O nas

Specjalistyczne Centrum Rehabilitacji Vita z siedzibą w Pruszkowie istnieje od 1999 roku. Tworzy zespół wysokiej klasy specjalistów. W pracy terapeutycznej kierujemy się wypracowanym w toku kilkunastoletniej praktyki indywidualnym podejściem do pacjenta.
Profesor Wiktor Dega – światowej sławy pionier współczesnej rehabilitacji – powiedział kiedyś: ruchem można zastąpić każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu. Ta myśl jest nam bardzo bliska. To właśnie Państwo – nasi Pacjenci – motywujecie nas do kreatywnej pracy, nabywania nowych kwalifikacji i wzbogacania naszej oferty tak, by odpowiadała potrzebom osób o różnych dolegliwościach. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i uwagi, dzięki którym jakość świadczonych przez nas usług stale się poprawia.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (34)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Piotr Kupryjaniuk fizjoterapia

  Bardzo polecam, wielka ulga po wizycie, nieznośny ból ustąpił.

  D
  Profil zweryfikowany
  mgr Piotr Kupryjaniuk osteopatia

  Pan Piotr pomógł mi z drętwiejącym palcem oraz całą spiętą prawą stroną począwszy od szyi skończywczy na lędźwiach. Profesjonalnie, z z zangażowaniem i z efektami! Gorąco polecam!

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Piotr Kupryjaniuk fizjoterapia

  Mam kręgozmyk i z tego powodu od ponad 10-ciu lat korzystam z rehabilitacji. Przez cały ten okres czasu współpracuję z p. Piotrem Kupryjaniukiem, który dał się poznać jako staranny, uważny i taktowny rehabilitant. Wykonuje on swoją pracę nie tylko jako bardzo dobry fizjoterapeuta, ale także na bieżąco wg potrzeb (zależnie od stanu mojego kręgosłupa) modyfikuje mój zestaw ćwiczeń, które wykonuję codziennie samodzielnie w domu. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze, ze świetnymi dla mojego zdrowia rezultatami.
  W tym roku dodatkowo musiałem skorzystać z rehabilitacji urologicznej (nie trzymanie moczu po prostatektomii radykalnej) i także udałem się z tym problemem do p. Piotra. Podobnie jak przy moim kręgosłupie, skorzystałem z kilku zajęć fizjoterapeutycznych oraz otrzymałem zaleconą mi listę indywidualnych ćwiczeń do wykonywania w domu. Całość zaowocowała świetnym rezultatem. Problem nie trzymania moczu ustąpił !
  Dlatego polecam p. Piotra jako bardzo kompetentnego fizjoterapeutę.


  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Piotr Kupryjaniuk osteopatia

  Magik! Nie wiem gdzie bym była z moją prawą ręką po operacji nerwu łokciowego i jak wyła z bólu, gdyby nie wizyty u Pana Piotra. Najlepszy i nie poddający się.


  D
  Profil zweryfikowany
  mgr Piotr Kupryjaniuk osteopatia

  Polecam Pana Piotra, bo od kilku lat pomaga mi i członkom mojej rodziny w problemach ortopedycznych.
  Ma długie doświadczenie, pracuje z pacjentem bardzo delikatnie (bezbólowo), ale skutecznie. Aktualnie pomaga mi w problemie z zespołem cieśni nadgarstka. Jest bardzo duża poprawa, zwiększyła się ruchomość nadgarstka a dolegliwości stopniowo ustępują.
  U mamy kilka wizyt zakończyło ból kolana, mąż trafił z silnym bólem lędźwi a po kilku dniach i tylko 2 wizytach pojechał w długą trasę samochodem jako kierowca.
  Korzystam z fizjoterapii od wielu lat, byłam u wielu specjalistów, ale Pan Piotr jest jednym z najlepszych.
  Jest jeden minus - trudno o szybkie terminy ;-)


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Piotr Kupryjaniuk osteopatia

  Pana Piotra oceniam krótko - kwintesencja doskonałości. A przechodząc na poziom szczegółów:
  1. Posiada dużą wiedzę i umiejętności w swojej dziedzinie, nie spoczywa na laurach i ustawicznie dąży do samodoskonalenia
  2. Duża wiedza i świadomość dziedzin ościennych, zazębiających się i wpływających na nasze ciało i procesy w nim zachodzące
  3. Jest wnikliwie zainteresowany pacjentem, jego bieżącym stanem
  4. Oprócz holistycznego spojrzenia na generalne problemy pacjenta Pan Piotr na życzenie skupia się na tym co czego pacjent aktualnie potrzebuje
  5. Życzliwość połączona z otwartością i wysokimi umiejętnościami komunikacji interpersonalnej
  6. Pacjent czuje się wyraźnie zadbany i zaopiekowany przez Pana Piotra.
  Jest to lekarz, którego polecam z czystym sumieniem każdemu komu zależy na skuteczności leczenia w sprzyjającej ku temu atmosferze opartej na profesjonalnych podwalinach i takim "normalnym" serdecznym ludzkim podejściu którego coraz częściej próżno szukać u wielu innych specjalistów.


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Piotr Kupryjaniuk osteopatia

  Moja współpraca z panem Piotrem rozpoczęła się w maju 2020 r. Trafiłam do pana Piotra w kiepskim stanie po operacji odcinka lędźwiowego ze stabilizacją i implantem. Wcześniej miałam półroczną, niestety nieskuteczną rehabilitację. Przyjeżdżam na wizyty ponad 200 km, na początku wizyty były dwa razy w tygodniu…..aktualnie w sytuacjach, kiedy potrzebuje ,,naprawy,,. Pan Piotr jest genialny w tym co robi. Dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować. Miły, sympatyczny, kompetentny, posiada dużą wiedzę. Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy.


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Piotr Kupryjaniuk konsultacja fizjoterapeutyczna

  Jestem pełna podziwu i uznania dla wiedzy i umiejętności Pana Piotra, który już kilka razy przyszedł mi z pomocą po urazach i wypadku. Pan Piotr za każdym razem szybko określił przyczynę bólu a następnie przeprowadził skuteczną rehabilitację. Zarówno po kontuzjach kolan, barku, bólach kręgosłupa szybko zapominałam o cierpieniu by znów cieszyć się z uprawiania sportu. Pogodny, empatyczny, uważny , dba o samopoczucie pacjenta. Serdecznie polecam wizyty u Pana Piotra.


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Piotr Kupryjaniuk fizjoterapia

  Ogromnie polecam Pana Piotra , jest bardzo skutecznym fizjoterapeutą, uważnym na pacjenta. Jest też niezwykle ciepłą osobą i zawsze mi pomógł po różnego typu urazach lub gdy zaostrzał się ból kręgosłupa, spowodowany długotrwałą pracą siedzącą. Polecił mi też ćwiczenia, żeby ból ustąpił jak najszybciej.


  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Piotr Kupryjaniuk fizjoterapia

  Bardzo polecam. Duża uważność na pacjenta. Cierpliwość. Skuteczność w pomaganiu. Leczę się u Pana Piotra od dłuższego czasu. Świetny ekspert na trudne przypadki.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

ul. Przeskok 3 lok.20, 05-800 Pruszków Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania