Specjalistyczne Centrum Medyczne Sad-Med Sp. z o.o.

Specjalistyczne Centrum Medyczne Sad-Med Sp. z o.o.

Chirurgia , Dermatologia , Proktologia

2 opinie Katowice, Teatralna 9
Specjalistyczne Centrum Medyczne Sad-Med Sp. z o.o.

Specjalistyczne Centrum Medyczne Sad-Med Sp. z o.o.

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

NZOZ „SAD-MED” jest Specjalistycznym Centrum Medycznym działającym od 2000 roku, mogącym poszczycić się sporym doświadczeniem oraz renomą na rynku usług medycznych. W trosce o Państwa zdrowie oferujemy najwyższej jakości usługi medyczne dzięki pracy wysokiej klasy specjalistów różnych dziedzin oraz doskonale wykwalifikowanemu personelowi (prof. dr hab. med Lech Cierpka, dr n med Artur Caban, dr n med Marek Kania, lek med Leontyna Wylężek, lek med Grzegorz Skowron, lek med Marian Duraj, lek med Ewa Pełka-Woch, lek med Róża Swaczyna, lek med Agata Sosnowska).
Telefon do rejestracji: 504 040 647
Specjalistyczne Centrum Medyczne "SAD-MED" Sp. z o.o.
ul. Teatralna 9
40-003 Katowice
sadmed@wp.pl
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (2)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Marian Krzysztof Duraj Inny

  Około 2009 roku (a może wcześniej?) przyszłam kilkukrotnie do doktora z moim problemem - bliznowcem. Pan doktor podjął się leczenia sterydem, wstrzyknięciami. Efekty po kilku zabiegach były znakomite! Bliznowiec, po szczepieniu z lat dzieciństwa, zmniejszył się, przyblakł, spłaszczył. Po czasie (roku albo dwóch?) odwiedziłam go ponownie, bo jak wiadome to cholerstwo żyje swoim życiem. Aby nie narażać mnie (wtedy studentki) na kolejne koszty, skierował mnie na dalszą terapię w ramach NFZ, do swojej "uczennicy". Nazwiska Pani doktor nie pamiętam, ale z kontynuacji leczenia byłam również zadowolona. Teraz chętnie wróciłabym do Katowic pod jego/ich opiekę.

  M
  Profil zweryfikowany
  Marian Krzysztof Duraj

  Polecam gorąco. Miałam wycinane znamię na palcu, zabieg trwał moment, wszystko się pięknie zagoiło i nie ma śladu. Znamię to ziarniniak naczyniowy i było dość rozległe, dodatkowo mocno krwawiło.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Teatralna 9, 40-003 Katowice Pokaż w Google Maps
NFZ

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania