Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym

(22 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym

Marii Konopnickiej 65

05-092, Łomianki, Dziekanów Leśny, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Ozonek

  Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. 1-go Sierpnia 8Usługa: Inny

   Indywidualne podejście do pacjenta.Fachowa wiedza oraz zaangażowanie.Doktor wyprowadza moje dzieci z kontuzji z duża determinacja i bardzo skutecznie.Polecam

  • O
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan Doktor jet przemiłym, dokładnym profesjonalistą z niesamowitym podejściem do dzieci.
   Przeprowadził gruntowny wywiad i z anielską cierpliwością wykonał badanie moich bliźniąt, co jest nie lada wyzwaniem. Trafne diagnozy i zalecenia przemawiają za tym, że jest specjalistą godnym polecenia.
   Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za to, że rozwiał wszelkie moje wątpliwości i dokładnie wszystko wytłumaczył. Pięć gwiazdek to za mało :)

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Adam Laskowski

  Fizjoterapeuta, mgr

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: opieka pooperacyjna

   Po bardzo skomplikowanej operacji kolana mojej córki trafiliśmy na rehabilitacje do p. Adama. Rehabilitacja była bardzo długa i wymagająca poświęcenia. Dzięki p. Adamowi wszystko szło zgodnie z planem. Pan doktor, który wykonywał daną operację, był pod ogromnym wrażeniem z postępów zgięcia kolana u córki. Pan Adam jest bardzo skuteczny i wytrwały w działaniu. Pomimo ćwiczeń, które wykonywał z córką, które były bardzo bolesne umiał jej wszystko wytłumaczyć, a niejednokrotnie z nią żartował żeby odwrócić uwagę od bólu. Bardzo dobry fachowiec. Godny polecenia. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie.

  • K
   Lokalizacja: NZOZ „Życie” Poradnia Rehabilitacyjna

   Pan Adam pomógł mi niejednokrotnie, słucha tego, co mówi pacjent, przeprowadza dokładny wywiad, szczegółowe badanie i dobiera odpowiednie dla danego przypadku metody terapii. Od bardzo długiego czasu borykałam się z bólem podudzia bez większej nadziei na poprawę, ale dzięki wnikliwemu badaniu, pan Adam znalazł pierwotną przyczynę moich dolegliwości i pomógł mi wrócić do aktywności. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, pewne ręce terapeuty. Zdecydowanie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Piotr Hartmann

  Pediatra, lek.

  • E
   Lokalizacja: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie LeśnymUsługa: Inny

   Miałyśmy przyjemność z córką trafić na Pana Doktora podczas naszego pobytu w Szpitalu w Dziekamowie Leśnym. I cóż mogę powiedzieć,oby wiecej takich lekarzy!Doktor bardzo miły,kompetentny, dokładny a badaniach, z poczuciem humoru a przede wszystkim wspaniały kontakt z małym pacjentem . To najlepszy lekarz na jakiego trafiliśmy podczas pobytów w szpitalu, a było ich kilka. Także jeszcze raz serdecznie dziękujemy za leczenie i opiekę .

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz bardzo rzetelny, uprzejmy i spokojny. Każdorazowe badanie dziecka odbywało się w sposób dokładny. Zupełnie nie mogę zgodzić się z opinią, wedle której lekarz bagatelizuje problem bądź nie słucha obaw rodziców. Jest wręcz przeciwnie! Lekarz słucha uważnie i zwraca uwagę na wszelkie spostrzeżenia rodziców, co do stanu dziecka; poświęca czas i wyjaśnia nawet banalne kwestie. Podczas pobytu dziecka na oddziale pediatrii w Dziekanowie Leśnym miałam to szczęście, że trafiliśmy pod opiekę doktora już w pierwszej dobie pobytu. Spotkałam się z ogromnym zaangażowaniem lekarza, dzięki czemu dziecko zostało poddane niezbędnej diagnostyce. To dzięki wyjątkowemu zaangażowaniu i dociekliwości doktora otrzymaliśmy niezwykle fachową pomoc także na oddziale chirurgii, gdzie ostatecznie trafiliśmy. W każdej chwili miałam poczucie, że jestem pod bardzo dobrą opieką. Znakomity lekarz!! Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu