Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Mar-Vita

Ortopedia, Dermatologia

Przejmij kontrolę nad tą placówką Pen-iconCreated with Sketch. Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Mar-Vita

  Żeromskiego 9-10

  84-300, Lębork, pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janusz MARCINKOWSKI

  Ortopeda, lek.

  • Ja osobiście odradzam tego lekarza. Moja córka od kilku lat ma problem z kostką u nogi - co jakiś czas puchnie . jest tancerką. Skierował ja na cały kompeks rehabilitacji.Rehibilitacja nic nie dała wręcz przeciwnie pogorszyło się. Powiedział że nic nie pomoże i ma przestać tańczyć. W tej chwili jestem u innego lekarza w trakcie leczenia . Pozatym nic niewytłumaczy .

  • Może mój przypadek nie jest poważny czy skomplikowany, ale każda opinia jest tutaj ważna. Dziwią mnie opinie innych pacjętów, którzy mówią, że doktor jest nieuprzejmy. Byłam wielokrotnie u niego w gabinecie i nigdy nie był dla mnie nieuprzejmy. Często ciepiałam na skęcenie kostki-taki prozaiczny przypadek. Ale po kilku razach moja kostka wyglądała jak balon. I za nic nie chciała wrócić do poprzedniej formy. Doktor skierował mnie na cały kompleks rehabilitacji: hydroterapia, laser, masaż, prądy i in. Dzisiaj mogę powiedzieć, że noga wróciła do formy:) Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Jacek Prus

  Dermatolog, lek.

  • J

   W końcu trafiona diagnoza po kilku latach walki z problemem. Przyszedłem z jednym problemem a dowiedziałem się że to dwie sprawy nakładające się Nie wiedziałem że tak prosto można to wyleczyć.Pierwsza wizyta -trafiona diagnoza. Wypisane lekarstwa idealnie trafione. A w dodatku nie zdrenowały mojego portfela .Dokładnie wiem jak będzie wyglądało moje leczenie.

  • M

   Rewelacyjne lekarz ! świetny specjalista wyrozumiały wszystko dokładnie wytlumaczy trafiona diagnoza dziekuje i Pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu