Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie

(2 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie

Szpitalna 56

09-300 , Żuromin , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rafał Łyczek Inny

  Kompetentny lekarz, bardzo przyjazny i rzeczowy - interesuje się pacjentem, poświęca na niego wystarczająco ilość czasu na diagnozę.
  Polecam Pana Doktora.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Obrębski ciąża

  Byłam u Obrębskiego 2 razy . Przy pierwszej wizycie byłam zachwycona ,był bardzo miły i jak dziewczyny piszą, cierpliwy , wszystko dokładnie tłumaczył. Druga wizyta była straszna .Nawrzeszczał na mnie w drzwiach ,że się spóźniłam ,że on też chciałby wcześniej z pracy wyjść, a ja przyszłam normalnie w godzinach jego pracy. Był strasznie nie przyjemny, jakbym mu nie wiadomo co zrobiła .W dodatku ten lekarz nie wypisuje zwolnień. Ciąża to przecież nie choroba więc kobiety powinny pracować do porodu .A kto nam zagwarantuje ,że z dzieckiem będzie wszystko dobrze? Po drugiej wizycie zmieniłam lekarza i szczerze nie polecam pana Obrębskiego

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Danuta Lipska

  Pani Doktor jest bardzo uprzejma, nie patrzy na zegarek, poświęca bardzo dużo uwagi pacjentowi, pyta o każdy szczegół. Zanim przejdzie do diagnozy pyta dokładnie o wszystko, bada z dokładnością. Po prostu widać, że wkłada dużo serca w swoją pracę, a jest lekarzem, więc to bardzo się ceni, ponieważ w tych czasach coraz rzadziej można spotkać takich lekarzy.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz