Przychodnia oferuje dostęp do najważniejszych badań oraz lekarzy specjalistów. Usługi świadczone na nowym sprzęcie, w całkowicie nowej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie miasta Kostrzyna. Specjaliś... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

SIMED

Kostrzyńska 2 a

66-470 , Kostrzyn nad Odrą , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia oferuje dostęp do najważniejszych badań oraz lekarzy specjalistów. Usługi świadczone na nowym sprzęcie, w całkowicie nowej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie miasta Kostrzyna.

Specjaliści, którym możesz zaufać.
Profesjonalna przychodnia dla każdego!

BOGATY ZAKRES ŚWIADCZEŃ PRZYCHODNI

Przychodnia oferuje pełen dostęp do bogatego pakietu lekarzy specjalistów w tym kardiologa, dermatologa czy psychologa. Pełna lista dostępnych lekarzy specjalistów znajduje się w zakładce Usługi Medyczne.

DOSTĘP DO
NAJNOWOCZEŚNIEJSZEGO SPRZĘTU

Powstała przychodnia została stworzona od podstaw zarówno pod kątem pomieszczeń spełniających najwyższe standardy sanitarne jak i zapewniający komfort pacjentom. Zakupiony nowoczesny sprzęt pozwoli na oferowanie Państwu usług medycznych na najwyższym poziomie.

DOGODNA LOKALIZACJA

Przychodnia usytuowana jest w bardzo bliskim sąsiedztwie Kostrzyna nad Odrą, jednak z dala od zgiełku za to w otoczeniu przyrody. Stwarza do doskonałe warunki do przyjmowania pacjentów i zapewnia im należyty komfort psychiczny.


Gabinet zabiegowo - diagnostyczny

Oferuje:

Zabiegi: iniekcje dożylne, domięśniowe, podskórne, wlewy kroplowe
Opatrunki: drobne urazy, poparzenia, rany odleżynowe, inne
Diagnostyka: pomiar ciśnienia tętniczego, badanie EKG, podstawowe badania wzroku

Punkt odbiór badań laboratoryjnych

Gabinet oferuje punkt pobrań krwi do badań, które następnie w dogonym dla Państwa terminie możliwe są do odbioru. Całość usługi realizowana jest przez wyspecjalizowane laboratorium medyczne o najwyższym standardzie pracy.

Punkt szczepień

Przychodnia oferuje i przeprowadza szczepienia najmłodszych zapewniając im jak najlepszą opiekę oraz troskę.

Opieka paliatywna

Do dyspozycji lekarz geriatra, rehabilitacja ruchowa również z dojazdem do pacjenta. Dodatkowo przychodnia oferuje usługę długoterminowej opieki domowej jako pielęgniarstwo opieki długoterminowej. Zależy nam na tym, aby pacjenci w każdym wieku czuli się traktowani z najwyższym szacunkiem i uwagą

Rehabilitacja poudarowa i pozawałowa

Wiemy ile pracy i wysiłku wymaga powrót do zdrowia po rozległych udarach czy zawałach. Dlatego oferujemy Państwu pełną opiekę poudarową i pozawałową w formie rehabilitacji domowej. W trosce o Państwa komfort wykwalifikowany fizjoterapeuta dotrze do Państwa.

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Kulig problem z tarczycą

  Doskonały specjalista który nie ukrywam -postawił mnie na nogi.
  Bardzo miły, empatyczny człowiek,bardzo szczegółowo odpowiadający na pytania z uśmiechem na buzi.
  Dziękuję Panie Grzegorzu za pomoc


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Kulig

  Nie ukrywam, że wybierając lekarza kierowałem się opiniami w internecie . Doktor Kulig okazał się wzorem empatii i podejścia do pacjenta .Widząc moje przerażenie związane z biopsją guza momentalnie na początku rozładował atmosferę i uspokoił . Rzeczowo wytłumaczył w czym problem, odpowiedział na wszystkie pytania i zaplanował dalsze leczenie . Szczerze polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania