Przychodnia oferuje dostęp do najważniejszych badań oraz lekarzy specjalistów. Usługi świadczone na nowym sprzęcie, w całkowicie nowej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie miasta Kostrzyna. Specjaliś... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

SIMED

Kostrzyńska 2 a

66-470 , Kostrzyn nad Odrą , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia oferuje dostęp do najważniejszych badań oraz lekarzy specjalistów. Usługi świadczone na nowym sprzęcie, w całkowicie nowej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie miasta Kostrzyna.

Specjaliści, którym możesz zaufać.
Profesjonalna przychodnia dla każdego!

BOGATY ZAKRES ŚWIADCZEŃ PRZYCHODNI

Przychodnia oferuje pełen dostęp do bogatego pakietu lekarzy specjalistów w tym kardiologa, dermatologa czy psychologa. Pełna lista dostępnych lekarzy specjalistów znajduje się w zakładce Usługi Medyczne.

DOSTĘP DO
NAJNOWOCZEŚNIEJSZEGO SPRZĘTU

Powstała przychodnia została stworzona od podstaw zarówno pod kątem pomieszczeń spełniających najwyższe standardy sanitarne jak i zapewniający komfort pacjentom. Zakupiony nowoczesny sprzęt pozwoli na oferowanie Państwu usług medycznych na najwyższym poziomie.

DOGODNA LOKALIZACJA

Przychodnia usytuowana jest w bardzo bliskim sąsiedztwie Kostrzyna nad Odrą, jednak z dala od zgiełku za to w otoczeniu przyrody. Stwarza do doskonałe warunki do przyjmowania pacjentów i zapewnia im należyty komfort psychiczny.


Gabinet zabiegowo - diagnostyczny

Oferuje:

Zabiegi: iniekcje dożylne, domięśniowe, podskórne, wlewy kroplowe
Opatrunki: drobne urazy, poparzenia, rany odleżynowe, inne
Diagnostyka: pomiar ciśnienia tętniczego, badanie EKG, podstawowe badania wzroku

Punkt odbiór badań laboratoryjnych

Gabinet oferuje punkt pobrań krwi do badań, które następnie w dogonym dla Państwa terminie możliwe są do odbioru. Całość usługi realizowana jest przez wyspecjalizowane laboratorium medyczne o najwyższym standardzie pracy.

Punkt szczepień

Przychodnia oferuje i przeprowadza szczepienia najmłodszych zapewniając im jak najlepszą opiekę oraz troskę.

Opieka paliatywna

Do dyspozycji lekarz geriatra, rehabilitacja ruchowa również z dojazdem do pacjenta. Dodatkowo przychodnia oferuje usługę długoterminowej opieki domowej jako pielęgniarstwo opieki długoterminowej. Zależy nam na tym, aby pacjenci w każdym wieku czuli się traktowani z najwyższym szacunkiem i uwagą

Rehabilitacja poudarowa i pozawałowa

Wiemy ile pracy i wysiłku wymaga powrót do zdrowia po rozległych udarach czy zawałach. Dlatego oferujemy Państwu pełną opiekę poudarową i pozawałową w formie rehabilitacji domowej. W trosce o Państwa komfort wykwalifikowany fizjoterapeuta dotrze do Państwa.

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz Adamczyk

  Gastrolog, Geriatra,

  • M

   Witam,
   PILNE! Czy posiada ktoś prywatny numer do Pana Doktora Dariusza Adamczyk.Pilnie potrzebuje z doktorem konsultacji odnośnie dziecka a nie jestem z Kielc.


 • Anna Zawadzka-Bandura

  Kardiolog, Internista, lek.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Polecam!
   Pani doktor jest naprawdę cudowna - bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Widać, że kocha swoją pracę. Przede wszystkim jest profesjonalistką i wykonuje w poradni badania w cenie wizyty. Zatem wcale nie jest droga.

  • G

   Pani doktor jest osoba godna polecenia. Zajmuje sie mna fachowo juz kilka lat. Praktycznie dokonala cudu;) Niestety co do uprzejmosci pozostalego personelu zostaje duzo do zyczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Grzegorz Kulig

  Endokrynolog, Internista, Diabetolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: SPECJALISTYCZNY GABINET ENDOKRYNOLOGICZNYUsługa: Inny

   Bardzo dobry specjalista, uprzejmy człowiek. Jestem hipochondrykiem, a Pan doktor potrafił mnie uspokoić. Polecam szczerze.

  • Lokalizacja: SIMEDUsługa: problem z tarczycą

   Doskonały specjalista który nie ukrywam -postawił mnie na nogi.
   Bardzo miły, empatyczny człowiek,bardzo szczegółowo odpowiadający na pytania z uśmiechem na buzi.
   Dziękuję Panie Grzegorzu za pomoc

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu