła bardzo wnikliwy wywiad; wszystko dokładnie tłumaczyła. Zawsze poświęca tyle czasu ile trzeba, nie odczuwa się pośpiechu pomimo kolejki za drzwiami. Znając problem stara się wychodzić nawet poza obszar swojej specjalizacji. Gorąco polecam.


 • Mariusz Jędras

  Laryngolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny

   Polecamy. Zaden lekarz nie potrafil pomoc naszemu synkowi. Ostre krwotoki z nosa nie wiadomo skad
   W nocy, w dzien... Pomogl od razu! Poza tym mily i przyjmuje od razu. Jeszcze raz polecam

  • P

   gorąco polecam! Bardzo dobry specjalista! Trafiłam do niego z obwodowym porazeniem nerwu twarzowego Zrobił wszystko co do niego należało,czułam że jestem pod opieką bardzo dobrego lekarza!!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Bartosz Kucharczyk

  Urolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Specjalistyczny Zakład Opieki Medycznej Familia Medica

   Profesjonalne podejście do pacjenta, miła atmosfera, szczegółowo przeprowadzony wywiad. Trafna diagnoza i bardzo dobra opieka również na oddziale. Wszystko dokładnie wyjaśnione, wskazówki jasne i czytelne! Doktor Kucharczyk bardzo mi pomógł. Nie mogłam trafić do lepszego specjalisty.

  • A

   Pan Doktor , Bartosz Kucharczyk , jest wspaniałym lekarzem, doskonałym specjalistą , profesjonalnie i z oddaniem podchodzi do każdego pacjenta . Widać ,że swoją pracę traktuje jako powołanie , a nie jako konieczność , stąd wypływa Jego życzliwość do każdego człowieka. I tylko budzi się lęk ,że tak wyjątkowego, jak na obecne czasy lekarza, zaraz "podkupi" jakaś bardziej znana w kraju placówka medyczna. Oddział Urologiczny kaliskiego szpitala jest wzorcowy i , powinien być i naśladowany przez pozostałe oddziały Anna K


 • Arkadiusz Dudek

  Fizjoterapeuta,

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: terapia przeciwbólowa

   Bardzo fachowe podejście do pacjenta w 5 minut wiedziałem co mi dolega. Dodam że przez trzy dni bylem leczony na całkiem cos innego niż mi dolegało


 • Michał Bogudziński

  Kardiolog, lek.

  • G
   Lokalizacja: Leszczyńskie Centrum Medyczne VentriculusUsługa: wizyta kontrolna

   Po pierwszej wizycie, która odbyła się 17.08.2018 mam bardzo pozytywne wrażenie. Lekarz bardzo dokładny, zaangażowany z wysoką kulturą osobistą. Odpowiadał na wszystkie pytania nie zbywał. Z czystym sumieniem zdecydowanie polecam lekarza.


 • Kinga Monika Waroch-Kolanowska

  Neurolog,

  • K
   Lokalizacja: Specjalistyczny Zakład Opieki Medycznej Familia MedicaUsługa: problemy neurologiczne

   Witam.Poznałam p.dr w szpitalu na oddziale neurologii w Kaliszu.Juz wtedy, wzbudziła we mnie sympatię.Potem odnalazłam ją w internecie i bardzo się ucieszyłam gdyż nie ma lepszego specjalisty od niej.Empatyczna, b.miła, wysłucha pacjenta. Porozmawia, szczerze o wszystkich problemach, nawet jeżli pacjent cierpi na rzadkie schorzenie jak ja.Polecam z serca każdemu szukającemu, dobrego specjalisty.Pozdrawiam ciepło , moja ulubioną dr neurolog. Pacjentka z Kalisza .


 • Piotr Barć

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Kompetentny i rzeczowy.
   'Zna sie na swojej robocie'.
   Można odnieść wrażenie, że jest to lekarz z powołania.
   Gabinet dobrze wyposażony.


Powiązane wyszukiwania