Śląskie Centrum Medyczne

(7 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Śląskie Centrum Medyczne

Raciborska 48

44-350 , Gorzyce , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Śląskie Centrum Medyczne? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Malczyk

  Doktor Malczyk jest najlepszym lekarzem jakiego znam. Uratował mi życie!!!!!!!! Jest super lekarzem i człowiekiem.. Na pewno nie jest lekarzem z przypadku, ma dużą wiedzę i potrafi ją wykorzystać. Jestem z Rybnika i specjalistów tego typu jest mnóstwo jednak zawsze wybieram trasę na Gorzyce bo mam tę pewność że trafiam do prawdziwego specjalisty.


  G
  Lekarz: Krzysztof Malczyk

  Według mnie jest beznadziejny. Chodziłam do niego w pierwszej ciąży, nie zlecał żadnych badań za wyjątkiem morfologii i badania moczu, nie odpowiadał na pytania, albo zbywał. Jestem w grupie ryzyka urodzenia dziecka z wadą genetyczną, stwierdził,że po co mam robić jakiekolwiek badania i że MYŚLI że jednak jest wszystko ok... Podczas jednego USG, gdy zapytałam o płeć dziecka powiedział,że wie ale mi nie powie, bo po co mam wiedzieć.
  Gdy wysłał mnie do szpitala, strasząc,że mam zagrożoną ciążę(co było nieprawdą),zrezygnowałam z jego "opieki". NIE POLECAM!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Malczyk

  Wspaniały lekarz, bardzo dobry specjalista, szybko rozpoznaje choroby. Operował mnie i moją nastoletnią córkę. Córka po przeprowadzonej operacji bez problemu zaszła w ciąże i urodziła syna. Polecam


  H
  Lekarz: Krzysztof Malczyk

  także, poleceam doktora Malczyka, Oczywiście kazdy ma swojego specjalista ale ja jestem bardzo zadowolona - urodziłam blizniaki:)


  P
  Lekarz: Krzysztof Malczyk

  polecam doktora gorąco::)sympatyczny człowiek i dobry specjalista. nie sieje paniki, jeśli nie trzeba, konkretny, rzeczowy. dużo zdrowia Panie doktorze! czekam, aż wróci Pan do pracy.


  E
  Lekarz: Krzysztof Malczyk

  jest moim lekarzem od dwudziestu lat,prowadził moje dwie ciąże-nigdy się nie zawiodłam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Malczyk

  Polecam serdecznie!Specjalista o dużej wiedzy.Bardzo kompetentny i sympatyczny.Polecam w szczegulności młodym pacjentkom.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz